Özlemle İlgili Sözler

Özlemle İlgili Sözler

Bu sayfamızda özlemle ilgili sözler, özlem ile ilgili sözler, gurbet sözleri, ozlem sözleri, özledim sözleri, sevgiliye özlemle ilgili sözler, özlemek sözleri içerikli bir yazı hazırladık.

Çok özledim gel artık desem çok mu şey istemiş olurum acaba?

Seni özlemek nefes almak, hayatı yaşamak gibi sevgilim, seni özlemediğim an nefessiz kalıyorum ve yaşayamıyorum.

Yine her zamanki gibi aklıma geliverdin birden ve işte o an gözlerim doldu, yanağımdan bir damla yaş süzüldü.

Özledim seni gelip sana sarılmak istiyorum aramızdaki dağlar izin vermiyor, senin özleminle gözlerin gözlerime bakıyor, esen rüzgar bana senin kokunu getiriyor. Çok özledim seni.

Dilersen beni vur, öldür ama fayda etmez özlemime, sen yanıma gelmeden bayram gelse de fayda etmez bu gönlüme.

Evet, seni deliler gibi özlüyorum ama sana özlemimi anlatamıyorum. Kelimelerle anlatmak istiyorum çok kelimesi bile yetersiz kalıyor. Şiirlerle anlatmaya çalışıyorum mısralar özlem yükümü taşıyamıyor, resimle anlatmaya çalışıyorum tuvalime özlemimi anlatacak renk bulamıyorum.

Onu özledin mi diye sorduklarında hayır diyorum. Biliyorum ki özledim desem gözlerim dolacak, kalbim küt küt atacak, sesim titreyecek. özlemle ilgili sözler

Senin özleminle yine çöktü yüreğime bir ağırlık, senden sonra en yakın sırdaşım, arkadaşım oldu yalnızlık, senin geldiğin gündür bana en güzel bayramlık.

Şuan telefonuma gelecek olan bir mesajda 140 karakter yazmasın sadece “Özledim” yazsın yeter.

Eğer insan birini sevmişse bu sevgide acı olacaktır, hasrette olacaktır, özlemek de olacaktır. Özlemek sevenin sevdiğine duyduğu daha da artıran bir duygudur.

ozlemle-ilgili-sozler-2

Ne yapayım elimden bu kadar geliyor seni her saniye özlüyorum. özlemle ilgili sözler

Özlemek ne zaman güzeldir. Eğer özlenen kişi buna değerse özlemek o zaman anlamlı ve güzel olur. Her seven sevdiğine özlem duyuyordur. Özlemek için uzak diyarlara gitmeye gerek yok. Özlemek sevdiğini görmediğin her andır.

Bu mesaj sevenden sevilene onu çok özlediğini anlatmak için gönderilmiş sevgi dolu bir mesajdır. Seni çok özledim Bitanem.

Özlem nedir bilir misin? Özlem sevgiliye gönülden bağlanış, sevgiliyi özlediğin her an içten içe ağlayış, yaşamanın çok zor olduğu sevenden ayrı bir yaşayış.

Eğer eliniz uzatıp da dokunamadığın birini özlüyorsun o senin yüreğine dokunmuştur o zaman. özlemle ilgili sözler

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar, yaşama sebebimsin ekmek kadar su kadar, ayrılığın, özlemin hepsinin ayrı hissi var, seni özlemekte güzel sevmek kadar

Özlemenin en kötü tarafı özlediğinin de seni özleyip özlemediği düşüncesidir. özlemle ilgili sözler

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık, özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa…

Yüreğin aşkla çarpıyorsa, gözlerin sevgiyle bakıyorsa ne kadar sarılırsan sarıl, bıraktığın ana yeniden özlersin.

Özledim gül yüzünü,  özledim gülen gözlerini, özledim benim için atan kalbini, özledim beni en özel yerinde saklayan sevgi dolu yüreğini, ben çok özledim seni.

Senden uzakta yaşayıp da seni özlememek, denizde yüzüp de su yutmamak gibi bir şeydir.

Ne gurbetten korkardım, ne de ayrılıklardan sen olsaydın yanımda, sen olsaydın yanımda hayatı daha mutlu yaşardım.

Özlemek her zaman özlem duyulanın bir gün çıkıp geleceği anlamına gelmez. Bazen gelmeyeceğini, size dönmeyeceğini bile bile özlersiniz. Çünkü bu sizin elinizde olan bir şey değildir.

ozlemle-ilgili-sozler

Ben seni bir kere sevdim ama her an özlüyorum. Özlemle ilgili sözler yazımızı okumaktasınız.

Kendime çok kızıyorum sevgilim seni uyurken özlemediği için, sonrada düşünüyorum uyurken hep rüyalarda beraber olduğumuz için olabilir diyorum affediyorum.

Bazı kişileri her zaman hatırlar ve özlersiniz aklınıza geldiği her vakit size mutluluk verir, bazılarını ise hatırladığınıza pişman olur acı duyarsınız bırakın özlemeyi şükür edersiniz.

İnsan niçin yanındakinin kıymetini bilmez ve her zaman elindekini kaybedince değerini anlar ve onu özlemeye başlar?

Eğer birisi kapıyı çarpıp sizi terkedip gittikten sonra geri tekrar geldiğinde seni çok özledim, sensizliğe dayanamadım diyorsa yalandır. Sadece gittiği yerde aradığını bulamamıştır.

Sevgin değil sensizliğindir kahreden, yalnız sesim değil yüreğimdir titreyen, gözlerim mi sanırsın seni tek bekleyen, yüreğimi bırak ruhumdur seni özleyen.

Bazen özlemenin en acı vereni sen birini deliler gibi özlersin, bir gün dahi göremediğin zaman onun için çıldırırsın ama özlediğin kişi özlendiğini bilmez.

Sus be yüreğim sus; ben de biliyorum özlediğimi ama sus da, bilmesin özlendiğini. özlemle ilgili sözler

ozlem-sozleri

Sen bana hadi görüşürüz dediğin zaman ben seni özlemeye başlıyorum. Senin yokluğunda kafayı yerim, senin özleminden deliririm.

Eğer bir mutlu bir ortamda gözleriniz uzaklara dalıyorsa, uzaklardan birine bir özlem içinizi yakıp kavuruyor demektir bu.

Hadi diyelim dilimi tuttum, hadi diyelim gözlerimi kapattım ama bu yüreğimi nasıl susturacağım senin özleminle yanarken.

Hayatın yoğun akışı içerisinde aklım güzel gülüşlü birine takıldı ve gözlerim aşkla bakan bir çift göü özledi. Nerdesin be Bitanem seni çok özledim.

Gündüzün rengine benzemez gecenin rengi. Üşütür ayaz korkutur karanlık. Bir gariplik bir hüzün var içimde. Ya bu şehirde ben fazlayım ya da yanımda biri eksik.

Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. -Özdemir Asaf.-özlemle ilgili sözler

Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler. Bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Özlemek sevgiliye duyulan hasret, sevdaya duyulan hasret, kavuşma umuduyla yaşana bir duygudur özlemek. İnsanın kendi elinde değildir özlemek ya da özlememek seçeneğini seçmesi. Eğer yüreğinde varsa özlediğin kişiye karşı bir şeyler o zaman yüreğin sana özle diyecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz