Resimli Öğretmenler Günü Sözleri

Resimli Öğretmenler Günü Sözleri

Bu sayfamızda resimli öğretmenler günü sözleri, resimli öğretmenler günü mesajları, öğretmene resimli sözler, öğretmenler günü resimli sözler, öğretmenler günü resimli mesajlar, en güzel resimli öğretmenler günü mesajları, resimli öğretmenler günü kutlama mesajları, öğretmenler günü kutlama mesajları ve resimleri, öğretmenler günü resimli mesajları şiirleri ve sözleri konulu bir galeri oluşturduk.

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin.

İnsanlar geçmişteki çoğu şeyleri unuturlar ama öğretmenlerini asla unutamazlar. Canım öğretmenim sende benim hiçbir zaman unutamayacağım öğretmenimsin.

Öğretmenlik bir meslek değil bir yaşam biçimidir. Öğretmen bir sanatı icra etmektedir. Bu sanatın adı da topluma yön verme sanatıdır. Öğretmen ilk düşen cemredir öğrencinin gülüşüne düşen.

Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim. 5 yaşında başlarsın öğretmenle tanışmaya, 17 yaşına kadar öğretmenlerle tanışırsın ama bazıları vardır ki onları hiçbir zaman unutamazsın. Aynı bu mesajı okuyan öğretmenim gibi…

Sen bizleri bu vatan için yetiştiren, en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan, yeri geldiğinde bir arkadaş gibi sır tutan canım öğretmenim. Seni çok seviyorum

Öğretmen fırtınalı bir havada geminin yanaşabileceği en güvenli liman, şevkat elini her yere uzatan, en kutsal mesleği icra eden en iyi insandır.

Öğretmen dediği zaman o kesin doğrudur. Annem babam doğru değil dese bile doğrudur. Çünkü öğretmenim öyle söyledi.

Siz bize bir harf değil 29 harf öğrettiniz bizler size ömrümüz boyunca köle olsak bile sizin hakkınızı asla ödemeyiz öğretmenim. Öğretmenim ben sizi çok seviyorum, ömrüm boyunca sizi ve benim için yaptıklarınızı unutmayacağım. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

Bana hem ilkokulda, hem ortaokulda bilgiler öğreten, her konuda bana yardımcı olan bütün öğretmenlerime canı gönülden teşekkür ederim.

Benim öğretmenim elindeki bir lokmasını benimle paylaşan, benim için her şeyi göze alan fedakâr insandır. Allah ona hayırlı bir ömür nasip etsin.

Öğretmen fedakar yürekli, öğretmen güler yüzlü, yerine göre bir anne, yerine göre bir baba, yerine göre can dostu bir arkadaş.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz