Yengeye Güzel Sözler

Yengeye Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Yengeye Güzel Sözler, Yengem İçin Güzel Sözler, Yengelere Güzel Sözler, Yengeye Güzel Mesajlar, Yengeme Güzel Mesajlar, Yengem İçin anlamlı Sözler

Ailemize sonradan katılan ailemizin bir üyesi olan yengeler için hazırladığımız güzel sözleri facebook, twitter, instagram, pinterest gibi sosyal medya aracılığı ile yengelerinizle paylaşabilirsiniz.

Yengeye Güzel Sözler

Belki çoğu insanın yengesi vardır ama emin olun bu mesajı okuyan yengem kadar güzel ve güler yüzlü değildir.

Sen çok iyi birisin yengeciğim, sen dünyalar kadar güzelsin, sen herkeslerden iyisin. İban numaramı mesajın sonunda bulabilirsin.

Benim abim çok şanslı birisi; baksanıza dünyanın en iyi kalpli insanıyla evlenmiş.

İnsanın yengesi olmalı iyi kalpli, dünyalar güzeli, arkadaş canlısı, içten, samimi, cana yakın tıpkı canım yengem gibi.

Yengem gelecek, abimi mutlu edecek, mutlu olan abimin eli cebine gidecek, bu kardeşini görecek, ah be hayat bu günler ne zaman gelecek.

Böyle güzel, böyle içten, böyle yaşam dolu, böyle dünyalar güzeli bir görümcen olduğu için ne kadar çok şanslısın yengeciğim biliyor musun?

Önceden hiç ablam olmadı diye üzülüyordum ama şimdi hiç üzülmüyorum çünkü öyle bir ablam oldu ki çok iyi ve çok değerli birisi. İyi ki varsın yengeciğim.

Sen bir orkestranın şefi gibisin abimi yöneten, olmadığın zaman hemen eksikliğin hissedilen mükemmel bir insansın.

Bazılarının evine gelin gelir, kavga gürültüler başlar ama bizim eve yengem gelince her şey çok güzel oldu. Annemin babamın mutluluğu arttı, bizlerin neşesi çoğaldı.

Eğer abim bir gün canını sıkarsa hiç korkma üzerine üzerine yürü, senin arkanda her zaman koca bir dağ gibi duracağım. Gerçi abimde zaten ona cesaret edemez de.

Kalbin kadar yaşamında temiz ve parlak olsun. Yüzündeki o harika gülümseme kadar ömrümde mutluluklarla geçsin. Allah seni bizden, bizi senden almasın canım yengem.

Sen benim sırlarımı paylaştığım, bir arkadaş, bir dost oldun sen bana canım yengem. İyi ki varsın.

Böyle güzel, böyle içten, böyle yaşam dolu, böyle karizmatik bir kayının olduğu için ne kadar çok şanslısın yengeciğim biliyor musun?

Siz abimle birbirine yakışan çok mükemmel bir çiftsiniz. Allah’ım mutluluğunuzu daim etsin. Neşe ile birleşen elleriniz hiç ayrılmasın.

Gönlünden geçen tüm güzellikler hayatında anlam bulsun. Ömrün saadetli ve huzurlu olsun. Bir gün gözlerinden yaş gelirse o da çok gülmekten olsun.

Yenge ile ne kadar tartışılsa da, kırılıp küsülse de; uzmanlara göre bir yengenin affetme süresi üç dakikaymış. Yengeeeeee geleyim mi yanına.

Görümcelik tarih oldu artık. Devir yengeyle müttefik olmak aynı safta durmak. Kanka, arkadaş olmak ve hayatı birlikte yaşamak.

Bizim evde bir kural vardır yenge çok sevilir ona her zaman saygı gösterilir.

İnsanlar her zaman gelin görümce çekişmesinden bahsedip dururlar. Bu insanlar seninle beni hiç görmemişler yenge. Eğer bizi görselerdi böyle bir şeyin imkansız olduğunu anlarlardı.

Babam bu çocuk adam olmaz derdi. Evlendikten sonra bu çocuk benim oğlum adam gibi adam demeye başladı. Ne yaptın yenge söyle abime böyle. Abim evrim mi geçirdi abim yoksa.

Sen gel bakayım gel. Öyle her şey hayal ettiğin gibi güllük gülüstanlık olmayacak. Sabah erkenden kalkılacak kahvaltı hazırlanacak, hemen arkasından kahveler yapılacak, ev süpürülüp temizlenecek, camlar silinecek. Öğlen olmadan bir meyve soyulacak, öğlen yemeği çayı hazırlanacak, beş çayına gelini görmeye gelenlere hizmet edilecek. Hemen arkasından akşamın hazırlıklarına geçilecek, abim gelecek yoruldum valla hizmet etmekten diye fırçalanacak. Ortalık toplanıp güzelce uyunacak. Günler hep böyle güzel geçecek.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz