Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » Arkadaşa Destek Mesajları

Arkadaşa Destek Mesajları

Arkadaşa Destek Mesajları

Sayfa İçeriği: Arkadaşa Destek Mesajları, Arkadaşa Destek Sözleri, Arkadaşıma Destek Mesajı, Arkadaşıma Destek Sözü, Arkadaşa Destek Verme Mesajları, Arkadaşıma Destek Olma Sözleri, Arkadaşa Destek Olma Mesajları

Arkadaşa Destek Mesajları

Sen bir kere kaybetmekle yıkılacak birisi değilsin, yeniden çalışır ve başarırsın, ben buna inanıyorum canım arkadaşım.

Sana ne demeliyim, söze nasıl başlamalıyım bilmiyorum ama canım arkadaşım bu hayat üç günlük bu yüzden canını sıkmaya üzmeye değmez. Sana en çok gülmek yakışıyor.

Herkes yolda gidene yoldaşlık yapmak ister ama asıl önemli olan yoldan çıkana yoldaşlık yapıp zor zamanında onunla olabilmektir.

Sıkma be canını güzel arkadaşım bu da gelir geçer. Zamanla her şey düzelir.

Sen güldüğün zaman bizde gülüyoruz, bizde mutlu oluyoruz. Sen üzüldüğün zaman bizde üzülüyoruz. Hadi bu mesajla gülümse bi ve gülümseme resmini gönder bana.

Sen üzülürsen dünya üzülür, senin bir damla gözyaşına her şeyi feda ederim, benim arkadaşım canımdan değerlidir, ben onun için ölürüm.

Başına gelen üzücü olayı duyunca çok üzüldüm canım arkadaşım. Eğer yapabileceğim bir şey varsa hemen yapmaya hazırım. Geçmiş olsun.

Arkadaşlar bugünler içindir güzel arkadaşım, eğer ben bugün senin yanında olmayacaksam ne zaman olacağım. Seni çok seviyorum üzme sen kendini.

Gerçek arkadaşlığın en güzel yanı birbirini anlamak ve anlaşılmaktır. İşte biz bu yüzden bir bütün gibiyiz sen üzüldüğün zaman bende çok üzülüyorum canım arkadaşım.

Hayat bana senin gibi güzel bir arkadaşı verdi. Ben bunu hiç kaybetmek istemem her zaman ve her yerde seninleyim.

Gözlerimde yaş, kalbimde sızı olsa da unutmadım seni canım arkadaşım. Sen her zaman benim için özel olacaksın.

Arkadaşlığın en güzel taraflarından birisi de seni düşünen her zaman birinin olması. Tıpkı şuan bu mesajı okuyan canım arkadaşım gibi.

Arkadaşlar mutluluk olduğu zaman değil zor zamanlarda belli olur.

Hayat bu bir gün güler, üç gün üzer ama unutma ki canım arkadaşım öyle ya da böyle biz bu hayatı yaşayacağız. Şimdi sen söyle üzülerek mi yaşayalım yoksa gülerek mi?

Arkamda yürüme, yol gösteremeyebilirim; önümde yürüme, takip edemeyebilirim. Yalnızca yanımda yürü ve arkadaşım ol.

Senin gibi bir arkadaşım bin akrabaya bedeldir. İyi ki varsın canım arkadaşım.

Gerçek arkadaş başka yerde olsa da kalbi her zaman seninledir.

Canım arkadaşım sıkma o tatlı canını gelir geçer her şey, ben her zaman senin için burdayım ama olmaz gel diyorsan geleyim, öl diyorsan öleyim.

Arkadaşlar kardeşten daha öteye birbirini severler, sende benim için öylesin kardeşim.

Eğer arkadaşın yoksa bu hayatta boşa yaşıyorsun. Bir mutluluğunu paylaşacak, sevgimesajlarim.com bir derdini anlatacak kimsen yoksa vay haline.

Gerçek arkadaşlığın testi şöyle yapılır; O kişiyle tam anlamıyla hiçbir şey yapmadan durabilir misin? Onun bir derdi olduğu zaman kahkaha ile gülebilir misin?

Hayatın boyunca iki arkadaşın varsa, şanslısındır. Eğer bir tane iyi arkadaşın varsa, şanslıdan da ötesindir. Tıpkı bu mesajı okuyan can arkadaşım gibi.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. blank ergun dedi ki:

    Dodo mesajlarım gitmiyo ilgilenmeniz istiyorum vip uyyeyim mesajlarımı almıyorlar

Yorum Yaz