Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Haziran 2024

Tebrik Sözleri

Tebrik Sözleri

Bu sayfamızda Evlenenler için Tebrik Mesajları, Evlenenler için Tebrik Sözleri, İşe Girenler için Tebrik Sözleri, Nişanlananlar için Tebrik Sözleri, Tebrik Mesajları, Tebrik Sözleri, tebrik sözleri 2016, Yeni Doğan Bebek için Tebrik Sözleri konulu bir yazı hazırladık. Evlenen,nişanlanan,işe giren,üniversiteyi kazananları tebrik etmek istiyorsanız tebrik sözleri konulu bu yazımız içerisindeki sözlerden seçebilirsiniz. Bir dostumuzun veya bir arkadaşımızın sevincini paylaşmak adına tebrik sözleri göndeririz.Evlenenler için tebrik sözleri veya nişanlananlar için tebrik sözleri de bu yazımızda.

Tebrik Sözleri – Tebrik Mesajları

Zaman çok kısa, yasam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Tebrikler

Yeni doğan bebeğimize hoş geldin diyor, sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Yeni işin huzur, mutluluk ve başarı diliyorum.

Daha nice başarıları sevdiklerinle birlikte kutlaman dileğiyle. Tebrik ederim.

Bugün birleştirdiğiniz ellerinizin bir daha hiç ayrılmaması ve bir ömür boyu mutlulukların en güzelini yaşamanız dileğiyle evliliğinizi tebrik ederim.

Evliliğinizin onuncu yılını tebrik eder sizlere birlikte huzurlu, mutlu daha nice seneler dilerim.

Öğretmenliğe bu ilk adımı attığın bugünün sana ömür boyu mutluluk vermesi dileğiyle bu başarını tebrik ederim. (ben atamamış olsam da)

Bu gün bu mevkiye geldiysen şans olarak geldiğini düşünme çünkü bu senin çalışmanın ve emeğinin karşılığı oldu, sen daha yüksek mevkileri layık gözü, gönlü bol ve tertemiz kalpli bir insansın. Tebrikler

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle çalışkan arkadaşım.

Dünyamıza hoş geldin bebek,  sana ömür boyu sağlık ve mutluluk diliyoruz.

Babalığa ilk adımını attığın bu gün seni tebrik ederim. Allah evladınla huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamak nasip etsin.

Ağlayarak geldi ama bizlere ve sizlere mutluluk getirdi. Yeni doğan bebeğimize aramıza hoş geldin diyoruz ve Allah’ım sağlıklı ve kaderi açık eylesin. Bebeğiniz hayırlı olsun.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum…

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle sevgilerle

Yeni okul hayatında her geçen gün daha başarılı olmanı dilerim.

Böyle başarılı bir insanı tebrik etmeden nasıl geçerim. Başarılarının devamını diler tebrik ederim.

Günler su misali akıp gidiyor zaman çok kısa bugün nişanlandınız, yarın evlenirsiniz bir bakmışsınız boy boy çocuklarınız olmuş. Birbirinize mutluluk ve ilelebet birliktelik sözü verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizi kırmamaya ve mutlu olmaya bakın.

Rüyalarımdan gerçeğime, karanlıktan aydınlığa geçişime, gündüzden geceye, dünümden yarınıma ortak, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime destek, ruhuma, kalbime, beynime eş ol istiyorum. Gelip hep benimle ol istiyorum.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Tebrikler

Bu gün doğan güneş sizin için doğsun, bu gün bütün muhabbet kuşları sizin için ötsün, bugün sizin en mutlu gününüz olsun.

Hep beni sana getirecek yollar, bana açılacak senle kapılar, senin kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum. Her şeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum. Benimle evlenir misin sevgilim?

Bugün Allah nasip ederse iki güzel insanın mutluluğuna herkes şahit olacak. Bu güzel günde bende sizlerin mutluluğuna şahit olmak isterdim ama maalesef gelemiyorum. Sizlere ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar.

Bugün birbirinize evet diyeceksiniz ve inşallah bir ömür boyu mutlu olacaksınız eğer bir gün ağlarsanız o da mutluluktan olsun. Tebrikler

Senle yendim kötü talihimi. Kırdım; umutsuzluğun, mutsuzluğun, kimsesizliğin, yalnızlığın birbirine sıkıca bağlandığı zinciri. Her şeyim tut elimi eşim ol. Bir ömür boyu bırakma beni. Benimle evlenir misin?

Canım yiyenime hoş geldin diyorum şuan onun yanında olmak o mink ellerinden tutmak isterdim. Bebeğiniz hayırlı olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz