Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Eylül 2023
Anasayfa » Güzel Sözler - Güzel Mesajlar » Tayini Çıkan Öğretmenin Veda Mesajı

Tayini Çıkan Öğretmenin Veda Mesajı

Tayini Çıkan Öğretmenin Veda Mesajı

Belli bir süre bir kurumda çalışıp tayini çıktıktan sonra oradan ayrılmak hiç de kolay olmuyor. Giderken geride birçok anıyı bırakıp gidiyor insan. Tayini Çıkan Öğretmene Veda Mesajı, Tayini Çıkan Öğretmenin Veda Mesajı Komik ve Tayini Çıkan Öğretmenin Whatsapp Grubuna Mesajlarını okuyabilirsiniz.

Tayini Çıkan Öğretmenin Veda Mesajı Duygusal

– Ayrılık ah ayrılık aman ayrılık hele bir de okuldan olunca daha da yaman ayrılık.

– Ben gidiyorum arkadaşlar haberiniz olsun.

– Her zaman aklımda, her zaman kalbimde olacaksınız. Sizlerle çalışmak çok güzeldi canım arkadaşlarım.  Sizler her şeyin en güzeline layıksınız.

– Tayinimin çıkmasına çok sevindim gidiyorum diye de hiç üzülmüyorum. Kalanların Allah yardımcısı olsun.

– Değerli arkadaşlarım bildiğiniz gibi başka bir şehre tayinim çıktı. Bugün itibariyle aranızdan ayrılacağım, benim varsa sizlere hakkım helal ediyorum sizlerde bana hakkınızı helal edin. Yazdıklarınızı görmek sizlerle birlikte olmak isterdim ama okulun öğretmeni olmadığım için whatsapp grubundan da ayrılıyorum. Kendinize iyi bakın arkadaşlar.

– Hakkınızı helal edin. Hayat bu belki bir gün bir yerlerde tekrar karşılaşırız.

– Bana değer veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bazılarını yapmacık davranışlarını görmek istemediğim için whatsapp grubundan ayrılıyorum.

– Yaşanılan bu günler hiç unutulmayacak her daim anılarda yer bulacak.

– Yolun bahtın açık olsun.

– Belki bir gün bir yerlerde yine yollarımız kesişir, yine aynı ortamlarda çalışırız, yine birlikte güzel günler geçiririz. Ama şimdi gitme zamanı sizlerden ayrılma zamanı. Sizi çok seviyorum hoşcakalın arkadaşlarım.

– Elveda okulum, elveda dört yılımı geçirdiğim güzel sınıfım. Elveda her şeyden çok sevdiğim canım arkadaşlarım.

– Siz benim hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi kalacaksınız.

– Sen gidemezsin diyenlere inat gidiyorum kalanlara sağlıklı güzel günler diliyorum. Şimdi ben batının altını üstüne getirmeye gidiyorum.

– Güzel anılar biriktirdik birlikte, çok güzel günlerimiz geçti. Sizi çok özleyeceğim canım arkadaşlarım.

– Böyle dedikoducu, böyle kokuşmuş bir ortamdan ayrıldığım için çok mutluyum. Allah benim yerime gelecek olan yardımcı olsun.

– Bu okula geldiğim gün sıcacık bir aile ortamına geldiğimi fark etmiştim. Şimdi bu güzel aile ortamından ayrılmak çok zor olacak benim için. Hakkınızı helal edin arkadaşlar görüşmek üzere.

– Siz benim annem ve babamdan sonraki en çok sevdiğim ve en çok değer verdiğim kişilersiniz ve öyle de kalacaksınız.

– Canım öğretmenim bundan sonra bize öğrettiklerinle hayata devam edeceğiz. Sen bize yol gösteren en iyi insandın.

– Vedaları hiçbir zaman sevmedim hem çok acımasız hem de çok soğuk. Ama hayatımıza devam edebilmek için bunlara katlanmak zorundayız. Hepinizi çok seviyorum. Mutlu kalın arkadaşlar.

– Sizlere veda etmek çok zor olsa da bu ayrılık kaçınılmaz, şunu bilmenizi isterim ki giderken gözlerim arkada aklımda hep sizler olacak.

– Bizde sizden ayrıldığımız için çok üzüldük öğretmenim.

– Hayatımın 5 yılının geçtiği bu okuldan yarın itibaren ayrılıyorum. Artık hayatın kalbi güzel İzmir’e gidiyorum. Sizlerle çalışmak çok güzeldi.

– Yolunuz açık olsun öğretmenim gittiğiniz yerde en güzel şeyler sizlerle olsun. Çünkü siz her şeyin en güzeline layıksınız.

Tayini Çıkan Öğretmenin Veda Mesajı Komik

– Benim terhisim geldi sizlere iyi çalışmalar, benimle mi geldiniz de sizde gitmek istiyorsunuz

– Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz. Sizi çok sevdik ve her zaman da seveceğiz.

– Yolunuz açık olsun öğretmenim gittiğiniz yerde en güzel şeyler sizlerle olsun.

– Sizlerle çalışmak çok güzeldi arkadaşlarım. Aranızdan ayrılmak hiç kolay olmayacak. Kendinize iyi bakın hakkınızı helal edin.

– Sizlerle bir arada olmak ve birlikte çalışmak çok çokkkk güzeldi. Herkese nasip olmaz böyle bir ortamda çalışmak. Eğer zorunlu olarak gitmek zorunda olmasaydım bu okulda emekli olurdum. Şimdi gitme zamanı gözyaşları içerisinde.

– Sizlerle açan çiçeğim hiçbir zaman solmayacak. İlk görev yerim olması sebebiyle bu okulun bende yeri her zaman ayrı olacak. Sizlere çok güzel günlerim oldu. Değerine paha biçilmez bu günleri hiç unutmayacağım. Güzel güle kalın arkadaşlarım.

– Yolunuz açık olsun öğretmenim.

– Benim varsa hepinize hakkımızı helal ediyorum sizlerde bana hakkınızı helal edin. Gruptan da ayrılıyorum iyi görevler arkadaşlar.

Tayini Çıkan Öğretmenin Whatsapp Grubuna Mesajları

– Sizi hiçbir zaman unutmayacağım. Hayatımın en güzel günlerini burada geçirdim. Şimdi zorunlu bir sebepten dolayı gitmek zorundayım. Benim hepinize varsa hakkım helal olsun sizlerde bana hakkınızı helal edin arkadaşlar. Hoşcakalın.

– Ellerinizden o güzel yemeklerden yedim, birlikte güldük eğlendik ve çok güzel günler geçirdik. Sizleri hiç unutmayacağım. Hoşcakalın arkadaşlar.

– Burada geçirdiğimiz onca güzel günler sonra bu kurumdan, sizlerden ayrılmak ölüm kadar acı ve soğuk benim için. Gidiyorum evet ama sizleri hep hatırlayacak ve çok seveceğim.

– Siz giderken arkanızdan baka kaldık, hem siz hem de biz siz gidiyorsunuz diye gözyaşlarına boğulduk. Güle güle gidin öğretmenim.

– Gitme kal bu şehirde öğretmenim hep bizim öğretmenimiz ol, sen başkalarını öğretmeni olma.

– Gözyaşları içinde ayrılıyorum bu kurumdan, insan hiç gitmek istemez böyle güzel bir ortamdan. Sizlerle çok anlamlı günlerimiz oldu, hepinizi çok seviyorum hepinizi yeri benden ayrı ayrı olacak.

– Güle güle öğretmenim, zaten hep gülüyordunuz inşallah bundan sonrada hep gülersiniz.

Tayini Çıkan Öğretmenin Veda Sözleri

– İnsan gidiyorum deyince gidemiyormuş, aklı kalıyor, anıları kalıyor geride. Sizlerden ayrılmanın bu kadar zor olacağını hiç düşünememiştim. Görev nerde berilerle yapmak düsturu ile gitmek zorundayım canım arkadaşlarım.

– Bir insanın giderken gözü hala geride kalıyorsa orda unutamadığı ve unutamayacağı anıları, birileri var demektir.

– Sizlere veda etmek ne kadar zor olsa da ayrılık vakti geldi çattı.

– Gitmekle gitmez olmazsın aklın kalır, anıların kalır. (Cemal Süreya)

– Gidiyorum ama anılarımı, yaşanmışlıklarımı sizlerle bırakıyorum. Sizleri hiç unutmayacağım.

– Tayin isterken mutluydum ama şimdi içimi bir hüzün kapladı. Sizlerden ayrılacak olmak beni çok üzdü canım arkadaşlarım. Ama gitme zamanı geldi gitmek zorundayım. Hoşcakalın arkadaşlarım.

– Bizleri böyle yetim, böyle öksüz bırakıp gidiyorsunuz.

– Biliyoruz sizleri bırakıp gideceğim ama gözyaşlarımla sizlere veda edeceğim.

– Gittiğin yollarda güller bitsin, gittiğin yerler seninle güzelleşsin.

– Kısa zamanda güzel günler geçirdik, kendinize iyi bakın arkadaşlar ben bugün itibari ile aranızdan ayrılmış oluyorum.

– Bugün itibariyle aranızdan ayrılıyorum sevgimesajlarim.com arkadaşlar, yaz tatiline gelmesi sebebiyle sizlerle yüz yüze görüşemeyeceğim. Sizleri çok sevdim kendine iyi bakın sağlıcakla kalın.

– Okuldan ayrılan öğretmenler oldu ama hiç aklıma gelmedi benimde bir gün okuldan ayrılan bir öğretmen olacağım. Kendinize iyi bakın arkadaşlar görüşmek üzere.

– Uzun yıllar birlikte çalışıp mutlu günlerimizin yanında üzücü ve yorucu günlerimiz de oldu. Bu kadar uzun süre birlikte çalışıp sizlerden ayrılmak çok zor olacak elbette.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz