Halaya Geçmiş Olsun Mesajları

Halaya Geçmiş Olsun Mesajları

Sayfa İçeriği: Halaya Geçmiş Olsun Mesajları, Halaya Geçmiş Olsun Sözleri, Halama Geçmiş Olsun Mesajı, Hasta Halaya Geçmiş Olsun Mesajı, Kaza Yapan Halaya Geçmiş Olsun Mesajı, Halam İçin Geçmiş Olsun Mesajı, Halaya Geçmiş Olsun Mesajı Resimli

Halaya Geçmiş Olsun Mesajları

Canım halam hastalandığını duyunca çok üzüldüm büyük geçmiş olsun. Rabbim tez zamanda hastalığının şifasını versin. Geçmiş olsun.

Atlatmış olduğunuz kazayı duyunca şok oldum. Çok şükürler olsun ki size bir şey olmamış. Allah sizleri korusun geçmiş olsun halam.

Hastalıklar halandan uzak olsun, halam çabucak iyileşip yeniden ayağa kalsın, güzel güzel kahkahalar atsın. Güzel halam geçmiş olsun.

Seninle birlikte geçirdiğimiz çok güzel günler oldu ve olacak. Halam yeniden iyileşecek eski günlerde ki gibi yeniden mutlu olacağız halam. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun halacığım sanırsam senin ki % 50 hastalık % 50 naz gibi duruyor. Hastalığın geçsin nazın kalsın ben onu çekerim. Geçmiş olsun.

Güzel ve mutlu günleri bize nasip eden Rabbimize nasıl şükür ediyorsak, hasta ve zor günlerimizde de ona el açıp dua etmeliyiz. Bende senin hastalığın için dua ediyorum geçmiş olsun halam.

Sen benim halamdan çok arkadaşım gibisin, sen benim sırdaşım fikirdaşımsın, sen benim canım halamsın. Canım halam geçmiş olsun.

Bu mesaj halama gönderilmiştir. İçeriği bol miktarda dua ve geçmiş olsun dileği içermektedir. Canım halam seni çok seviyorum geçmiş olsun.

Yüce Mevla’m başta sana olmak üzere ellerini açıp da şifa isteyen herkesin hastalığına bir şifa versin. Çok büyük geçmiş olsun halacığım.

Sen benim annem gibiydin her zaman, bana annemden sonra en yakın sendin halam. Hasta olduğunu duyunca çok üzüldüm. Geçmiş olsun halam.

Güzel günler göreceğiz, halam ile birlikte mutluluğa doğru gideceğiz, halam iyileşecek yeniden neşe ile güleceğiz. Geçmiş olsun halam.

Hastanede ziyaretine gelemedim ama her zaman aklımdaydın halacığım. Yüce Mevla’m tez zaman da hastalığının şifasını versin.

Allah sizlere bir daha böyle bir olay yaşatmasın, yaşadığınız olayı kısa zamanda unutmak ve hayata tekrar kaldığınız yerden devam etmek nasip etsin. Canım halam geçmiş olsun.

Hastalığı veren Allah şifasını da elbet verecektir. Geçmiş olsun halam.

Bu kötü günlerin arkada kalacağı, hep sağlık içinde olacağın zamanlar da gelecek inşallah. Rabbim acil şifa versin, çok geçmiş olsun halam.

Halaya Geçmiş Olsun Mesajları

Şimdi içinden çıkılmazmış gibi gelen her acı zamanla nasıl sevgimesajlarim.com da küçücük olacak sen bile şaşıracaksın. Zaman bir su gibi alıp götürecek tüm acı veren kumları, geriye sadece dalga sesleri kalacak. Geçmiş olsun halacığım.

Hastalığı veren de şifasını verecek olan da Allah’tır. Bizlerin sabır ile dua etmekten başka çaremiz yok. Geçmiş olsun hala.

İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin ve o eski güçlü, sevecen halinle yanımızda olacaksın. Rabbimden acil şifalar diliyoruz. Geçmiş olsun halam.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz