Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Teyzeye Anneler Günü Mesajı

Teyzeye Anneler Günü Mesajı

Teyzeye Anneler Günü Mesajı, Teyzeme Anneler Günü Mesajı, Teyzeye Anneler Günü Mesajı Kısa, Teyzeye Anneler Günü Mesajı Duygusal, Teyzeye Anlamlı Anneler Günü Mesajı, Teyzeye Anneler Günü Sözleri, Teyzeye Anneler Günü Mesajları Resimli Facebook

Teyzeye Anneler Günü Mesajları

Canım teyzeciğim anneler günün kutlu olsun.

Annelerin en güzeli olan teyzemin ilk anneler günü kutlu olsun.

Uzaklar sana olan sevgimi azaltmadı, arada mesafeler olsa da seni her zaman seviyorum teyzeciğim. Anneler gününü kutlarım.

Teyze anne yarısıdır derler ama benim teyzem anne yarısı değil tam bir annedir benim için. Canım teyzem anneler günün kutlu olsun.

Rabbim sana hayırlı uzun ömürler nasip etsin, sağlık sıhhat versin. Annemin yokluğunu bize hiç aratmadın bir anne şefkati ile bizi evlatlarından hiç ayırmadın. Bizi koruyup kollayan canım teyzem anneler günün kutlu olsun.

Dünyaların en güzeli prenses anne olmuş ve ilk anneler gününü kutluyor. Bize de bu güzel prensesin anneler gününü kutlamak düşer. Nice mutlu anneler gününe teyzoş.

Ölmüş olsan da teyzeciğim sen kalbimizde hala yaşıyorsun. Rabbim mekanını cennet eylesin.

Dünyanın en genç annesi anneler günün kutlu olsun.

Saf ve temiz su gibisin teyze hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Dünyanın en tatlı insanı olan teyzeciğim seni tüm kalbimle seviyorum. Anneler gününü kutlar ellerinden öperim.

Dünyanın en güzel, en iyi teyzesi, Anneler Günün kutlu olsun.

Okul zamanı yanında kalırken beni evlatlarından hiç ayırmazdın. Çocuklarına ne alırsan bana da alır beni de onlar kadar çok severdin. Ne annemin hakkını ne de senin hakkını hiçbir zaman ödeyemem teyzem. İyi ki varsın canım teyzem.

Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun.

Benim biricik ve tek teyzem anneler günün kutlu olsun.

Hayatımız kısa sürse dahi teyzemin hatırı benim için en büyüğüdür Anneler günün kutlu olsun sevgili teyzeciğim.

Anneler günün kutlu olsun canım teyzem. Allah hep gönlüne göre versin.

Senin tarafından bu kadar sevilmek çok güzel teyzeciğim iyi ki varsın, iyi ki hep yanımdasın Anneler günün kutlu olsun canım teyzeciğim

Annelerdir bütün çocukları sevindiren Güneş yüzlü teyzem, ellerinden öperim. Anneler günün kutlu olsun.

Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun teyzem.

Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim. Anneler günün kutlu olsun…

Bana anneni mi çok seviyorsun, teyzeni mi diye sorsalar.  İkisini de çok seviyorum derdim. Çünkü benim teyzem annem kadar değerlidir benim için. Anneler günün kutlu olsun teyzem.

Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiç bir zaman ödeyemem, Anneler günün kutlu olsun teyzelerin en güzeli.

Sana bakınca hep annemi hatırlıyorum canım teyzem. Bana Annelik ettin annemden sonra. Anneler gününü kutlar ellerinden öperim.

Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum. Anneler gününü kutlar ellerinden öperim teyzeciğim.

Teyze anne yarısıdır derler, ne kadar güzel söylemişler. Anne kadar yeğenini düşünen, kol kanat geren, hep iyiliğini isteyen candan ötedir teyzeler. Anneler günün kutlu olsun teyzeciğim.

Uzaklarda olsan da her zaman yüreğimdesin. Darda olduğumda hep düşüncelerimdesin. Anneler günün kutlu olsun. Ellerinden öperim teyzem.

O yüzündeki muhteşem gülümsemen hiçbir zaman noksan olmasın teyzem. Anneler günün kutlu olsun.

Canım güzel teyzem sen her şeyin iyisine layıksın her şey gönlünce olsun Anneler günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım teyzeciğim; Anneler Günün kutlu olsun…

Anneler günün kutlu olsun teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlim.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım teyzeciğim. Anneler Günün Kutlu Olsun..

Benim bir tanecik tatlı teyzem, senin yeğenin olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. Anneler günün kutlu olsun.

Rabbim evlatlarınla mutlu ve huzurlu bir ömür sevgimesajlarim.com geçirmeyi nasip etsin. Bugün dilediğin tüm güzellikler senin olsun. Canım teyzem anneler günün kutlu olsun.

Anneler günün kutlu olsun Teyzeciğim, sen varken annemin yokluğunu hissetmiyorum çok teşekkür ederim iyi ki varsın.

Güzeller güzeli canım teyzeciğim. Benim ikinci annemsin sen ve çok değerlisin. Anneler gününü kutlar o güzel yanaklarından öperim.

Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin tarafından delice özlenmektesin. Anneler günün kutlu olsun.

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem. Seni çok seviyor anneler gününü kutluyorum.

Benim annemden sonra en değerlim canım teyzem anneler günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin ve gönlünden geçirdiğin tüm güzellikler senin olsun. Benim en değerli en kıymetli teyzemin anneler günü kutlu olsun.

Teyze olmak yeri geldiğinde yeğeni ile saçmalamaktır ve biz seninle çok şeyi paylaştık teyzem. Anneler günün kutlu olsun teyzem.

Annemin yokluğunu hiç aratmayan her zaman bir anne şefkati ile evlatlarından bizi hiç ayırmayan fedakâr teyzem seni çok seviyorum. Canım teyzemin anneler gününü canı gönülden kutluyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696