Mutlu Pazarlar Sözleri

Mutlu Pazarlar Sözleri

Sayfa İçeriği: Mutlu Pazarlar Sözleri, Pazar Günü Güzel Sözler, Pazar Günü Sözleri, Güzel Pazar Günü Sözleri, Pazar Sözleri Güzel, Pazar Sözleri Facebook, İyi Pazarlar Sözleri

Bu sayfamızda haftanın tatil günü olan Pazar günü ile ilgili olarak günaydın ve mutlu pazarlar sözleri içerikli bir yazı hazırladık. Pazar günü aile kahvaltılarının, pikniklerin, alışverişin, sevenlerin birlikte gezmelerin, eğlenmenin kısaca mutluluk ve neşenin günüdür. Yanınızda olmayan uzaktaki sevdikleriniz için mutlu pazarlar sözlerimizden göndererek onları mutlu edebilirsiniz.

Mutlu Pazarlar Sözleri

Güne mutlu başlamak ve mutlu bitirmek dileğiyle herkese mutlu pazarlar.

Bugünün yaşadığınız en güzel gün olsun, mutluluktan unutamayacağınız bir gününüz olsun, eğer ağlarsanız o da çok gülmekten olsun. Eeee daha ne olsun. Mutlu Pazarlar.

Herkes mutlu bir Pazar diliyorum, sakın pazartesini aklınıza getirmeyin.

Yüzünüzden gülümseme, kalbinizden umut eksik olmasın. Gününüz aydın, mutluluğunuz daim olsun. Mutlu pazarlar.

Güzellikler yüzde değil, kalptedir, kalbi güzel olan herkese iyi pazarlar.

Seni düşününce uzaklara dalar gider gözlerim, yüreğimi kanatır sana olan özlemim, her sabah olduğu gibi bu sabahta sana açıldı gözlerim. Günaydın Sevgilim Mutlu pazarlar.

Gülmeyi unutan gözlere, dertten kederden bunalan yüreklere, her güne yeni umutlarla başlayan güzel insanlara günaydın… Mutlu Pazarlar.

Panik yok, sakin olun bugün Pazar. Mutlu Pazarlar.

Her sabah seni düşünerek güne başlamak varya işte bu bana yaşamanın umudunu, sevincini. Mutluluğunu veriyor. Mutlu Pazarlar Bitanem.

Ben uyandım güneşimin doğmasını bekliyorum, Günaydın Güneşim.

Sen olmadan yanımda nasıl bir Pazar günü geçiririm bilmiyorum, senin olmadığın her yer soğuk ve karanlık benim için Bitanem.

Bu Pazar gününe ulaşmamızda emeği geçen yatak, yorgan ve yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Gün boyunca bizlere eşlik edecek olan çay ve kahveye günaydın.

Bu Pazar gününün tadını çıkarın ama sakın pazartesine karışmayın.

Bir pazarda çıkıp bu insan her Pazar evde takılıyor bunu bir dışarıya çıkarıyım, bir yemeğe götüreyim demiyor. Mutlu Pazarlar

Uyanın millet bugün Pazar. İşe gitmek yok,  bugün bol bol kahve var, çay var, bugün dinlenmek, eğlenmek var. Mutlu Pazarlar.

Seninle doğan güneşim yine seninle batacak, seni düşünerek başladığım günüm seni düşünerek bitecek. Seni seviyorum yaşama sebebim. Mutlu Pazarlar.

Dertsiz, tasasız, kaygısız mutlu ve neşeli bir Pazar geçirmeniz dileğiyle mutlu pazarlar.

Ben seni bir günlük değil ömürlük sevdim, ben sadece yüz yüze geldiğimizde değil her an seninleyim. Seni çok seviyorum Bitanem. İyi Pazarlar.

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun. Mutlu pazarlar.

Kalbe mutluluk verenlere, her yeni güne umut aşılayanlara, aşk cesaretli olanlara günaydın, mutlu pazarlar.

Mutlu pazarlar sabah doğan parlak güneşim, mutlu pazarlar solmayacak gülüm, mutlu pazarlar gönlümü fetheden sevgilim. Mutlu pazarlar.

Bu gün Pazar evin her odasını ziyaret, her kanepe üzerinde pinekleme, bol bol çay içip televizyon izleme, telefona takılma günüdür. Dikkat edin çılgınlık yapıp kendinizden geçmeyin.

Seninle birlikte geçen günlerden sonra bir günde olsa sensizim ve çok yalnızım. Ben seninle doğdum seninle öleceğim Aşk sızım. Günaydın mutlu pazarlar.

Sabah güne gülümseme ile başla, bugün senin için yeni bir gün olacak umutlarını yitirme asla. Mutlu Pazarlar.

Mutlu pazarlar yoktur, mutlu insanlar vardır. Mutlu insanlar mutlu mekanları, mutlu günleri oluşturur.

Günaydın güne umutla başlayanlara, günaydın yatağında elinde telefonla oyalananlara, günaydın bana da bir günaydın diyecek yok mu diyenlere günaydın. Mutlu pazarlar.

Bugün günlerden Sevdiğim, bu gün günlerden özlem, bugün günlerden Sen. Mutlu Pazarlar Biriciğim.

Mutlulukların peşinizi bırakmadığı, üzüntülerin size yaklaşamadığı güzel bir gün dilerim. Mutlu pazarlar.

Mutlu pazarlar doğan güneşim, aldığım nefesim, kalp atışım.

Mutlu Pazarlar güzeller güzelim. Mutlu Pazarlar benim viran gönlümün sultanı, Mutlu Pazarlar dost bağımın gonca gülü, Mutlu Pazarlar canımın cananı.

Bugünün yaşadığınız en güzel gün olsun, mutluluktan unutamayacağınız bir gününüz olsun, eğer ağlarsanız o da çok gülmekten olsun. Eeee daha ne olsun. Mutlu Pazarlar.

Günaydın değerli arkadaşlarım, kıymetli dostlarım, gönülleri güzel insanlar. Mutlu ve huzurlu pazarlar.

Gülmeyi unutan gözlere, dertten kederden bunalan yüreklere, her güne yeni umutlarla başlayan güzel insanlara günaydın… Mutlu Pazarlar.

Dostunu özleyenlere, Sevdiğini hasretle bekleyenlere, Evladının mutluluğunu yüreğinde hissedenlere, Pazar da olsa iş başı yapanlara günaydın… Mutlu Pazarlar

Bu pazarda baya mutlu geçeceğe benziyor; akşama kadar televizyon, çay kahve, kanepe üstünde değişik şekillerde yatma, odadan odaya geçme; çılgınlık diz boyu.

Uzaklarda uykudan gözünü yeni açmış, aklına sevdiği gelmiş güzel sevdiceğim günaydın. Mutlu pazarlar.

Benim günüm senin günaydın mesajları ile başlıyor Bitanem. Senin güzel sözlerin bana mutluluk ve neşe veriyor. Teşekkürler Aşkım sana da günaydın.

İnsan uyanınca eli ilk önce telefona gidiyorsa, ya saate bakmıştır, ya da sevdiğinin günaydın mesajını okumuştur. Günaydın Bebeğim Mutlu pazarlar.

Yüce Mevla’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar Mutlu Pazarlar.

Seni düşününce uzaklara dalar gider gözlerim, yüreğimi kanatır sana olan özlemim, her sabah olduğu gibi bu sabahta sana açıldı gözlerim. Günaydın Sevgilim Mutlu pazarlar.

Bu Pazar gününün tadını çıkarın ama sakın pazartesine karışmayın. www.sevgimesajlarım.com mutlu pazarlar sözleri okumaya devam edin.

Seninle doğan güneşim yine seninle batacak, seni düşünerek başladığım günüm seni düşünerek bitecek. Seni seviyorum yaşama sebebim. Mutlu Pazarlar.

İnsan bir Pazar günü sabahı bazen mutlu uyanır, bazen ise karamsar uyanır. Bazıları ailecek birlikte kahvaltı yapmak ve ailecek beraberce bir şeyler yapmanın mutluluğunu yaşarken, kimisi arkadaşlarıyla birlikte geçirecekleri günün hayali ile mutlu olur. Bazıları ise Pazar gününü yalnız geçirecek olup ne yapacağına bir türlü karar veremez ve kararsızlık ve karamsarlık içinde günü geçirir.

Pazarınız mutlu, umutlu, neşeli ve eğlenceli olması dileğiyle mutlu pazarlar.

Canım sevdiğim bir gün senin o güzel gözlerine bakarak günaydın diyeceğim. Seni çok seviyorum Aşkım günaydın. Mutlu pazarlar.

Bugün Pazar eğlence, dinlenme, gezme hepsi bugünde mevcut, herkesin gönlüne göre bir Pazar geçirmesi dileğiyle mutlu pazarlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz