Resimli Yeni Yıl Mesajları

Resimli Yeni Yıl Mesajları

Bu sayfamızda resimli yeni yıl mesajları, yeni yıl kartları,resimli yeni yıl kartları,resimli yeni yıl sözleri,resimli yılbaşı kartları,resimli yeni yıl kutlama,yeni yıl kutlama mesajları içeriği olan bir sayfa hazırladık.

Sen özlendiğinde gözümden düşen tek damlamsın, aklım düşüncelere daldığında en güzel düşüncemsin, sen benim ömrümün yaşadığı en güzel günlerisin. Seninle birlikte sonsuz mutluluğa Bitanem. Mutlu yıllar.

Sevgilime yeni yıl mesajı olarak klasik yeni yılın san mutluluk ve neşe geçirmesi dileğiyle mutlu yıllar sevgilim demek yerine seninle birlikte mutlu yıllar olsun canım sevgilim derdim sevgilim olsaydı.

Zamanımızın çoğunu  yapmaya gücümüzün yetmeyeceği işleri yapmaya çalışmakla geçirdiğimiz söylenir. Halbuki gücümüz zamanı zorlar önemli olan yanımızda dostlarımız olsun.

Yeni bir yıl geldi kapımızı çaldı 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde dilediğiniz tüm güzelliklerin olması dileğiyle girecek olduğumuz yılın geçirmiş olduğunuz yıldan daha güzel ve mutlu geçmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Herkesin gelecek kaygısı ve geleceğe dair planları vardır. Çünkü gelecek günler bizim yaşamamızın önemli günleri olacaktır. 2018 yılı geleceğimize atacağımız ilk adım olacaktır. Attığımız ilk adımımızın bizlere mutluluk getirmesi dileğiyle iyi yıllar dilerim.

Yeni yıl milletimize kutlu olsun, yeni yıl bizlere,sizlere kutlu olsun. 2018 yılının tüm insanlığa hayırlar getirmesin Yüce Mevladan temenni ederim.

2018 yılında hatalarınızın az olması ve başarılarınızın zirvede olacağı bir yıl olsun. 2018 yılı iş ve özel yaşamınızda mutluluklar getirsin. İyi ve mutlu yıllar.

Tebrikler düzenli gün kullanımınızdan dolayı 365 gün 6 saat kazandınız. Bakiyeniz 01.01.2018 saat 00:00 da hesabınıza aktarılacaktır. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle iyi yıllar.

Kar gibi tertemiz, güneş gibi parlak bir yeni yılın olsun. Dillere destan aşkımız ise aynı kalsın Bitanem mutlu senelere.

Yıllar çok çabuk geçip gidiyor bizler için önemli olan geçen yıllarda bu ülkeye, milletimize hizmetler yapabilmek. Yeni yılda da ülkemize ve milletimize hizmetler yapması Allah bizlere nasip etsin.

İlk bahar güneşinin baharı müjdelemesi gibi mutlu ve sağlıklı güzel günlerin başlangıcı olan yeni bir yıla girmeniz dileğiyle tüm iyilikler sizlerle olsun. Nice mutlu yıllara.

2017 yılında yaşadığımız acı olayların ve terör olaylarının yeni yılda bitmesi ve halkımızın huzur ve barış içinde yaşaması temennisiyle yeni yılınız kutlu olsun.

 

2018 yılı geçirmiş olduğun yılların içinde en güzeli olsun, mutluluk her zaman kalbinde dursun, yüzünden gülümsemen eksik olmasın, yeni yılın kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz