Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Eylül 2023
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » Okul Grubuna Veda Mesajı

Okul Grubuna Veda Mesajı

Okul Grubuna Veda Mesajı

Whatsapp ve Bip okul gruplarından veya iş gruplarından ayrılırken gruba yazılabilecek güzel mesajlardan oluşan yazımızda okuldan ayrılma mesajları, okul grubuna veda mesajı veli ve okul grubuna veda mesajı arkadaşa mesajlarını okuyabilirsiniz.

Güzel Veda Mesajı

– Bazı vedalar hiç edilmedi.

– Okula veda hocalarıma selam olsun.

– Her şey biter bu hayatta okul bile bitebildiğine göre.

– Ahtım seni sevmekti ya varsın imtihanım özlemek olsun.

– Ezdin kalbimi tek lafınla elveda oldu bu aşkın sonu da…

– Okula veda etmenin bu kadar zor olacağını hiç düşünmezdim.

– O ellerimi bıraktı ben her şeyi. Elvedalar bazen bu kadar kolay…

– Senden ayrılmak ne zormuş meğer biz seni ne çok sevmişiz canım okulum.

– Okul bitince ne olacaksın; valla bitsin yeter ki ben çok mutlu olacağım.

– Biz sizi sadece sınıfta veya okulda değil, bir ömür boyu seveceğiz öğretmenim.

– Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz biri iter biri gider bunu anla artık elveda…

– Gençliğine güvenip vakit çok erken derken, belki elveda bile diyemezsin giderken.

– Güle güle öğretmenim, zaten hep gülüyordunuz inşallah bundan sonrada hep gülersiniz.

– Bir de hakkını helal et derler giderken. Haram ettikleri hayattan helallik isterler.

– Ayrılık ah ayrılık aman ayrılık hele bir de öğretmenden olunca daha da yaman ayrılık.

– Gitme kal bu şehirde öğretmenim hep bizim öğretmenimiz ol, sen başkalarını öğretmeni olma.

– Hayattan mezun olana kadar bu gün senin hatıralarında hep olsun. Her istediğin gerçek olsun.

– Sana sözlerim sana elveda deme bana seni sevdim bu dünyada ne olur bırakma elveda deme bana.

– Yapacak bir şey yok yine özler yine bekleriz. Çay içer, kitap okur, namaz kılar, dua ederiz.

– Gittiğin yollarda güller bitsin, gittiğin yerler seninle güzelleşsin. Yolun bahtın açık olsun.

– Bir insanın giderken gözü hala geride kalıyorsa orda unutamadığı ve unutamayacağı anıları, birileri var demektir.

– Öğretmenlerime, arkadaşlarıma, yaşanmışlıklarıma, güzel okuluma veda ediyorum gelecekte görüşmek üzere hoşcakalın.

– Ne yapsan boşuna artık olmuyor seninle ne olur beni anla yaşanan güzel günlerin hatırına şansını fazla zorlama elveda.

– Sizin için kalbime diktiğim gülüm ben yaşadıkça hiç solmayacak, o gül her zaman öğretmenim kokacak. Elveda güzel insan…

– Çok güzel anılar biriktirdiğim, güzel arkadaşlar edindiğim çok sevdiğim okuluma gözyaşları içinde veda ediyorum. Hoşçakal

– Elveda sevgilim elveda sana göçüp gidiyorum hayatından bıraktım güzel yaşanmamış anıları sana gidiyorum boş bir karanlığa.

– Yolunuz açık olsun öğretmenim gittiğiniz yerde en güzel şeyler sizlerle olsun. Çünkü siz her şeyin en güzeline layıksınız.

– 1 düş gibi başladı mutluluklar yaşandı şimdi terk ediyorum yalan dünyayı bana yaşattığın yalan mutlulukları bırakıyorum sana elveda.

– Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!

– Öğretmen; şefkat demektir, hayat demektir, yol gösteren demektir. Öğretmen öğrencisi için ömür boyu unutulmayacak bir kılavuz demektir.

Okuldan Ayrılma Mesajları

– Güzel arkadaşlar kazandık, hayatımızı kolaylaştıran bilgiler edindik, okulun bizim ikinci evimiz olduğunu bildik, artık biz mezun olduk.

– Anne baba sevgisinden sonraki en sıcak sevgi öğretmen sevgisidir. Canım öğretmenim sana gözyaşlarımla veda ettim ve seni hiçbir zaman unutmayacağım.

– Yarınsız bir sözüm geçecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

– Soğuk günlerde sobamızı yaktın, sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim. Senin hakkını hiç ödeyemeyiz güzel öğretmenim.

– Elveda diyorum sana bakma yüzüme ağlayan duygularınla, yaşanmamış say sevmemiş say beni bırakıyorum hayatı sana dönem bir daha bana elveda son sözüm sana.

– Belki bir gün bir yerde tekrar karşılaşırız. Belki de bir gün aynı meslekte çalışır sizin tecrübelerinizden faydalanırız. Hoşçakalın elleri öpülesi güzel insanlar.

– Sen bize gitseniz de sizden kurtulsak derdiniz ama biliyorduk ki siz bizim gitmemize en çok üzülen kişiydiniz. Bizde sizden ayrıldığımız için çok üzüldük öğretmenim.

– Gitmeden çıkarsaydık kağıt kalemi bir yazılı yoklama yapsaydık. Kaldırsaydınız bizi tahtaya sözlü yapsaydınız. Bizde size söz verseydik sizi hiç unutmayacağız diye öğretmenim.

– Ay gibi parlak bir gecenin ölüme götürecek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben ölüme not bıraktım anla beni ne olur notum sadece sana elveda.

Okul Grubuna Veda Mesajı Veli

– Veda şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım.

– Biraz dertli biraz kederliyim aslında dert biraz değil bakma gururumdan diyorum bunları ben hep dertliyim hep kederliyim elveda dediğin günden beri hayata sinirliyim senin için nöbetteyim soğuk gecelerde.

– Sizlere veda etmek ne kadar zor olsa da ayrılık vakti geldi çattı. Biliyoruz sizleri bırakıp gideceğiz ama gözyaşlarımızla sizlere veda edeceğiz. İnsan sevdiğinden nasıl gülerek ayrılabilir ki öğretmenim.

– Eksik kalan bir hayatın parçası olmuşum tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayamıyorum hayatımı eksik bir hayatı yaşıyorum elveda dediğin günden beri hep ağlıyorum hayatı yarım ve sensiz eksik yaşıyorum.

– Zaman öyle hızlı bitti ki hiç inanamadım yolun sonuna geldiğimize. Yıllığımız için yazılar yazmaya başladığımızda mezun olmanın sınırında olduğumuzu fark edemedim bile. Hepinizi çok özleyeceğim ve sizi hep gülümseyerek anacağım.

Okul Grubuna Veda Mesajı Arkadaşa

– Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır baş başa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

– Başka şehirlerden geldik bu üniversiteye ve hep birlikte ne kadar çok anı biriktirdik kim bilir acı ve tatlı her anımızı birlikte paylaştık. Sizinle birlikte yaşadığım hiçbir anıyı asla unutmayacağım. Tekrar görüşene dek hoşça kalın.

– Kalmadı gücüm gidiyorum üzülme ne olur seni yine seviyorum ama ne aşkı kaldıracak kadar kalbim kaldı nede hayata katlanacak kadar sabrım kaldı elveda demekten başka seçeneğim yok! Şunu unutma adın kalbimde gözlerin hep gözümde olacak elveda.

– Bir gün bugün gelecekti ve her sabah buluştuğumuz bu okul kampüsü bize yabancılaşmaya başlayacaktı. Yeni arkadaşlar yeni bir ortam ve yepyeni alışkanlıklar sevgimesajlarim.com edineceğimiz farklı bir hayata başlamak üzereyiz. Seneler sonra bir gün yine aynı yerde buluşmak üzere…

– Üstüne bazen şarkı bazen de kopya yazdığımız sıralar geç kaldığımızda önünde ecel terleri döktüğümüz birbirimizin resmini çizdiğimiz tahta yazılılarda ki o kaçamak fısıltılar Omuz omuza gülüp ağladığımız can gibi tek yürek tek bilek olduğumuz arkadaşlarımız öğretmenlerimiz. Artık gitme vakti.

– Her sabah gün doğarken kalkmak kışın soğukta titremek yazın güneşte terlemek birbiri ardına gelen yazılılara hazırlanmak ne de zor geliyordu. Bir bitse de kurtulsak derdik. İşte bitiyor. Ama biten yalnız okul değil içimizden de bir şeyler bitiyor. Sanki alıştığımız ve her an yaşadığımız bir şeyler bitiyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz