Yengeye Anneler Günü Mesajları

Yengeye Anneler Günü Mesajları

Annemiz, ablamız yengemiz, teyzemiz veya halamız anne olabilir. Annemizin anneler gününü kutlamanın yanın da sevdiklerimizin de anneler gününü kutlayabiliriz.  Yengeye anneler günün yazımız sonunda yazımıza yorum yapabilirsiniz.

Yengeye Anneler Günü Mesajı

Anneler günün kutlu olsun yengeciğim. Kısa ve öz olsun. İyi ki varsın, iyi ki yengemsin.

Benim biricik yengem, kalbimde daima çok özel bir yerin olacak.

Annelerin en güzeli, annelerin en özeli canım yengem anneler günün kutlu olsun.

Senin gibi bir yengem olduğu için gurur duyuyorum. İyi ki varsın yengem.

Abimin Bitanesi canım yengemin anneler günü kutlu olsun. Sağlıklı huzurlu ve mutlu daha nice anneler gününe inşallah.

Birçok insan için önemlisin, ama yengem olmak için yaptığın inanılmaz işler için özellikle minnettarım.

Allah’ım şuan bu mesajı okuyan yengemi çok seviyorum sen şahit ol. Canım yengem ilk anneler günün kutlu olsun.

En harika arkadaşlarımdan biri, gezegendeki en harika annelerden birisin! Anneler Günün kutlu olsun.

Belki çoğu insanın yengesi vardır ama emin olun bu mesajı okuyan yengem kadar güzel ve güler yüzlü değildir. Güler yüzlü yengem anneler günün kutlu olsun.

Kimse senin kadar özverili, anlayışlı ve fedakar olamaz. Anneler Günü için bir sürü sevgi ve iyi dileklerimi iletiyorum.

Sen çok iyi birisin yengeciğim, sen dünyalar kadar güzelsin, sen herkeslerden iyisin. Annelerin en güzeli günün kutlu olsun.

Bu özel günde kalbinin istediği her şey senin olsun. Anneler Günün kutlu olsun yengem.

Güzel yengem ilk anneler günün kutlu olsun. Rabbim size yeğenimle birlikte mutlu bir ömür nasip etsin.

Güler yüzlü, iyi yürekli yengeciğim anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Önceden hiç ablam olmadı diye üzülüyordum ama şimdi hiç üzülmüyorum çünkü öyle bir ablam oldu ki çok iyi ve çok değerli birisi. İyi ki varsın yengeciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Azalmayan desteğin ve cesaretin beni her türlü başarıya götürdü. Hayatın her zaman neşeyle ve mutluluğunla dolu olsun. Seni çok seviyorum yengem.

Benim abim çok şanslı birisi; baksanıza dünyanın en iyi kalpli insanıyla evlenmiş. Şimdi bu iyi kalpli insan anne olmuş ve ilk anneler gününü kutluyor.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim güzel yengem.

Yengelerin yengesi, annelerin annesi anneler günün kutlu olsun. Rabbim daha boy boy çocuklar nasip etsin.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; yengem derdim canım yengem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Evime geldin bizlere mutluluk getirdin, herkes seni çok sevdi. Şimdi anne oldun minicik bir aile kurdunuz. Rabbim sizi her daim mutlu etsin. Günün kutlu olsun yengem.

Benim senden başka kimsem yok yenge, sen benim hem annemsin, hem ablam. İyi ki varsın yengeciğim. Anneler günün kutlu olsun yengem.

İnsanın yengesi olmalı iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın tıpkı canım yengem gibi. Taze anne, anneler günün kutlu olsun.

Kalbin kadar yaşamında temiz ve parlak olsun. Yüzündeki o harika gülümseme kadar ömrümde mutluluklarla geçsin. Allah seni bizden, bizi senden almasın canım yengem.

Sen benim sırlarımı paylaştığım, bir arkadaş, bir dost oldun sen bana canım yengem. Anneler günün kutlu ve mutlu olsun.

Siz abimle birbirine yakışan çok mükemmel bir çiftsiniz. Allah’ım mutluluğunuzu daim etsin. Neşe ile birleşen elleriniz hiç ayrılmasın. Anneler günün kutlu olsun yenge.

Yengeye Anneler Günü Mesajları

Gönlünden geçen tüm güzellikler hayatında anlam bulsun. Ömrün saadetli ve huzurlu olsun. Bir gün gözlerinden yaş gelirse o da çok gülmekten olsun, anneler günün kutlu olsun.

Bizim evde bir kural vardır yenge çok sevilir sevgimesajlarim.com ona her zaman saygı gösterilir. Her zaman çok sevilen yengem anneler günün kutlu olsun.

Hiçbir zaman hayal kırıklığına uğramadım. Asla görmezden gelemem. Biliyorum hep benim için buradasın. Anneler Günün kutlu olsun yengeciğim.

Anneler Günün kutlu olsun! Sen hayatımdaki en özel ve en önemli kadınsın. Seni seviyorum yengeciğim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz