Umreye Yolculuk Mesajları

Umreye Yolculuk Mesajları

Sayfa İçeriği: Umreye Yolculuk Mesajları, Umre Yolcusuna Mesaj, Umreye Giderken Veda Mesajları, Umreye Gidene Nasıl Mesaj Atılır, Hac Uğurlama Mesajları, Hacca Gidenlere Güzel Mesajlar, Umreye Gidenlere Güzel Mesajlar

Umreye Yolculuk Mesajları

Allah’ım hayırlısıyla gidip hayırlısıyla gelmek nasip etsin. Bizlere de dua etmeyi unutmayın. Yolunuz açık olsun.

İbadetlerinizi sağlıklı bir şekilde yapmanız ve huzura ulaşmanız dileğiyle hayırlı yolculuklar dilerim.

Yüce Mevla’m yapacak olduğunuz ibadetlerinizi kabul eylesin. Efendimize bizden bol bol selam olsun. Hayırlısıyla gidip gelin inşallah.

Bu kutlu yerlere yolculuk herkese nasip olmuyor. Gönlünüze göre ibadetlerinizi yapmanız ve sağlıcakla geri dönmeniz dileğiyle hayırlı yolculuklar.

Yüce Mevla dilediğiniz gibi ibadet etmek, kana kana zemzem suyu içmek, sağlıklı bir şekilde gitmek ve sağlıklı bir şekilde dönmek nasip etsin. Hayırlı yolculuklar.

Kutsal topraklar yolculuğu en güzel yolculuktur. Oralarda ibadet etmek, namaz kılmak, Kâbe’yi tavaf etmek en güzel ibadetlerdir. Allah’ım umrenizi kabul etsin.

Efendimiz: “Adabına riayet ederek yapılmış bir haccın mukabili cennetten gayri bir şey değildir mükafatı cennettir.” buyurdu;  Bu duygu ve düşüncelerle, Rabbim haccınızı kabul etsin. Yolunuz açık olsun.

Allah’ım bu kullarının Umrelerini makbul, mebrur bir umre olarak yapıp, gidip gelenlerden eyle.

Yüce Mevla Allah’ı zikir edenlerden ve rızana uygun vakit geçirmelerini, sevaplı ameller işlemelerini nasip etsin. Hayırlı yolculuklar.

Peygamber Efendimizin sevgisine iltifatına, teveccühüne nâil olmanız dileğiyle yolunuz açık olsun. Bizlere de dua etmeniz bizleri de oraya çağırmanız dileğiyle hayırlı yolculuklar.

Biz sizler için dua edeceğiz, izlerde kutsal topraklarda bizler içinde dua etmeyi unutmayın. İbadetiniz makbul, umreniz kabul osun.

“Bütün insanların Allah’a ibadet etmeleri için yeryüzünde kurulan ilk mabet, âlemlere hidayet, rahmet ve sevap kaynağı olan Mekke’de ki Kâbe’dir.”  (Ali İmran, 96)

Selam ve dua gidin inşallah. Bizlere de orda dualar edin. Kutsal topraklarda bol bol ibadet, bol bol zem zem suyu için. Yolunuz açık olsun.

Rabbim yapacak olduğunuz ibadetleri, duaları, hayırları kabul etsin. Allah sağlıcakla gidip sağlıcakla gelmeyi nasip eylesin.

“Hac, bilinen aylardadır. Her kim o aylarda hacca başlayıp kendisine farz ederse; artık hacda kadına yaklaşmak, günah işlemek ve kavga etmek yoktur. Siz hayırdan ne işlerseniz, Allah onu bilir. Kendinize azık edinin. Şüphesiz ki azıklarına en hayırlısı Allah korkusudur. Ey akıl sahipleri! Benden korkun!”.

“Şüphesiz ki Safa ile Merve, Allah’ın kullarına ibadet yeri olarak bildirdiği mekânlardandır. Hac veya Umre maksadıyla Kâbe’ye gelenlerin, bu iki mekân arasında ibadet maksadıyla say yapmalarında bolca sevap vardır. Çünkü Allah, yalnızca kendisi için ve takva ile yapılan amellerin karşılığını veren ve her şeyi bilendir.” (Bakara, 158)

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz