Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Sevgiliye Günaydın Sözleri

Sevgiliye Günaydın Sözleri

Güne güzel başlamak için sevgiliye güzel bir günaydın mesajı göndermek çok önemlidir. Uzaktaki sevgiliye günaydın sözleri, sevgiliye günaydın sözleri uzun, kız sevgiliye günaydın sözleri içerikli bir yazı hazırladık.

Sevgiliye Etkileyici Günaydın Sözleri

Yeni bir gün yepyeni güzellikler getirsin sana…

Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Bak işte bir gün daha yaşlandık… Sen hala uzatasın. Günaydın…

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

Adını dağlara yazdım, inanmazsan kalk da bak güzelim. Neyse günaydın…

Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

Kalbim mükemmel çünkü sen onun içindesin. Günaydın benim güzel sevgilim

Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Günaydın sevgililer! Uyandığınız ve günümü kutladığınız için teşekkür ederim!

Akşam yatmadan önce ve sabah kalktığımda aklıma ilk gelen şey sensin. Günaydın!

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

Bu dünyada senden günaydın öpücüğünü tercih edeceğim kimse yok benim güzel sevgilim.

Keşke bir zaman makinem olsaydı ve uyandığında her gün orada olabilseydim. Günaydın!

Güne seninle başladığım gün, hayatımın anlam kazandığı gün olacak sevgilim. Günaydın.

Gece bitti. Sabah başladı. Şimdi uyanma ve sana sarılma zamanım geldi. Günaydın aşkım!

Günaydın sevgili sevgililer, yeni bir gün burada ve tek umduğum şey sizi yaklaştırmak.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun… Günaydın.

Biliyorum sen de aklında benle uyanıyorsun. Bunun adı aşk işte bebeğim. Günümüz aydın olsun.

Gözlerini açtığın zaman bana çok neşe, ışık ve sevgi veriyorsun. Sen benim dünyamsın sevgilim

Bütün gece seninle konuşmak, gözümü açar açmaz sana günaydın demek, bunlar benim yaşam enerjim.

Seni ilk gördüğüm anı hala hatırlıyorum ve ruhum, “Ah, işte buradasın! Her yerde seni arıyordum!

Günaydın sevgilim, bütün gece bekledim, şimdi sana söylemek için, sen benim kaderimsin, kaderimsin.

Bir sahil kıyısı gibisin, dalga sesleri gibi ferahlık veriyor senin sesin. Günaydın benim deniz gözlüm.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın…

Seni uyurken özledim, hayal kurarken seni özledim ve şimdi uyandığına göre, seni özlemekten mola verebilirim.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gece mi yıldız yıldız saran, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Yarın hayat bitmiş olsaydı, yapacak çok şey kalmış olsaydı, kesinlikle fark etmezdi, çünkü sevgilim, sana sahiptim.

Bu sabah çok güzel, ama senin kadar değil, hayallerim gitti, ama sen benim hayalim gerçek oldu. Mutlu sevgililer günü!

Annemden gizli sana günaydın mesajı atmak için neler çektiğimi bilsen, beni on kat daha çok severdin. Günaydın sevgilim.

Ben artık seni hayal ederek değil, seninle başlamak istiyorum her güne, her mevsime, her dakikaya. Günaydın biricik sevgilim.

Gerçek mutluluğu asla bilmiyordum, hayallerin gerçekleşmeyeceğini düşündüm, seninle tanışana kadar aşka gerçekten inanamadım.

Gözleriniz açıldığında bilmenizi istediğim tek şey, bu andan itibaren sevgimizin her zaman büyüyeceği. Seni seviyorum sevgilim

Yaşayan en şanslı insan olmalıyım çünkü her sabah rüyalarımda her gece gördüğüm aynı muhteşem insanı görüyorum. Günaydın sevgililer!

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor, aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim…

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Sözleri

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sevgiliye Günaydın Sözleri Uzun

Senin güzelliğin parlayan güneşin ışığından bile fazla sevgilim, ama sen sadece benimsin benim güneşimsin sabahlarıma doğan beni aşkınla hayata bağlayan en özelimsin. Günaydın nur yüzlü sevdiğim.

Günaydın aşkların en güzeli, sana yeni kızarmış ekmek kokusu gibi, tazecik demlenmiş çay tadında huzurla uyanacağın yeni bir gün diliyorum. Aşkımı ve sevgimi sana bu mesajla gönderiyorum. Seni bugünde önceki günlerden daha çok seviyorum aşkım.

Doğacak her güneşi sana adadım.. Bu sabahı da sen bana ada.. Günaydın ömürlük neşem. İnsanlar yaşamak için nefes alır. Benim aldığım nefeste sen varsın sevgilim.. Günaydın. Yaşama sevinci gibisin.. Her zerren umut dolu. Bugünüme de doğdun her günüme yeniden doğman dileği ile yine bir güne yeniden başladım. Seni çok seviyorum.

Özgünlüğüm sadece sana, kokun ise bana bela.. Günaydın sevgilim. Mezar taşında olsun adım.. Her gece uykumda seni sayıklarım.. Güneş yerine sen doğdun bana bugün.. İnce saçların sarsın bedenimi.. Ellerin dolaşsın yüzümde.. Sabahım sen oldun.. Geceleri sadece sen varsın, sabah olunca adınla gözlerimde yaşarsın.. Günaydın canımın içi..

Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sevgimesajlarim.com sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Günaydın sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

Aşk kadar değerli değil dünyadaki hiçbir his ve yine öyle ki aşk kadar kuvvetli değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca kıymetini biliyor günün. Aşk olunca günaydın mesajlarından, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Yine bıkılmaz bir gündeyim ve yine uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. “Günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.”

Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir yerlere toslayacak ve sinir olacaksın. Sabahları huysuz oluyorsun sen hep. Banyoya gidip elini yüzünü yıkayacak ve dişlerini fırçalayacaksın. Sonra eline telefonunu alacaksın ve gelen mesajı açacaksın. Bütün öfken birden dinmiş olacak, huysuzluğun seni terk etmiş olacak çünkü ben sana çoktan günaydın huysuz kadınım demiş olacağım. Seni seviyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696