Amcaya Tebrik Mesajları

Amcaya Tebrik Mesajları

Sayfa içeriği: Amcaya Tebrik Mesajları, Göreve Başlayan Amcaya Tebrik Mesajları, Evlenen Amcaya Tebrik Mesajları, Amcama Tebrik Mesajları, Amcaya Tebrik Sözleri, Amcaya Komik Tebrik Mesajları, Amcaya Resimli Tebrik Mesajları

Amcaya Tebrik Mesajları

Canım amcam seni canı gönülden tebrik ediyor başarılarının devamını dilerim. Sana da ancak bu yakışırdı.

Aile kurma adına attığınız bu ilk adımınızı tebrik ederim. Rabbim huzurlu ve mutlu bir hayat nasip etsin, mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sürsün.

Yıllarca verdiğin emek ve azmin karşılığını aldın çok şükür. Rabbim asla pişman etmesin tebrikler amcacığım.

Amcam terfi etmiş kimin amcası bu baksana tıpkı bana çekmiş. Seni tebrik ediyorum amca senin yolundan yürüyeceğim bende.

Aramızdan ayrılacağın için çok üzgünüz ama sende çok istediğin görevine başlayacaksın inşallah. Sana yeni görevinde başarılar diler  seni tebrik ederim amcam.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim amca.

Herkes aşk meşk peşinde koşarken sen çalıştın çabaladın gayret ettin, herkes gününü gün ederken sen hedefinden bir gün dahi şaşmadın ve sonunda başardın. Seni tebrik ederim amcacığım. Bende senin yolundan yürüyeceğim senin kadar azimli ve çalışkan olacağım.

Dünyanın sana ihtiyacı vardı ortaya çıkıp kendini gösterme zamanı gelmişti amcam. Rabbim utandırmasın, daha çok başarılara imza atman dileğiyle seni tebrik ederim.

Bu mutlu gününüzde yanınızda olmak ve bu mutlu gününüze şahit olmak isterdim ama gelemedim. Gelemediğim için çok üzgünüm. Birlikteliğinizin her günü, bugünkü gibi sevgi, mutluluk ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep yürekten bağlı kalın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Sizi tebrik ediyorum.

Bak amca olmadı olmadı diyordun demek ki her şeyin bir zamanı varmış. Seni gönülden tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Mezun olmak her şeyin bittiği anlamına gelmez. Bu sadece bir başlangıç, bunu sakın unutma amca ama bu günün tadını doyasıya çıkart.

Bazılarının dayısı vardır hak etmeden zirveye çıkar bazıları da azim eder, çalışır çabalar zirveye ulaşır tıpkı amcam gibi. Seni tebrik ederim amcam başarılarının devamını dilerim.

Karı kocalıktan, anne babalığa terfiinize vesile olan yeni bebeğimizi kutlarım. Rabbim analı babalı sağlıklı bir şekilde büyütmeyi ve vatana millete hayırlı bir olmayı nasip etsin.

Yeğenimiz erkekliğe attığı ilk adımdır sünnet. Yeğenimizi tebrik ederiz.

Büyük adam olmak için büyük işler başarmak gerekir. Benim amcam büyük adam olma sevgimesajlarim.com yolunda adım adım ilerliyor. Tebrik ediyorum amcam seni, başarılarının devamını dilerim.

Güneş hep önünde yolunu aydınlatsın. Yeni işinde çok çok başarılı olmanı dilerim canım amcam.

Amca gel yapma kıyma kendine yol yakınken dön, bak hayat böyle çok güzel sonra kafanı taşlara vurursun, bugünleri çok arasın. Tebrik ederim amcacığım ömür boyu mutluluklar.

Amcaya Tebrik Mesajları

Tebrikler amca, başarılar amca, senin gibi birisi olmak için bende çok çalışacağım.

Herkes sana kazanamaz boşa çalışıyor, boş yere emek veriyor  gözüyle bakarken sen karanlığın içinde parlayan küçücük ışığın peşinde gitmekten bir an bile olsun asla vazgeçmedin. Azim ettin, gayret gösterdin, çalıştın ve sonunda hedefine ulaştın. Seni tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim amca.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz