Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler - Güzel Mesajlar » Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları

Uzaklarda bulunan ve her zaman özlenen sevgiliye güzel mesajlar hazırladık. Yine yazımızın içerisinde uzaktaki sevgiliye özlem sözleri kısa, uzak mesafe ilişkisi sözleri sevgiliye uzun ve uzaktaki eşe özlem mesajlarını okuyabilirsiniz.

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları Kısa

– Bir telefon ucunda hayat bulduğum biri var.

– Senden uzak kaldıkça sana olan aşkım çığ gibi büyüyor.

– “Gurbet”i çok kıskanıyorum. Ben sensizim, gurbet sana sahip…

– Sesim hafif çatlak ve ellerin bu defa hiç olmadığı kadar uzak.

– Bu kadar uzak olup, kalbimde uyuman ne tuhaf… – Ümit Yaşar Oğuzcan

– Aşk yanındaki ile yaşanınca değil uzaktaki ile yaşanabilince aşk olur.

– Seni özlüyorum… elde edilmesi kolay, ancak ele alınması zor bir duygu.

– Bana gel dediğin an mesafeler bile anlamını yitirmeli. Ümit Yaşar Oğuzcan

– Sana bir not yazmıştım gitmeden önce. Bu bir veda değil ruhum hep seninle.

– Cayır cayır yanarak hissediyorken seni, mesafeler karşı koyabilir mi sevmeme?

– Bana “gel” dediğin an, mesafeler bile anlamını yitirmeli. – Ümit Yaşar Oğuzcan

– Seni özlemek duygusu en sevdiğim çikolatayı yemek gibi, asla çok fazla yiyemem.

– Sensiz gün batımı, hiç gerçekleşmemiş bir gün doğumu kadar iyidir. Seni özledim.

– Bütün Mutluluklar sevinçler bedenime yüklensede içimdeki özlemini bitirmez sevgilim.

– Ey yar ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş; yüreğimin dibine kadar yolun var. İskender Pala

– Ay ya da yıldızsız bir gece gökyüzü, uzaktan olduğunda boş hissediyorum. Seni özledim.

– Bazen gözlerinin tanımadığını yüreğin tanır. Histen köprüler kurarsın mesafeler utanır.

– Seninle olmak, evimde olmak gibi. Onca kalabalığın arasında, yerini bildiğim tek şeysin…

– Senden uzakta geçirilen bir gün, yaşamaya değmeyecek bir gün kadar iyidir. Seni özledim kız.

– Seni görmeden bir gün bile geçirmek mutlu hissetmeden bir hayat yaşamak gibidir. Seni özledim.

– Tamam mesafeler aşka engel değil ama ben burada ağlasam senin yanakların ıslanır mı? Cemal Süreya

– Sensiz geçen geceler acımasız ve soğuk, geceler gözyaşı ve hüzün dolu sevgilim. Seni çok özledim.

– Ben seninle öğrendim ki, bu yürek kendine kilometrelerce uzaktaki bir yüreğe sımsıkı sarılabilir…

– Her gece rüyalarımda arıyorum seni. Birsin artık bu hasret, uyanıp yanı başımda bulayım sevgilimi…

– Hayat bizi binlerce kilometre uzaklara savurmuş olsa da kalplerimiz her daim yan yana atıyor ey sevgili.

– Özlemek nasıl bir şey biliyor musun? Dokunmasam da olur, nolursun 5 dakika göreyim diye Allah’a yalvarmak…

– Birisi kollarından birini veya bacaklarından birini kestiğinde nasıl hissedersin? Sensiz böyle hissediyorum.

– Çölde akşam olunca çıkan fırtına gibi soğuktur özlemek ve sabah olunca açan güneş kadar sıcaktır seni sevmek.

– Kanatsız bir balık, kanatsız bir kuş. Pençesiz bir yengeç, pençesiz bir kedi. Sensiz ben Sensiz. Seni özledim.

– Seni sevdiğimi ve kilometrelerce uzaktan yumruk kadar küçük olan bir kalbin senin var oluşunla attığını unutma.

– Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

– Rastgele arzular çikolata ve dondurma ile sınırlı değildir. Bazen sarılmalar ve öpücüklerin için de. Seni özledim.

– Seni o kadar özlüyorum ki eğer ismini söylemek bir dua olarak kabul edilirse, göklerdeki yerim zaten güvende olacaktı.

– Yanındayken yok olduğun, uzaktayken yanında olan, bir sevdiğin varsa; bırak dünyayı dönsün bildiği gibi… Serdar Tuncer

Uzaktaki Eşe Özlem Mesajları

– Unutma sevdiğim ne kadar uzakta olursam olayım yine sendeyim. Bir gün uzaklar da yakın olur. Önemli olan yürekler bir olsun.

– Erkeklerin ağlaması gerekmiyor ama bu adamın kalbinin kız arkadaşının kucaklamaları için yüksek sesle ağlamasını engellemiyor.

– Sensiz geçen her dakika, her saniye bana ölüm, sensiz geçen zaman en büyük düşmanım, seninle birlikte gülmeyi çok özledim Bitanem.

– Mesafeler ilişkiyi bitirir düşüncesi, insanın kendi sevgisine güven duymayışındanmış. İnsan sevgisinin uzanabildiği yere kadar sever.

– Sanma seni uzaklardayım diye unuturum, sanma uzaklıklar sana olan sevgimi azaltır. Ben seni bir kere sevdim ve ölene kadar da seveceğim.

– Baharda kışı, kışın da baharı özler insan. Ne uzaksa onu özler. Kavuşmak şart mı? Boş ver. Bazı şeyler yokken de güzel… – Özdemir Asaf

– Gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun, varlığıyla huzur bulduğun bir denizin yakınında yürümek gibidir uzaktan sevmek… – Elif Şafak

– Sesini özlemedim. Yüzünü de, ellerini de, yanımdaki varlığını hele hiç! Daha yazamıyorum, uzayan burnum, kalemime çarpıyor, bırakıyorum…

– Şimdi özlediğim yerden uzanayım sana. Sustuğum şiirden sarılayım boynuna. Tam da şimdi. Unuttuğum şarkıdan öpeyim seni… – Sabahattin Ali

– Ne kötüdür, insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Ne kötüdür, ona an kadar yakın, bir asır kadar uzak olması. – Nazım Hikmet Ran

– Unutma, kız arkadaşın tatlı, sevimli ve çoğu zaman hoştur. Ama onunla sık sık karşılaşmazsan, acı, iğrenç ve sinir bozucu olacak. Seni özledim.

– Bana sorduğun gün, her gün en az bir kez benimle tanışmanı zorunlu kılacak bir Erkek Arkadaşlık Sözleşmesi hazırlamalıydım. Seni özledim oğlum.

– Sürekli seni özlemenin kalıcı ve geri döndürülemez bir sakatlığından muzdarip olduğum ölümcül duyguma seni özledim Sendromu teşhisi kondu. Seni özledim canım

– Sensiz günlerim geçmek bilmiyor, gönül hep senin sesini duymak istiyor, gözlerim gülen gözlerini görmek, ellerim seni sarmak istiyor. Seni çok özledim bitanem.

– Senden uzakta geçirdiğin her saniye, sıcak bir çölde susuz bir gün geçirmek gibi geliyor… umutsuzca direk kollarıma yürüdüğün serabına bakıyorum. Seni özledim.

Uzak Mesafe İlişkisi Sözleri Sevgiliye Uzun

– Sadece seni özlemiyorum, nefesindeki sıcaklığı, gözlerindeki derinliği, parmaklarının dokunuşunu ve ellerini belimde hissediyorum. Seni gerçekten ve derinden özlüyorum.

– Bedenlerimizin uzak olması hislerime engel olamadı. Meğersem görmeden sevmek kadar güzel bir şey yokmuş. Öylece seviyorsun,amaçsızca. Ama iliklerine kadar hissediyorsun.

– Bir saniyeliğine bile yanında olmak, bir ömür boyu mutlu olmak gibi hissettiriyor. Tek bir saniye bile senden uzak olmak, sefalet içinde bir ömür boyu kafesli hissettiriyor.

– Gece boyunca hep seni düşünüyorum, düşünmekten yorgun uykuya dalıyorum, rüyamda yine seni görüyorum, sabah uyandığımda yine çaresiz bir şekilde gurbet ellere tutsak oluyorum.

– Sevgilim biliyorum mesafeler var aramızda aşılamayan. Belki karşı penceredeyim belki komşu ülkendeyim. Bildiğim bir şey varsa en derinlerimdesin ve o mesafeyi kimse ölçemiyor.

– Benimle olduğun zaman hayatım güzel bir gün doğumu gibi geliyor. Ama sen yokken korkutucu bir fırtına gibi geliyor. Lütfen gel ve güneş ışığını hayatıma geri getir. Seni özledim.

– Elini tutmak, seni yakın tutmak, sıkıca sarılmak, yumuşakça öpmek ve kafanı göğsümde dinletmek istiyorum, böylece kalbimin atışını duyabilirsin… sadece senin için. Seni özledim.

– Sen, dağlarca denizlerce uzaktaki sevgili, bilir misin, bende özlerim seni. Sesini duyamamış, yüzünü görememiş olsam da, bir kere tenine dokunmasam da, özlerim, merak ederim seni…

– Senin özleminle kavruldu yüreğim. Uzun saatler boyunca hiç bıkmadan usanmadan seni bekledim. Tek bir mesaj at diye gözlerimi kırpmadım canım sevgilim. Ve sonunda kelimelerin beni kucakladı…

Uzaktaki Sevgiliye Özlem Mesajları Uzun

– Birlikte olduğumuzda, zaman sadece bir jet uçağı gibi uçar. Ama ayrıldığımızda, saatin her bir saniyesini bir çiviyi birbiri ardına çırparak hissedebiliyorum… doğruca kalbimde. Seni özledim kız.

– Sana sarılmayı seviyorum ama gitmekten nefret sevgimesajlarim.com ediyorum. Merhaba demeyi seviyorum ama hoşça kal demekten nefret ediyorum. Bana doğru gelmeni izlemeyi seviyorum ama yürürken seni sevmiyorum. Seni özledim.

– Benimle olduğun zaman, hayatım canlı bir gökkuşağıyla süslenmiş açık mavi gökyüzünün manzarasına benziyor. Benden uzaktayken, hayatım bir zifiri karanlık gecenin korkutucu sessizliği gibi hissediyor. Seni özledim.

– Boş bir davul kadar boş, kullanılmış bir kibrit çöpü kadar yanmış ve ıssız bir adada mahsur kalan bir adam kadar umutsuz … bunlar seni özlediğimde nasıl hissettiğimi söylemenin birkaç farklı yoludur. Bana gel kızım.

– Sen benim bu dünyada canımdan değerli tek varlıksın ve hayatımın tek anlamısın bir tanem. Seninle doğmuşum sanki ve sensizlikte yok oluyorum gram gram. Yanımda ol ve sakın bırakma ellerimi, sonsuza kadar bana hep güç ver bir tanem…

– Sen benim en doğru yanlışım. Tövbesi olmayan günahımsın. Uzak duramadığım yasaklım, en açık ettiğim saklımsın. Sen başımdan giden aklım, severek çektiğim ahımsın. Özlendiğini çok özlendiğini hiç unutma. Oralarda kendine iyi bak cennetimin kapısı. En yakın zaman da görüşmek üzere; herkese selam, sana hasret…

– Eğer aydınlık ve güneşliyse, seni özlüyorum çünkü sen benim hayatımın ışığısın. Yağmur yağıyorsa, seni özlüyorum çünkü sana yağmurda sarıldığım gibi hissediyorum. Eğer açık bir gökyüzü olan bir gece ise, seni özlüyorum çünkü ay ve yıldızlar bana birlikte geçirdiğimiz romantik zamanları hatırlatıyor. Seni özledim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz