Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2841

Anneye Kadınlar Günü Mesajı

Anneye Kadınlar Günü Mesajı

Anneye Kadınlar Günü Mesajı, Anneme Kadınlar Günü Mesajı, Anneye Kadınlar Günü Sözleri, Anneye Kadınlar Günü Mesajları Kısa, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı Anneye, Anneye Kadınlar Günü Mesajı Resimli

Bizleri doğuran, büyüten, besleyen ve hayatının son anına kadar evladım diye yaşayan varlıkları ile bizleri mutlu eden anneler için kadınlar günü mesajları hazırladık. Hayata anlam katan ve haklarını hiçbir zaman ödeyemeyecek olduğumuz annelerimiz bizlere her zaman destek olmuştur. Yeri geldiğinde fedakarlık yapmışlar, yeri geldiğinde uykusuz kalmışlar, yeri geldiğinde bizim acımızı bizden daha çok acı çekerek çekmişlerdir. Bir anne her zaman evladı ile üzülüp evladı ile mutlu olur, evladı üzgün iken mutlu olan bir anne yoktur. Onları sadece anneler gününde ya da kadınlar gününde hatırlamak arayıp sormak, ziyaret etmek yanlıştır. Bir anne her zaman hatırlanmalıdır.  

Anneye Kadınlar Günü Sözleri

Saygıya değer tüm annelerin Kadınlar günü Kutlu olsun.

En fedakar kadın olan canım annem anneler günün kutlu olsun.

Sen benim canımsın en çok sevdiğimsin, sen benim bitanecik annemsin. Canım annem kadınlar günün kutlu olsun.

Dünyanın en özel, en güzel varlıkları olan annelerin 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin, annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın, seni çok seviyorum kadınlar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Elleri öpülesi kadınlar vardır, biz onlara “Anne” deriz. Tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın kadınlar günü kutlu olsun.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun. Seni çok seviyorum. Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkür ederim anneciğim.

Hakkı hiçbir zaman ödenemeyecek olan annelerimizin 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Cennet annelerin ayaklarının altındadır sözünden yola çıkarak tüm annelerin ve anne adaylarının 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Öyle çoktur ki kadının hayatımızdaki yeri öyle ki kıymetini bilmeli. 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

Varlıklarıyla, hayatı yaşamaya değer kılan; annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun!

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun.

Hayatımda beni çeken tek kadın olan annemin kadınlar günü kutlu olsun. İyi ki varsın canım anneciğim.

Eşe Kadınlar Günü Mesajları

Varlıklarıyla, hayatı yaşamaya değer kılan; annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun!

Sahip olunabilecek en değerli sevgimesajlarim.com mücevherdir benim annem Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir. Tüm annelerimizin kadınlar günü kutlu olsun.

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm annelerin 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya annelerine sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Hayatın her alanında olduğu gibi toprağa da anne şefkatiyle dokunup hayat veren kadınlarımızın Dünya Çiftçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

Canım güzel annem dokundun her yer parlıyor sen benim her şeyimsin hayatımın anlamı en güzel insan seni seviyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Anne, melek gibidir. Bedeni olmasa da ruhu yeter. Tüm elleri öpülesi annelerimiz başta olmak üzere, tüm emekçi kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2841