Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2023
Anasayfa » Günaydın Mesajları » Aşkıma Günaydın Mesajı

Aşkıma Günaydın Mesajı

Aşkıma Günaydın Mesajı

Güne başlarken aşkınıza güzel bir günaydın mesajı göndererek onu mutlu edebilirsiniz. Yazımızda sevdiğim için günaydın mesajları, sevgilime günaydın mesajları ve aşkıma günaydın mesajı resimli mesajlarını okuyabilirsiniz.

Günaydın Mesajları Aşkıma

– Sevgilim günaydın mesajı atınca doğuyor güneşim.

– Başlayan bu yeni gün de tıpkı senin gibi aydınlık olsun.

– Günaydın birtanem. En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim.

– Benim güneşim, bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

– Gün, güneş doğduğu için mi aydınlık, yoksa sen varsın diye mi?

– Günaydın aşkım. Günün, kahvenin ilk yudumu kadar harika olsun!

– Sabahlar, akşamlar gelip gidecek, peki sen ne zaman gelip gitmeyeceksin?

– Yeni günün güzelliğini güneş verir, senin yüzün ise tüm güneşi aydınlatır.

– Tüm çiçekler güneşle birlikte uyanıyorlar, benim sevgilim de uyanmış olmalı?

– Günaydın nur yüzlüm! Işık gibi parlıyor, geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun.

– Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden doğuyorum inci tanem.

– Günaydın bebeğim. Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin.

– Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim, günaydın.

– Yaşam her şeye rağmen güzel sevgilim, tıpkı engellere rağmen senin güzel olman gibi.

– Sabah olsun diye o kadar zor bekledim ki, çünkü bugün de senin yüzünü görebileceğim.

– Gözlerindir tüm dünyaya yayılan ışığın kaynağı. Senin güzelliğin aydınlatır karanlığı.

– Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.

– Senin gülüşün ile aydınlanır günüm, sensin benim en büyük huzur ve mutluluk kaynağım, günaydın Aşkım.

– Bebeğim gözlerindeki parıltıyı keşke kendin görebilsen, o ışıkla birlikte aydınlanıyor tüm evren.

– Seni tanıdığımdan beri bana her zaman huzur veren neşeni bugün de görmek dileğiyle, günaydın canım sevgilim.

– Aklımın bir yarısını sana verdim. Öbür yarısı bende, sana bir an önce kavuşmak için plan yapıyor. Günaydın bebeğim.

– Benim için her şey olan, her şeyin adı olan sevgilim, pencereden giren ışıklar ile birlikte düşer yine adın aklıma.

– Günaydın biricik aşkım. Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor!

– Sabahları güneşin doğuşuna bakıp senin gelişini gözlüyorum. Daha sonra ise karar veremiyorum hangisi gerçek güneş diye.

– Yeni güne seninle başlayabilmek için gözlerine bakara günaydın demek isterdim ama sen benim baktığım her yerdesin zaten.

– Her şey mutsuz bitebilir sevgilim, ama sen benim için her zaman doğan bir güneş gibi tazelik ve umut anlamına geleceksin.

– Günaydın sevgilim. Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demenin tam zamanı!

– Bu günü daha güzel yapmak için bir fincan kahve içmeye tamam dersen, ikimiz de çok daha mutlu olacağız, günaydın sevgilim.

– Seni sevmek adeta yeni doğan bir güneşi selamlamak gibi, huzur doluyor insanın içi, her yerden bir eğlencedir başlayıp gidiyor.

– Seninle birlikte mutluluğun en güzel tadını bu sabah da yaşıyorum. İyi ki benim hayatımdasın, yaşamıma doğan güneşsin, günaydın.

Sevdiğim İçin Günaydın Mesajları

– Sen benim yeni günüme doğan güneşimsin, dışarıda kar yağsa bile benim üzerimde her zaman güneş duruyor çünkü sen varsın, günaydın!

– Her şey seninle başlar benim için, ben senden başlar ve sana doğru gelirim çünkü benim güneşim sensin ve güneş olmazsa yaşam olmaz.

– Sevgilim, güne seninle başlıyorum. Sen de benimle başla, gözlerin açılsın sonsuz sabaha doğru, sevgimizi hissedelim her şeyden önce.

– Bırakalım çılgın kalabalığı arkamızda bu yeni doğan günde, her şeyi herkesi bırakıp gidelim seninle sevgilim, hiçbir şeyi düşünmeden.

– Günaydın hayatım. Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni güne. Yüzünü görmesem de hayalinle çıkıyorum adını yazdığım sokaklara

– Gönül bu sabah da benden sana doğru geliyor, aç pencereni girsin içeriye serin rüzgar ve kalbimin derinliklerinden gelen en güzel hisler.

– Günaydın biricik sevgilim. Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda.

– Sevgilim, her şey hazır, senin seveceğin tüm yiyecekler kahvaltı sofrasında seni bekliyor. Gelmezsen ömür boyu seni bekleyecekler, günaydın.

– Uykumun en kötü tarafı gördüğüm kabuslar değil, senden ayrı uyumak. Yeni doğan güne başlamanın en güzel tarafı ise sana günaydın diyebilmek.

– Yaşanacak yeni güzellikler güneşle birlikte dışarıda bizi bekliyor sevgilim. Günaydın, kalkmalısın artık ki güzellikleri görmeye başlayalım.

Sevgilime Günaydın Mesajları

– Gülümsemen güneş gibi ışıltılı. Umarım yüzünde bir gülümseme ile uyanırsın ve bana yaptığın gibi dünyanın yarısını aydınlatırsın. Günaydın…

– Güzel bir rüyanın ardından uyanmak dünyadaki en kötü şey ancak rüyanın gerçek olmasını seninle görmek dünyanın en güzel şeyi, günaydın sevgilim.

– ünaydın sevgili. Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da… Şimdi yanında olamasam da, Güneşe bak sana gülüyorum usulca…

– Günaydın aşkım. Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri. Her günüm seninle başlar, seninle daha da güzel hayat.

– Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!

– Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

– Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

– Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına… Benim için en güzel gün seninle uyandığım gündür sevgilim, günaydın sana.

– Senin kulağına fısıltıyla günaydın diyebilmek için şimdi neler vermezdim. Ama sevgilim o günler de gelecek ve her zaman benim sesimle uyanacaksın yeni güne.

– Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

– Günaydın her şeyim. Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim.

– Mutlulukların en büyüğü seninle yeni güne uyanabilmek, sen çok güzel uyuyordun ben ise erkenden gitmem gerekiyordu. Ama yanımda senin mutluluğunu da götürdüm.

Aşkıma Günaydın Mesajı İnstagram

– Sensiz uyanmak bana en büyük eziyet, çünkü sen yanımda yokken acıların en büyüğünü yaşıyorum. Ama yine de doğan güneşin seni bana getirdiğini biliyorum, günaydın canım.

– Karanlık her sabah son buluyor, tıpkı bizim de bir gün bir araya geleceğimiz gibi. Günaydın benim güzel sevgilim, sabahlara mutluluk veren neşemiz hiçbir zaman eksik olmasın.

– Bir gün olsun sana günaydın demeden başlarsam güne, o günüm kötü geçiyor. Günaydın balım. Sen balım ol ben kaymak olayım, her günümüz beraber geçsin, hiçbir zaman ayrılmayalım.

– Bir güneş gibi yakıyor tüm sıcaklığın beni, geceleri uykumu bölüyor hiç bitmeyen ışığın ve ben orada, senin sevginin susuzluğu ile bekliyorum. Yeni güne tekrar iyi ki doğdun güneşim.

– Canımdan çok sevdiğim günaydın. Şimdi senin kokunla birlikte uyanmak vardı ama uzakta ancak hayalini yaşatabiliyorum. Hayaline günaydın diyorum ve güneşin tüm ışınları üzerime vuruyor.

– Canım günaydın! Bugün senin doğum günün, bu özel günün aydınlığı da bir başka. Çünkü sen yani mutluluğum kaynağı yıllar önce bugün dünyaya geldin ve o zaman işte güneşe bir rakip çıktı.

– Bir tanem benim günaydın, bugün yağmurlu bir gün var ancak senin güneşin tüm yağmuru engelliyor, senin uyanışınla birlikte gökkuşağı açacak birazdan, bunu birlikte izlemeliyiz, günaydın!

– Gül kokularının arasından, açan güneşle birlikte koşup gelmelisin sevgilim. Birbirimize sarılmalı, ben gül kokularını ten kokundan ayırmamalıyım. Güller ile dolu bir günün olması dileğiyle.

– Her sabah yataktan sadece sen varsın diye çıkıyorum, çünkü sen benim için dünyanın en güzeli, en özeli ve en değerlisisin. Sen olmasaydın doğan güneşten hiçbir zaman haberim olmazdı günaydın sevgilim.

– Günaydın meleğim. Kış ayında olsak bile her sevgimesajlarim.com sabah uyandığım zaman senin gülüşünü görmek ve hatırlamak birden benim için yazın gelmesini sağlıyor. Hayatımda her mevsimi yaza çevirdiğin için iyi ki varsın.

– Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Gönül güneşin her zaman doğsun ve her sabah doğan güneş sana mutluluk getirsin. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

– Bu sabah erken uyanıp sana güzel bir kahvaltı hazırlamak isterdim çünkü kahvaltı günün en mutlu anıdır. Ama sevgilim sen uyandığında ben yanında olmayacağım, yine de kalbim her zaman baktığın yerde olacak.

– Geceleri sana kadar gelir mi çığlığım? Çünkü sensiz geçirdiğim gece bana her zaman en zorlu anları yaşatıyor. Ne zaman ki gün doğuyor ve ben tekrar senin yanına geliyorum o zaman her şey sakinleşip mutlu oluyor.

– Seninle geçirdiğimiz günlerden sonra en zor geceler geliyor. Sensiz tüm geceler soğuk, sessiz ve keyifsiz. Ama ne zaman ki gün doğuyor, birbirimize yaklaşmak için bir gün daha geçti diye mutlu oluyorum, günaydın sevgilim.

– Günaydın çiçeğim. Seninle beraber olana kadar geçen her günümde yaşlandığımı düşünüyordum. Oysa sen bana yaşamın yaşlanmaktan ibaret olmadığını gösterdin. Bana aşkı tattırdığın, güzel bir hayatımız olacağına inandırdığın için seni çok seviyorum.

– Günaydın sevgilim! Sabahları erkenden uyanmak seninle tanışana kadar bana dünyanın en zor işiydi. Ancak beraber olduğumuzdan beri her güne seninle başlayacağım ve her gün yanımda olacağın için kendimi dünyanın en şanslı insanı hissediyorum. Günün aydın olsun bitanem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz