Yeni Eve Taşınanlara Güzel Sözler

Yeni Eve Taşınanlara Güzel Sözler

Sayfa içeriği: Yeni Eve Taşınanlara Güzel Sözler, Yeni Eve Taşınanlara Komik Sözler, Eviniz Hayırlı Olsun Mesajları, Yeni Ev Alana Hayırlı Olsun Mesajları, Ev Sahibine Güzel Sözler, Yeni Ev Alanlara Güzel Sözler

Yeni Eve Taşınanlara Güzel Sözler

Huzur ve mutluluk içinde oturmanız dileğiyle yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun.

En önemli olaylardan birisi de ev sahibi olmaktır. Siz yeni bir ev alarak bu zor işi başardınız. Mevla’m yeni evinizde yeni mutluluklar yaşatsın. Yeni eviniz hayırlı olsun.

Gelen gideniniz eksik olmasın, en büyük meşgalen sürekli çay demlemek olsun, bizde çıktık geliyoruz bizim de çay hazır olsun.

Canım Arkadaşım yeni evin hayırlı olsun. Rabbim mutlu ve mesut yaşamak nasip etsin.

Sizden ayrılmak bizim için çok zor oldu ama sizi de yeni evinizde mutlu görmek bizleri de mutlu edecektir. Sizleri çok özleyeceğiz yeni eviniz hayırlı olsun.

Evininin odaları huzur dolsun, açtığın her odanın kapısında mutluluk seni karşılasın. İçinde boy boy çocukların koşsun, evin hayırlı uğurlu olsun.

Yeni eviniz size ömrünüzde hiç tatmadığınız mutluluklar nasip etsin. Huzurlu ve güzel bir yaşam dileğiyle eviniz hayırlı olsun.

Bugün yeni bir kiraya taşındınız, inşallah bir gün de kendi evinize taşınır mutlu olursunuz. Çünkü siz mutluluğu çok hak ediyorsunuz.

Hayırlı, uğurlu olsun, ilk davetin bol yemekli, tatlılı olsun. Allah’ım evde pişinden bize de nasip etsin.

Kendiniz kadar güzel bir eve sahip olduğunuz için bende sizler kadar çok mutluyum. Yeni evinizin size bir ömür boyu mutluluk getirmesi dileğiyle hayırlı olsun.

Evin hayırlı, komşun muhabbetli, mahallen şen olsun. Eve doğru yöneldiğin her daim içine mutluluk dolsun. Canım kardeşim yeni evin hayırlı olsun.

Canım komşum yeni evin hayırlı olsun. Rabbim mutlu ve mesut yaşamak nasip etsin.

Ev alma komşu al demiş atalarımız inşallah komşularınızda sizler kadar iyi olur. Yeni eviniz hayırlı ve huzurlu olsun.

Dostum bu evi almak için çok bekledin ama beklediğine de değdi. Allah borçlarını ödemede kolaylık versin, yeni evin neşeli olsun.

Herkesin hayalidir güzel bir ev almak ve mutlu bir şekilde oturmak. Sizler bu hayalinizi gerçekleştirdiniz. Rabbim huzur içinde oturmak nasip etsin.

Güzel yeğenim hayırlı olsun evin huzur ve mutluluk içinde yaşaman dileğiyle…

Sevgili arkadaşım ev alman senin için iyi, ev sahibin için kötü oldu. Senin gibi bir kiracıyı kaybetti. Allah evinde refah ve mutluluk içinde oturmak nasip etsin.

Bir ev için yıllarca çalıştınız çabaladınız ve sonunda başardınız. Hayırlı uğurlu olsun. Allah’ım dert bela vermesin.

Allah yeni evinizi hayırlı uğurlu eylesin, borcunu tez zaman da ödemeyi nasip etsin.

Almış olduğun yeni evinde ailenle birlikte huzurlu ve mutlu bir şekilde oturman dileğiyle yeni evin hayırlı olsun.

Yeni Eve Taşınanlara Güzel Sözler

Allah gönlünüze göre versin, kredi borcunuz tez bitsin, Allah bizlere de nasip etsin. Yeni eviniz hayırlı olsun.

Bu evi yaptırtmak için çok uğraştınız ama değdi gerçekten çok güzel bir ev olmuş. Allah huzur içinde oturmak nasip etsin.

Evin hayırlı, komşun muhabbetli, mahallen şen olsun. Eve doğru yöneldiğin her daim içine mutluluk dolsun. Canım kardeşim yeni evin hayırlı olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz