Sözlenirken Söylenecek Güzel Sözler

Sözlenirken Söylenecek Güzel Sözler

Bu yazımızın içeriği: Sözlenirken Söylenecek Güzel Sözler, Sözlenmekle İlgili Güzel Sözler, Sözlenme Güzel Sözler, Söz Nişan İle İlgili Sözler, Sözlenenlere Güzel Sözler, Sözlenen Kişiye Güzel Sözler, Sözlenme Sözleri Resimli, Sözlenme Sözleri Facebook

Sözlenirken Söylenecek Güzel Sözler

Biz zaten birbirimize söz vermiştik şimdi bu sözümüzü yüzüklerimizle perçinliyoruz. Bir ömür boyu mutlu olmak dileğiyle seni çok seviyorum Sözlüm.

Mutlu bir yuva kurmak için attığımız ilk adımımız hayırlı olsun, Rabbim bizi birbirimizden hiç ayrımasın.

Sen gönlümün sultanı idin şimdi sözlüm oldum, yarın nişanlım olacaksın ve sonsuza kadar canımdan çok sevdiğim eşim olacaksın.

Mutlu bir yolun temelini attığınız bu günde mutluluğunuzun daim olması dileklerimle söz merasiminiz hayırlı olsun.

Bu mutlu günde sizin yanınızda olamadığım için çok üzgünüm. Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu sürmesi dileklerimle sözünüz hayırlı olsun.

Seni o kadar çok seviyorum ki Aşkım şuan gözlerime uyku girmiyor içim içime sığmıyor. Ben hala inanamıyorum sözlendiğimize. Bazen de çok korkuyorum seni kaybedeceğim diye. Sözümüz hayırlı olsun Yüce Mevla’m tamamına erdirsin.

Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim sözünüz hayırlı olsun.

Ben seni kalbime aşk diye kazıdım, ben seni bir gün değil bir ömür boyu seveceğim, senin için her şeyi herkesi hiç düşünmeden feda ederim. Seni çok seviyorum sözlüm.

Ömür dediğin bu yoldan birleşen yollarınızın hiç bir zaman ayrılmaması dileklerimle. Mutluluklar dilerim canlarım.

Sonsuz mutluluk için birbirimize söz verdik şimdi yüzüklerimizi taktık, bizi birbirimize bağlayan bu halkalar değil kalplerimizdir.

Gönül ortaklığınız daim olsun. Mutluluk yoldaşız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle hayırlı olsun.

Hayat denilen bu mecrada bugün birleşen ellerimizin bir daha hiç ayrılmaması dileğiyle sözümüz hayırlı olsun Bitanem.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar.

Mutluluğumuz dünyayı kıskandıracak kadar büyük olacak, sevgimiz dilden dile aktarılıp destanlaşacak, sözüm söz olsun bu kalp bu bedende attığı sürece hep seni sevecek.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Hayırlı nişanlar.

Değerli arkadaşlarımın evlilik yolunda attığın bu önemli gününü tebrik eder kendilerine bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Her ikinizi de yürekten tebrik eder sözünüzü kutlarım. Mutluluklar.

Siz birbirine yakışan çok güzel bir çift oldunuz. İnşallah Allah’ım sizleri hiç ayırmaz ve bir ömür boyu mutlu olmayı nasip eder.

Evliliğin ilk merasimi olan nişanınızın mutluluk ve neşe içinde geçmesi dileğiyle ikinizi de tebrik eder mutluluklar dilerim.

İyi ve kötü günde önümüze çıkan engelleri birlikte aşmak dileğiyle, sözümüz hayırlı olsun.

Seni bana yar diye gönderen Rabbime şükürler olsun, sözüm söz olsun bu gözler senden başkasına bakmayacak, bu kalp senden başkasını sevmeyecek.

Nişan ve sözünüzün kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Mutlu ve huzurlu bir yolun başlangıcı olan bu günde yüzünüzden gülümseme, kalbinizden mutluluk eksik olmasın. Nişanınızı tebrik ederim.

Dün sevgilimdin bugün artık sözlüm oldun. Seni çok seviyorum sözlüm.

Önce sevgilimdin, bugün sözlüm oldun yarın nişanlım olacaksın ve bir ömür boyu da Bitanem canım eşim olarak kalacaksın.

Ne güzeldir bir birini seven iki yüreğin bu sevgiyi evlilikle ölümsüzleştirmesi. Size bir ömür boyu mutluluklar ve iki cihan saadeti diliyorum.

Ömrünüzün her günü bugünkü gibi neşe ve mutluluk içinde geçsin, hayatın en güzel günlerini birlikte yaşamanız dileğiyle nişanınızı tebrik ederim.

Eş dediğin koluna değil yüreğine yakışmalı. Öyle sıradan gelip geçici heves değil, sonsuza kadar nefes olmalı. Nişanınızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

Gönül ortaklığınızı birleştirdiğiniz bir ömür birbirinize verdiğiniz sözünüz daim olsun. Mutluluk yoldaşız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle mutluluklar

Etiketler:

Yorumlar

  1. water cycle dedi ki:

    This site is my intake, very fantastic layout and Perfect written content.

Yorum Yaz