Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Ağlamaklı Uzun Mesajlar

Ağlamaklı Uzun Mesajlar

Bu yazımızda duygusal mesajlar uzun, ağlamaklı uzun sözler ve sevgiliye ağlamaklı mesajlarımızı bulabilirsiniz.

Ağlamaklı Mesajlar

Sana zarar vermeden seviyorum seni, arama sorma artık. Konuşma benden. Bir ölüyüm, bırak rahat yatayım mezarımda. Dürtme beni, dokunma bana.

Kalbim senin aşkın için atıyor, seni düşünebileceğinden daha iyi sevmek için. Sen hayatımda tanıdığım en ilginç insan tutkumun tonusun. Seni seviyorum!

Beni unutma, ses ver arada. Sadece nefesini duysam da olur. Yeter ki yaşadığına dair bir ses fırlat. Bağır, çağır yahut küfret… Yeter ki bana soluk ver, nefes ver.

Aşk için ağlanıyorsa ve bu bir erkek ise, ne yapıp edin onu kaybetmeyin. Erkekler de ağlar ama kıymet verdiklerine. Sevdalım diye içten içe, üzerine titrediklerine.

Benim sana kurduğum her cümle şiir kokar. Sen insanın içindeki şairi parçalarsın; acısını son damlasına, sevincini en dibine kadar yaşatırsın. Senin adın ilham, senin adın aşk…

Sen kendini en özel hissetmesi gereken kadınsın. Sen ateist bir insanı Allah aşkıyla donatırsın. Sen elinin değdiği her yere dua okunansın. Sen kadın, sen iyi ki hayatımda varsın.

Her geçen gün biraz daha soğuyor geceler. Yokluğun sinsi bir yılan gibi sokuluyor koynuma. Boğazıma çöküyor her gece. Uyan sevgili, gecemi ısıt, koynuma yerleşen yılanı sök benden.

Aşkının gücü bana güç verdi. Şimdi kalbim senin, o yüzden güvende tut. Ben seninim, lütfen beni sımsıkı tut ki aşk köprüsünden düşmeyeyim. Seni gerçekten sevdiğimi itiraf etmeliyim!

Güzelin güzelliğini dikeni bile bozamaz. Sevdiğin insanın kokusu yeter seni ona bağlamaya. Bir tanen olması için, gözlerine bakması, seni sevmesi yeter. Geri kalan hiçbir şeyin önemi yoktur.

Burada bana içinde yaşama şansı vermen için kalbinin kapılarını çalıyorum bebeğim. Sevgimin en derin parçasını hissedebilmen için kalbine kendinden daha yakın olmak istiyorum. Seni seviyorum!

Beni aşkı hiçbir zaman aramadım ki, sen karşıma çıkınca ben sana âşık oldum. Senin düşüncelerine, duygularına, bana olan tavırlarına âşık oldum. İlk görüşte, birbirimizi anlamamıza âşık oldum.

Ey aşk atla içimden. Yakıp kavurma bedenimi, gençliğimi soldurma. Yüzümde ki hüznü al da öle git zira delireceğim. Tutamayacak hiçbir zincir beni. Bedenimi ortadan ikiye yaracak. Git aşk, git benden.

Seninle tek kişilik bir yolda buluşmak istiyorum. İkimizde birbirimize yol vermeyelim, tartışalım, birbirimizin göz bebeklerinde kendimizi görelim. Ömrümüzün sonuna kadar, olduğumuz yerde birbirimizi sevelim.

Bir masal gibi aşk istiyorum. Hikâyede kötü karakterler olsun. Senle ben iyiler olalım. Kötülere karşı aşkımızı kullanarak savaşalım. Masalın sonunda da biz kazanalım, aşkımız kazansın, sonsuza kadar mutlu yaşayalım.

Sen benimsin ve kalbimin seçtiği tek kişisin, sensiz bir hayat can sıkıntısından başka bir şey değil. Hayatımda yaptığın her şey için sana gerçekten minnettarım. Benim için orada olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum.

Kalbimden geçen sözler, dilimden havaya seker her cümlemde. Sen havaya seken cümlelerin yarısından bile bir haber. Karşılıksız aşk dedikleri bu oluyor sanırım. Milyonlarca kez söylenen ama bir kez bile duymadığın sözlerim var.

Bir insan, baktığı her yerde sevdiğini görüyorsa, duyduğu her sözde irkilip, o mu diye bakıyorsa, dinlediği her şarkı da onun adını arıyorsa, okuduğu her kitabın kahramanının yerine sevdiğini koyuyorsa, o gerçekten âşık olmuştur.

Kalbimden gelen sesleri hep kıstım, ona hiç şans tanımadım. Ama sen karşıma çıktın. Buna engel olmadım. İçim dışım birbirine girdi. Ne yapsam da kalbime söz geçiremedim sevdiğim. Seni seven kalbimi de seni de çok seviyorum bu hayatta.

Yaşamak, nefes almakla ilgili değildir. Ölmekte birisi ile ilgili değildir. Bu hayatta, eğer onun için nefes alacak, kalbini verebilecek birini hak ettiğin zaman yaşıyorsundur. Duygularını açık tutup, sevgini her zaman emek üzerine kurmalısın.

Neyi istiyorum biliyor musun? Öylece sana sarılmak. Saçlarına dokunmak, nefesini içime çekmek istiyorum. Sana sıkı sıkı sarılırken, seni sevdiğimi en içten halimle söylemek istiyorum. Ve bu anın sonsuza kadar devam etmesi benim en büyük hayalim.

Dünyanın en zor mesleği nedir? Doktor olup insanları tedavi etmek mi? Mühendis olup dünyanın en büyük inşaatlarını yapmak mı? Bence bunların hiçbiri, bir insanın kendi içsel duygularını kendine anlatabilmesi, tercüme edebilmesi kadar zor değildir.

Benim için o kadar çok şey ifade ediyorsun ki sana olan sevgimi hiçbir kelimeyle tam olarak anlatamam. Seni özlediğimde yanaklarımdan süzülen sevinç gözyaşlarısın. Hayatımın tutkusu, her şey kalbimi memnun ediyor. Bebeğim seni sonuna kadar seveceğim.

Yalnız kalmaktan korkmayın. Yalnızlık insana zarar vermez, insanın kendisine iyi davranmasını sağlar. Oysa ki, yanlış bir aşk, yanlış birinin kalbinize girmesi, hayatınızı alt üst eder. Kalbinizi parçalar yerinden söker ve en sonunda alır başını gider.

Senin aşkın dillere efsane gibi, her ağızdan ismin dökülür. Ey yar, nasıl da tutsak ettin beni. Kafesimin kapısı bir an bile aralanmıyor. Senin olmaktan şikayetçi değilim fakat azat et beni. Uçayım sana doğru, süzülsün kanatlarım göklerde. Beni fark et.

Ellerine dokunmak, sokaklarda saatlerce yürümek. Normal bir insanın yapabileceği bir şey değil, ama bende normal değilim ki zaten. Senin varlığın, yokluğun, bir gelip bir gitmen beni delirtti. Ne olur artık, hayalimi bana geri ver ve bir daha benden alma.

Seninle bir hikâye yazmak istiyorum. Geçmişten günümüze uyarlanmayan, siyah ve beyaz bir hikâye olsun istiyorum. Sadece ikimiz olalım. İkimiz bütün zorlukların üstesinde gelelim, ama asla renkli bir filme geçiş yapmayalım. Bizim hikayemizde biz olalım yeter.

Sana olan aşkım bende gizli saklı duruyor. Kimse sevgimesajlarim.com bilmez bunu, başkalarının seni sevdiğimi bilmediği gibi. Seni tanıdım ve o anda, dünyadaki bütün kadınlara kapılarım kapandı. Olacak bir şey varsa seninle olacak. Aksi bir durum söz konusu bile olmayacak sonsuza kadar.

Onlarca insan vardır çevrende, seninle konuşan, acı ve neşelerini paylaşan, sana kötülük yapan. Ama sen bunları önemsemezsin, önemsediğin kişinin sana olan sözleri seni bitirir. Ondan duyduğun her kelime, beynine saplanır kalır. Kaç yıl geçse de unutmazsın unutamazsın.

Birini gerçekten sevmek, inanılmaz bir duygudur. Ben seni, inanılmazlıklarım ile seviyorum. Senin yaptığın hatalar, bana karşı davranışların, yanımdan gelip geçiyor. Ama asıl kalan hep sen oluyorsun. Ne yaparsan yap sevgilim, sana olan sevgimden zerre eksilme olmayacak.

