Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » Ölmüş Eşe Bayram Mesajları

Ölmüş Eşe Bayram Mesajları

Ölmüş Eşe Bayram Mesajları

Sayfa İçeriği: Ölmüş Eşe Bayram Mesajları, Vefat Eden Eşime Bayram Mesajları, Ölen Karıma Bayram Mesajları, Ölen Eşe Bayram Sözleri, Ölen Eşim İçin Bayram Mesajları, Ölen Sevgili İçin Bayram Mesajı

Ölmüş Eşe Bayram Mesajları

Canım eşim sen gideli çok zaman oldu ama hala sanki aramızda gibisin. Seni çok özledik bak çocuklarla senin bayramını kutlamaya geldik. Bayramın kutlu olsun.

Sensizliğe hiç alışamadım Bitanem senden sonra sadece nefes aldım yaşamadım. Seni öylesine çok özlüyorum ki sevdiğim bir an seni düşünmeden edemiyorum.

Bayramın mübarek olsun güzel karıcığım. Yine her zaman olduğu gibi sana geldim çünkü benim bayramım seninle güzel.

Bayramlarda, düğünlerde, mutluluklarda senden sonra hepsi boş benim için, sen olmadan hiçbir şeyin tadı yok be Bitanem. Bayramın kutlu olsun.

Sensizlik çok zor geliyor canım karıcığım. Şimdi şurdan çıkıp gülerek gelsen boynuma sarılsan, o güzel kokunu ciğerlerime kadar çeksem. Gel be Bitanem gel bayramlaşalım.

Seninle birlikte yaşadıklarımız gözlerimin önünden gitmiyor, hele bana bakıp gülümsemelerini hiç aklımdan çıkaramıyorum. Seni seviyorum canım Bayramın mübarek olsun.

Biz ailecek senin yanına geldik bayramı seninle kutlamak için, bizim bayramımızda düğünümüzde senle güzeldi sevgili karıcığım.

Senin aramızdan öyle amansız, öyle zamansız ayrılman çok zor geldi bize, evin her yerinde sen, hayatın her anında sen varsın biricik eşim. Bayramın kutlu olsun.

Sana söz verdim ve verdiğim gibi de olacak benim tek sevdiğim sen olacaksın ve öylede kalacaksın. Bayramın kutlu olsun canım karım.

İnsanın hayat arkadaşı gittiği zaman her şeyi bitermiş, evin duvarları gece olunca insanın üstüne üstüne gelirmiş. Canı sıkılınca oturup anlatacak birini bulamazmış. Şimdi sen olsan beni dinlesen, bana destek verir beni teselli ederdin. Sensizlik çok zor karıcığım. Bayramın mübarek olsun.

Bu bayramda da yine sensizlik düştü içime, bir bayram sabahı gülümsemen doğdu yüreğime, özlemin çok ağır geliyor bu bedenime, sensiz yaşamaktansa sessizce ölmek istedim yine.

Seni özlüyorum, senli günlerimizi özlüyorum. Senin olduğun zamanların mutluluğunu özlüyorum. Ne olur rüyalarıma gel, gel de birazcık sana olan özlemim dinsin.

Ben seni öyle çok öyle çok sevmiştim ki, sana doymadan sen gittin. Ben şimdi sensiz bomboş bir dünyada yaşamak zorunda kalıyorum. Seniz seviyorum canım bayramın mübarek olsun.

Sen aramızdan ayrılalı yıllar oldu ama senin yokluğuna hiç alışmadık. Sen varmış gibi yaşıyor, sen bir gün çıkıp gelecekmişsin gibi yollara bakıyoruz. Seni çok özledik Bayramın kutlu olsun.

Sen güneş gibi doğardın her gün hayatıma, ışık saçardın etrafına gülüşünle, şimdi ne güneş doğuyor, ne de ışık saçılıyor benim için. Seni çok özledim karıcığım, bayramın mübarek olsun.

Sensiz günler gelip geçiyor, mevsimler değişiyor, yıllar su gibi akıp gidiyor ama sana olan özlemim geçmiyor, hala günlerimde seni arıyor, hep gözlerim uzaklara dalıyor seni anıyorum.

Canım karıcığım seni hep seveceğim bayramın mübarek olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz