Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Veliden Öğretmene Güzel Sözler

Veliden Öğretmene Güzel Sözler

Aileden sonra çocukların ilk anne ve babası olan öğretmenlerimiz için güzel sözler hazırladık. Veliden öğretmene güzel sözler yazımızda bizler için emek vermiş hayatı boyunca eğitmek ve öğretmek için çalışan öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Veliden öğretmene anlamlı sözler söylemek öğretmenlerimizi onere edecektir. Değerini hiçbir zaman zamanında anlayamadığımız öğretmenlerimizin bizler için ne kadar çok değerli şeyler yaptığını ve emek harcadığını çok sonra anlıyoruz.

Veliden Öğretmene Sözler

Öğretmen bozkırlarda yetişen ve çevresini de kendisi gibi güzel çiçeklerle doldurmak için çalışan çabalayan nadide bir çiçektir.

Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakar ve muhterem unsurlarıdır. Mustafa Kemal Atatürk

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenim siz çok seviyoruz iyi ki sizi tanımışız.

Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana çocuğumun öğretmenine şükranlarımı sunarım.

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez: birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez, ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin. Bizde sizin ellerinizden öpüyoruz. Siz bizim canımınsın Öğretmenim.

Öğretmenim siz aslında hem öğretmen, hem de bir ressamsınız. Çünkü geleceğin gençlerini, yaşlılarını ve bu kişilerin ilerde sahip olacağı duygularını, hobilerini ve bütün özelliklerini siz çiziyorsunuz. İşiniz zor olmasına rağmen de eğitim aşkınızla yorulmuyorsunuz. Bunun için size en içten teşekkürlerimi sunarım.

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Canım öğretmenim siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz.

Diktiğin fidanların meyvesini yemezsin. Kimseye boyun bükmez asla aman demezsin. İyi ki öğretmen imsin.

Öğretmen mum gibidir kendisi tükenirken etrafını aydınlatır sizde bizim için ışık saçan bir mum gibisiniz sizi çok seviyoruz canım öğretmenim

Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim.

İyi ki bizim öğretmenimiz oldunuz, iyi ki varsınız öğretmenim. Çocuğum sizi çok sevdi okula gitmek istemezken şimdi seve seve koşarak okula gidiyor. Teşekkürler öğretmenim.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir.

Elleri öpülesi çok mübarek insansın. Çok kutsaldır mesleğin korunacak ilk cansın. Sevgili öğretmenim iyi ki varsın.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum.

Benim öğretmenim iyi kalpli güler yüzlü kocaman yürekli sevgi doludur. Benim öğretmenim öğret menlerin en iyisidir.

Değerli öğretmenimiz, Size teşekkür etmeden önce ailenize ve sizi eğiten geçmişteki bütün öğretmenlerinize teşekkür ediyorum. Sizin gibi değerli ve bilgili birinin çocuğumun öğretmeni olması beni çok mutlu ediyor. Eğitim ve öğretim hayatınızda başarılar dilerim.

Biz sizi sadece 24 Kasımda değil her zaman seviyoruz ve her zaman düşünüyoruz. Sizler geleceğe ışık tutan birer fener gibisiniz.

Siz dünyada eşi olmayan en güzel çiçeksiniz canım öğretmenim.

İnsan canı gibi sevdiği evladını gözünün önünden ayırmazken, yine kendi kadar çok sevecek öğretmene teslim ediyor. Bir öğretmen anne kadar baba kadar değerlidir.

Biricik öğretmen im canım öğretmen im iyi ki varsın iyi ki benimlesin. Sağ ol var ol öğretmen ler günün kutlu olsun.

Bizi seven öğreten hata yaptığımızda affeden büyüklüğünü hep koruyan büyüdüğümde anılarımda özel yerleri olacak olan öğretmenlerimin iyi ki benim öğretmenimsin.

Öğretirken kendini sevdiren kendini sevdirirken hayatı öğreten, çocuklarımıza yol gösteren, onları hayata hazırlayan öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Öğretmenlik geleceğe dönük güzel eserler bırakan çok güzel bir meslektir.

Evlatlarımıza bilgiyi öğreten, onları eğiten, onlara sevgiyi, saygıyı öğreten fedakar öğretmenlerimize çok şey borçluyuz.Teşekkürler öğretmenim

Öğretmen fırtınalı bir havada geminin yanaşabileceği en güvenli liman şevkat elini her yere uzatan en kutsal mesleği icra eden en iyi insandır.

Aydınlığı bol yarınların, yeşeren ümitlerin ve yetenekli gençlerin mimarı öğretmenimiz. İyi ki varsınız.

Atatürk çocuklarıyız bizlere güven Atatürk’ün yolu yolumuz diyen sönme yecek bu meşale ebediyen seni seviyorum canım öğretmenim.

Öğretmenlerimize çok şey borçluyuz onlar olmasaydı bilgi sahibi olamazdık.

Şöyle bir düşünüyorum da öğretmenim ben evde iki çocuğu yetiştirmekte zorlanırken siz 30 çocuğu yetiştiriyorsunuz. Mesleğiniz hiç öyle göründüğü gibi kolay değil. Allah yardımcını olsun, emeklerinizi boşa salmasın.

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Sende bizim evladımıza ışık saçtığın için teşekkür ederiz Öğretmenim

İlminiz aklımı çalıyor sımsıcacık sevginiz içimi titretiyor canım öğretmenim.

Bazen bakıyordum da öğretmenim bizim için o kadar çok çalışıyordun ki bir an düşünüyordum sanki kendi sınava girecek. Sen bizim için bizden daha fazla çalıştın. Canım öğretmenim.

Zafer Bayramı olur askeriye tatil olur işçi bayramı olur işçilere tatil olur ama öğretmenler günü oluyor öğretmenler çalışıyor. Böyle fedakâr insanların değerini bilmeliyiz.

Siz güller kadar narin ve güzel, kır çiçekleri sevgimesajlarim.com kadar asil ve saygınsınız. Siz çok sevdiğimiz güzel öğretmenimizsin.

Başarım da sen varsın. Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun. Sevgili Öğretmenim.

Benim nur yüzlü iyi kalpli sevgi dolu öğretmenim. Her şey için çok teşekkürler.

Geleceğin mimarı olan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.

Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır. Sizde bizim için öylesiniz Öğretmenim.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız.

Size emanet ettiğimiz çocuklarımıza gözünüz gibi baktınız, onların sorunları olduğu zaman kendi sorunlarınızı bir kenara bırakıp onlarla ilgilendiniz. Sizler sevgi elçileri, toplumun örnek insanlarısınız.

Yurdun dört bir yanında sevgi ve özveriyle geleceğimizi inşa eden öğretmenimiz bu güzel günde sizi sevgi ile anıyorum.

Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Bilim, erdem ve adaleti öğreterek çocuklarımızı hayata hazırlayan canım öğretmenim sizi çok seviyoruz.

Siz bizim çocuklarımız için çok şey yaptınız Rabbimde sizin çocuklarınızı en güzel yerlere getirsin inşallah. Her şey için çok sağolun öğretmenim.

Günaydın öğretmenim bugün sizin gününüz Türkiye sizinle eğitime devam ediyor

Sen bizleri bu vatan için yetiştiren en zor anlarımızda bizlere yardım eli uzatan yeri geldiğinde bir arka daş gibi sır tutan canım öğretmenim.

Bizim öğretmenimiz iyi kalpli, güler yüzlü, kocaman yürekli, sevgi doludur. Bizim öğretmenim öğretmenlerin en iyisidir.

Öğretmenler bir gül gibidir koku verir güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar.

Belki binlerce lira kazanan başka bir işte çalışmayı tercih edebilirdiniz. Ama siz aydın geleceğe ışık tutan bir öğretmen olmayı seçmişsiniz. İyi ki öğretmensiniz ve iyi ki çocuğumuzun öğretmenisiniz.

Karanlıkları aydınlığa çeviren, çocuklarımızı gönlümüz rahat bir şekilde emanet ettiğimiz değerli öğretmenimiz. İyi ki varsınız.

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper iyi ki benim öğretmenimsin her şey için çok teşekkürler.

Öğretmene söylenecek o kadar çok güzel söz vardır belki ama bence öğretmene söylenecek en güzel söz; iyi ki varsınız öğretmenim.

Sizin gibi değerli öğretmenler sayesinde canımızdan çok sevdiğimiz çocuklarımızı gönül rahatlığıyla okullara yollayabiliyoruz. Yarının gençlerinin bilgilerini, duygularını ve yeteneklerini inşa eden değerli öğretmenimiz, iyi ki varsınız.

Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan ordusudur. Mustafa Kemal Atatürk

Gelecek nesillerimizin yetişmesinde büyük emekleri olan saygıdeğer öğretmenlerim sizi çok seviyoruz.

Öğretmen dediği zaman o kesin doğrudur. Annem babam doğru değil dese bile doğrudur. Çünkü öğretmenim öyle söyledi.

Veliden Öğretmene Güzel Mesajlar

Sizleri tanımadan önce çocuğum için çok tedirgindim ama sizleri tanıdıktan sonra böyle iyi kalpli güzel insanlar oldukça çocuğum emin ellerde olacağı için rahatladım ve mutlu oldum. Rabbim sizlerin yardımcısı olsun.

Öğretirken kendini sevdiren, kendini sevdirirken hayatı öğreten, çocuklarımıza yol gösteren, onları hayata hazırlayan öğretmenlerimiz sizi çok seviyoruz.

Bir mum gibidir öğretmenler. Aydınlatır öğrencilerini, bugünleri, yarınları… Aydınlattıkça yanar erir bütün ömrü bu fedakar insanların. Çocuklarımızı aydınlatmak uğruna ömründen harcayan değerli öğretmenimiz, sağ olun, var olun…

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler ellerinizden öperim.

Dünyanın en kutsal fazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek,yüreği güzel Öğretmenim! Sizi çok seviyorum iyi ki varsınız….

Öğretmenlerin hakkını asla ödeyemeyiz.

Çocuklarımızı evladıymış gibi seven, en zor anlarında onlara yardım eden, yeri geldiğinde bir anne şefkatiyle başını okşayan, yeri geldiğinde bir baba gibi nasihat veren iyi kalpli değerli öğretmenim sizi çok seviyoruz.

Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz.

Öğretmenimizi sevelim onlara sahip çıkalım, en küçük şeylerde onları rahatsız etmeyelim. Onlar bizim çocuklarımızın başarı için azimle yılmadan çalışıyorlar.

Öğretmen; duvardaki bomba deliğini güneş yapan bilge kişidir.. Dünyada her şeye değer biçmek mümkündür, fakat öğretmenin eserine asla değer biçilemez..! Sizi çok seviyoruz öğretmenim

İyi ile kötüyü ayırt etmekte zorlandığımız bu kötü zamanda sizin gibi dürüst bir insanın çocuğumun öğretmeni olduğu için ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Çocuğumuza kattıklarınız için çok teşekkürler değerli öğretmenimiz.

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Atatürk

Öğretmen hiçbir öğrencisinin kötülüğünü istemeyen iyi kötü ayrımı yapmadan bütün öğrencilerine eşit şeklide yaklaşmalıdır.

Pırıl pırıl meşalesin durmadan yanan öyle bir abidesin ki hiç yıkılmayan canım öğretmenim.

Siz bizim için hatıra defterimde temiz bir sayfa gibi kalacaksınız bizim aklımız da öğretmenim.

Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. Eflatun

Veliden Öğretmene Kısa Sözler

Sınıfımızı kendi evi gibi gören, çocuklarımızı kendi çocuğuymuş gibi seven öğretmenim sizi çok seviyoruz.

Bu dünyada iki kişinin hakkı ödenmez birincisi ayaklarının altı öpülesi anaların hakkı ödenmez ikincisi elleri öpülesi öğretmenlerin.

Çocuklarımız sizin sayenizde iyiyi güzeli öğrendiler. Emekleriniz ve yaptıklarınız için teşekkür ederiz öğretmenim.

Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Sana şükranlarımı sunuyorum canım öğretmenim.

Öğretmenim biz sizi çok seviyoruz, ömrümüz boyunca sizi ve çocuğum için yaptıklarınızı unutmayacağız. Hakkınızı helal edin öğretmenim.

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım.

Çocuğumun başarısında, hayat yolunda attığı ilk adımda senin eserin öğretmenim. Seni çok seviyoruz.

Öğretmenin bir canı yoktur öğretmenin öğrencisi kadar canı vardır.

Öğretmenler bir ışıktır karanlıkta kaldığımızda bizi bilgi ile aydınlatırlar.

Canım öğretmenim sen benim için dünyadaki tek kanatsız meleksin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696