Halaya Bayram Mesajları

Halaya Bayram Mesajları

Sayfa İçeriği: Halaya Bayram Mesajları, Halaya Bayram Sözleri, Halama Bayram Mesajı, Halam İçin Bayram Sözleri, Halaya Komik Bayram Sözleri, Halaya Güzel Bayram Mesajları, Halama Resimli Bayram Mesajı, Halaya Anlamlı Bayram Mesajları

Halaya Bayram Mesajları

Benim için çok şeye katlanan her zaman bana yardım eden canım halam bayramın mübarek olsun.

Rabbim bu bayram gününü huzur ve mutluluk içinde geçirmeyi ve her gününün bayram gibi olmasını nasip etsin. Bayramın kutlu olsun halam.

Bu mesaj halaya gönderilmiştir. İçeriği sevgi ile doldurulmuştur. Onu çok seven yeğeni tarafından bayramını kutlamak için gönderilmiştir. Bayramın kutlu olsun güzel halam.

Yüce Mevla ilk önce sana sonra tüm Müslümanlara huzur ve neşe içinde geçen bir bayram nasip etsin. Bu bayramda gönlünden geçen tüm güzellikleri nasip etsin. Bayramın mübarek olsun halacığım.

Güzel halamın bayramı kutlu olsun. Bayramı mutluluk içinde geçsin, Rabbim dilediği tüm güzellikleri gerçek etsin.

Bayramlar vardır hep birlikte mutluluk içinde geçen, bayramlar vardır yan yana olmasa bile kalpleri her zaman birlikte olanlar için. Sende benim için öylesin halacığım. Hayırlı Bayramlar.

Seni çok özledik geleceğin günü özlemle bekliyoruz, bizi çok bekletme halacığım. Bayramını kutlar ellerinden öperim halam.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramın kutlu olsun halacığım.

Uzaklarda olunca kimsesiz kaldım sanma, biz her zaman senin yanındayız, bir her zaman seni düşünüyoruz. En kısa sürede görüşmek üzere mutlu bayramlar halam.

Bu güzel bayram gününde dileklerin gerçek olsun, o çok aradığın aşkı bugün bulasın, bulunca bize de haber veresin. Bayramın da mübarek olsun.

Herkes teyzesini çok sever ama ben seni çok seviyorum halacığım. Çünkü sen benim arkadaşım, sırdaşım, hayatımı paylaşanımsın. Seni çok özledim. Bayramın kutlu olsun halam.

Gönüllerin birleştiği, kahkahaların neşe ile yükseldiği, en özel anıların yaşandığı bir bayram olması dileğiyle bayramını kutlarım halam.

Sabah oldu geldi bayram, nerde kaldı gelmedi halam, yoksa uykuya mı kaldı. Seni dört gözle bekliyoruz halacığım.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun güzel halam.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, duaların kabul ve bayramın mübarek olsun.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve umutlu bir bayram geçirmen dileğiyle bayramın kutlu olsun halam.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

Bayramını en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Bayramımız kutlu olsun.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekanınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun.

Halaya Bayram Mesajları

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara. Bayramın mübarek olsun halam.

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle bayramın kutlu olsun.

Her gününün bayram coşkusu ve mutluluğu içinde sevdiklerinle birlikte geçmesini diler bayramını kutlarım halam.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu, yaşadığınız tüm sorunların yok olup gitmesi dileğiyle iyi bayramlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz