Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Kocama Etkileyici Sözler

Kocama Etkileyici Sözler

Kocama Etkileyici Sözler

Sayfa İçeriği: Kocama Etkileyici Sözler, Kocaya Etkileyici Sözler, Kocaya Etkileyici Mesajlar, Eşime Etkileyici Sözler, Eşe Etkileyici Sözler, Kocaya Duygusal Sözler, Eşinizi Etkileyici Sözler

Bu yazımızda sizlere kocaya etkileyici sözler başlığındaki yazımızda duygusal ve anlamlı sözlerden oluşan bir sayfa hazırladık. Eşe etkileyici sözler yazımızı facebook, Twitter, instagram, pinterest ve diğer sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

Kocama Etkileyici Sözler

Seni ben her zaman seveceğim canım kocam eğer bir gün seni sevmezsem işte o zaman benim için güneş doğmayacak, yaşam olmayacak Bitanem.

Senin o aşkla bakan gözlerine vuruldum ben, sen ben diye çarpan kalbini sevdim ben, seni çok sevdiğim için kendimi sevdim ben.

Canım kocam sen benim bu hayattaki her şeyimsin. Sen yanımda yokken ben bir saniye bile yaşamdan zevk alamıyorum. Seni çok özledim.

Ben sen yanımda olduğun sürece ne para, ne mal, ne mülk isterim. Ben sadece seni isterim, senin sevgini isterim. Seni çok seviyorum Aşkım.

Hani birbirini çok seven iki aşık vardı, sürekli birlikte mutlu zaman geçiriyorlardı diye bahsedecekler bizden, sevgimizi kıskanacak cümle alem, Allah bizi hiç ayırmasın Bitanem.

Canım kocacığım hayatın tüm zorluklarında yanımda sen vardın, korktuğum zaman beni sımsıkı sardın, üzüldüğümde, ağladığımda gözyaşlarımı sildin. Sen benim bu dünyada sahip olduğum en kıymetli varlıksın. İyi ki varsın Sevdiğim Adam.

Sen benim hayatımın anlamı, geçmeyen günlerimin derin özlemi, acılarımın tek ilacı, mutluluğumun, neşemin tek adresisin. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim canım eşimsin.

Ben seninle evlenene kadar çok şeye sahip olduğumu düşünüyordum ama yanılmışım. Şimdi hayatım seninle tamamlandı Aşkım.

Hayatıma öyle bir girdin ki tüm acılarımı, kederlerimi silip yok ettin, yaprak kımıldamayan hayatımda mutluluk rüzgarları estirdin. Seni tanıdığım seni sevdiğim gün ömrümün en güzel günü oldu ve öylede kalacak.

Seni her gördüğümde ilk günkü gördüğüm gibi bakıyorum gözlerine, ben gözlerine baktıkça kaybolurum yüreğinin derinliklerinde, sonra boğuluyorum yüreğindeki sevgi selinde. Seninle olmak seninle yaşamak var ya tarifi mümkünsüz Kocacığım.

Seni ilk gördüğümde gözlerine baktığımda yüreğime umut ışığı doğmuştu, şimdi o ışık hayat ışığım, her daim parlayan güneşim oldu. Seni çok ama çok seviyorum güneşim.

Ne olur Aşkım beni her zaman sev, ben seni son nefesime kadar seveceğim. Hiç ayrılmayalım olur mu? Eğer illa bir ayrılık olacaksa bizi sadece ölüm ayırsın Aşkım.

Seni çok sevdiğim çıkıp haykırmak, bağırarak söylemek istiyorum ama korkuyorum aşkımıza nazar değecek diye susuyorum. Seni kendimden daha çok seviyorum korkuyorum kendimi kaybedeceğim diye.

Senin arkandan baka kalmak senin döneceğin saati beklemek, sık sık saate bakıp zaman hiç geçmiyor demek, sen döndüğünde yüzüne gülümseyerek hoş geldin diyerek boynuna sarılmak. İşte Bitanem benim bir günüm böyle geçiyor. Ben her an seni çok özlüyorum.

Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Bana senin gibi iyi kalpli, mükemmel bir insanı kaderime yazdığı için sonsuz senalar olsun.

Seninle evlendiğime hiç pişman olmadım ama seninle bu kadar geç evlendiğime çok pişman oldum. İyi ki varsın, iyi ki benim hayatımdasın seni çok seviyorum.

Ben seninle sadece mutluluğu seçmedim. Ben seninle mutsuzluğu, kederi, acıyı, ölümü seçtim Bitanem. Ömrümün sonuna kadar seninim seni çok seveceğim.

Seni sevdikten sonra zamanla çok büyük sorun yaşıyorum ben. Sen yanımdayken su gibi akıp gidiyor zaman yetmiyor. Sen yanımda olmayınca da geçmek bilmiyor. Bak yine seni çok özledim.

Gözler vardır bir bakışla bir aşkı anlatır, sözler vardır bir cümle ile bir sevdayı dile getirir. Ve benim aşkım vardır koca yürekli canım sevdiğim.

Yıldızlar aşkım yıldızlar ayın etrafında toplanmışlar bizim aşk masalımızı dinliyorlar. Birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi ay dedeleri onlara anlatıyor.

Eğer bu hayat bu kadar güzelse bunun hepsi senin sayendedir Sevgilim. Seni çok seviyorum.

Bu gözler var ya kocacığım bunlar seni gördü başkasını görmezler, bu yürek seni sevdi, bu kalp sana kapısını açtı başkasına kapandı artık, Bu beden tüm ruhumla seni sevdi başkasını sevmez artık.

Sen okyanusları aşıp ulaştığım bir gemi, demirlediğim son liman, yapraklarımı titreten en son rüzgârsın. Sen aşkla sevdiğim son insan, vazgeçilmez sevdamsın.

Sen aşk bahçemin tek gülüsün, sen ömrümün ilk ve son sevgilisisin. Seni çok seviyorum kocacığım.

Kocama etkileyici bir sözler yazayım derken birden aklıma gözleri geldi ve yine her zaman ki gibi kendimden geçtim gittim.

Sevmek sevilmek bu hayatı yaşamak seninle güzel canım eşim. Sen ömrüme ömür katanım, yoluma ışık tutanımsın. Sen benim bitanecik eşimsin.

Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde, ruhun bedenimde ve aşkın içimde olduğu müddette, seni daha çok seveceğim canım eşim.

Evimin neşesi, canımın içi, kuzumun babası Bitanem bak seni çok özledik.

Eğer bir insanı dış güzelliğini severseniz aldanabilirsiniz ama iç güzelliğini severseniz hiçbir zaman aldanmazsınız. İç güzelliği görebilmek için ise bakışlarından, konuşmalarından, hal ve hareketlerinden bir kişinin iç güzelliğine ulaşabilirsiniz. İşte iyi bir eş seçmek için iç güzelliğe dikkat ederseniz ömrünüzün sonuna kadar mutlu olursunuz. Dış güzellik zamanla değişebilir ama insanın huyu, alışkanlığı yani iç güzelliğinin değişmesi çok zordur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. blank Sevgi yıldırım dedi ki:

    2sene olacak ama ilk günki gibi masum Bir bebeğin sevgisi kadar seviyorum sevmelere doyamıyorum seni hergün varlığına dualar ediyorum kalbim kalbini sevdi ruhum ruhunu bende hiç gitme canım kocişim aslı keremi bukadar sevmezken ben seni ölürcesine sevdim

Yorum Yaz