Sevgilim, bizim sevgimizi anlatmak için sözler yeterli gelir mi inan ki hiç bilmiyorum? Bir yağmur düşün, yavaş yavaş yağıyor. Sonra birleşiyor, hepsi aynı yola gidiyor. Bir ırmak misali, kendinden taşmaya başlıyor. Bizim sevgimizde, kalplerimizden taşıp başka diyarlara gidiyor.

Sana, seni seviyorum demek, sadece sevmem anlamına gelmiyor. Sokaktan geçen herhangi bir insanı da bir kediyi de herhangi bir canlıyı da sevebilirim. Ama seni kalbimde hissediyorum, öylece seviyorum işte. Bana gelsen de hiç gelmeyecek olsan bu hissim ebediyete kadar devam edecek.

Seni çok sevdim. Kimseyi sevmediğim kadar, kalbimi sana açmayı başardım. İlk kez bir insanın gözlerine bakıp, ona sevdiğimi söyleyebildim. Ellerini tutup kendi kalp atışımı hissettim, yerinden çıkacakmış gibi. Olan oldu, şimdi ise, bu hayatta hiç olmadığım kadar pişman oldum. Seni sevdiğim için.

Tarafsız seviyorum seni ben. Rakının beyazında, denin mavisinde, güneşin sıcaklığında… Sadece kendi tarafımca seviyorum. Sır gibi saklıyorum seni dillerden. Öğrenirlerse onlarda seni rakının beyazında, denizin mavisinde, güneşin sıcaklığında sevecekler. Sana başka aşk değmesin diye saklıyorum seni.

Her gün bir diğer günün aynısı. Yine geceye dalıyorum, sonu gelmeyecek bir döngü sarmalı beni sarmalıyor. En sıkıcı ve beynimi kana bulanmış hissettireni ise yine sensiz geçirmek zorunda olduğum bir gecenin beni içine çekmesi. Sen olmasan da seni seven, bunu zorda öğrenen birisi var unutma ve hep hatırla bunu.

Sevmek nedir biliyor musun sevgilim? Sana bakmaya kıyamamamdır, seninle sokakta yürürken, ellerini tutmaya utanmamdır. Seni seviyorum, bunu gözlerine bakıp söylüyorum, çünkü kalbimde hissetmeye devam ediyorum. Her insan seni sevebilir, sana seni seviyorum diyebilir. Ama hiç kimse benim seni sevdiğim gibi sevemez.

Her gece, erkenden uyumak istiyorum. Gözlerimi bir an önce kapatıp senin hayalini kurmak, birlikte hayali zamanlar geçirmek ve böylece uyumak istiyorum. Sonra her defasında, rüyalarımda gerçekleşiyor, senin için kurduğum hayaller. Gerçeklikle, hayal arasında sıkışıp kaldım. Eğer bir gün gerçek olursan, buna nasıl inanacağımı tahmin edemiyorum.

Gecenin gelmesi midir beni hüzünlendiren, yoksa senin yokluğundan dolayı çektiğim açımıdır. Kimse yokken sen vardın, şimdi bir sürü insan var yanımda, ama ben o kadar yalnız hissediyorum ki bunu sana nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Bu yaşamda, kimse bana bu denli büyük bir darbe vurmamıştı. Yine gece oldu ben hüznüme dönüyorum, sana iyiyse geceler.

Sonsuzluk evrende var olan bir olgu değildir. Hiç kimse, hiçbir şey sonsuza kadar yaşamını döndüremez. Sadece hayali duygular kendisini idame ettirebilir. Âşık olmakta böyledir. Bir insan, başka birine sonsuza kadar aşık kalabilir. Ölse bile aşık kalmaya devam edebilir. Bunu engelleyecek hiçbir güç yoktur. İşte ben sana sonsuzluk içinde âşık oldum.

Eğer bir insanlar sürekli konuşmaya başlamış, sürekli beraber vakit geçiriyorsanız dikkat edin o kişiye âşık olma şansınız oldukça yüksektir. Aşkın ilk görüşü olmadığı gibi, insanların birbirine tanıması ile gerçekleştiğine defalarca şahit oldum. O yüzden konuştuğunuz kişiyi iyi tanıyın, tanıyın ki ömrünüzde vereceğiniz bu karardan asla pişman olmayın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696