Vazgeçmek İle İlgili Sözler

Vazgeçmek İle İlgili Sözler

Bu sayfamızda vazgeçmek ile ilgili sözler,sevgiliden vazgeçmemek sözleri,vazgeçmekle ilgili kapak sözler,sevdiğinden vazgeçmek ile ilgili sözler,hayata yeniden başlamakla ilgili sözler,vazgeçme sözleri facebook,aşktan vazgeçme sözleri içerikli bir yazı hazırladık.

Bazen hiç vazgeçmem dediklerinden de vazgeçtiği oluyor insanın.

Severken de vazgeçer insan, önce sevdiğine vermek için kendi kalbinden vazgeçer, sonra sevdiğine adadığı tüm benliğinden.

Ben senden vazgeçmedim zamanı geldiğinde sen beni kendinden vazgeçirdin.

Fırtınanın etkisiyle denizlerdeki dalga boyu ne kadar yükselirse yükselsin, eğer seviyorsa martı deniz asla vazgeçmez.

Hayatta bazı şeylerden asla vazgeçme. Umutla yaşamaktan vazgeçme, en mutsuz anında bile gülmekten vazgeçme ve en önemlisi kişiliğinden asla vazgeçme.

Seversin çok istersin olmaz, işte o zaman vazgeçmeyi de bilmelisin.

Kendinize makul bir hedef belirleyin ve önünüze büyük engeller çıksa bile asla hedefinize varana kadar vazgeçmeyin.

Bazen insan öyle bir yol ayrımına gelir ki, en çok sevdiği kişilerden bile vazgeçmek zorunda kalır.

Çok seveceğin ve uğruna ölümü alacağın birini bulmak kolay ama asıl önemli olan bu kişiyi bulana kadar kimlerden vazgeçtiğindir.

Sen benim yanımda olduktan sonra benim vazgeçtiklerimin ne önemi var ki ey Sevgili?

Bir işte ilk seferde başarısız olmak, başarısızlık değildir. Yeniden deneyin, hemen vazgeçmeyin, hemen vazgeçmek beynini kullanmayanların işidir.

Eğer bir gün güneş doğmaktan vazgeçerse, bulut yeryüzüne gözyaşlarını göndermekten vazgeçerse işte o zaman bende senden vazgeçeceğim.

Umudundan, neşenden, gülümsemenden ve dostlarından hiçbir zaman vazgeçme çünkü bunlar insanı yaşatan olgulardır.

Aşk vazgeçmektir aslında sevdiği için kendinden, kendi hayatından.

Eğer birini çok seviyorsan ondan hiçbir zaman vazgeçme, her ne olursa olsun dostlarından vazgeç, arkadaşlarından vazgeç, işinden vazgeç ama sevdiğinden asla vazgeçme. Eğer sevdiğinden vazgeçersen ömrün boyunca keşkelerle yaşarsın ve vazgeçmek ile ilgili sözler yazar durursun.

Her seçenek diğerinden vazgeçmektir aslında.

İnsan bir gün boyunca birçok şeyden vazgeçmiş oluyor. Sabah işe gitmek için tatlı uykundan vazgeçiyorsun, arabaya binerek yürümekten vazgeçiyorsun, çok çalışmaktan yemeğe fırsat bulamıyor öğle yemeğinden vazgeçiyorsun.

İnsan başarısız olduğu zaman kaybetmez, umutsuzluğa düşüp vazgeçtiği zaman kaybeder.

Her şeyin sıradanlaştığı bir dünyada, bazen kaybetmek en doğru seçimdir. Ve o dünyada en yerinde tercih; vazgeçiştir. -Adam Fawer-

Severken de vazgeçer insan, önce sevdiğine vermek için kendi kalbinden vazgeçer, sonra sevdiğine adadığı tüm benliğinden.

Kolay mıdır bir anda her şeyden vazgeçip gitmek, Yoksa her şeye rağmen gitmekten vazgeçip sevmek mi gerek? (Özdemir Asaf)

Bil ki, hayatın en güzel anı; her şeyden vazgeçtiğinde, seni hayata bağlayan birinin olduğunu düşündüğün andır? -H. Balzac-

Hayatın en büyük hataları, başarıya ne kadar yaklaştıklarını bilmeyen insanların vazgeçmelerinden dolayı olur. -Thomas Edison-

Hiçbir şeyden asla vazgeçme çünkü vazgeçenler yalnızca kaybedenlerdir. -Abraham Lincoln-

Ve bir gün aramak değil, vazgeçmek çıkarır karşınıza aradığınızı. Kaderin garip bir cilvesidir bu. Bazen iki insan vazgeçtiğinde bulur aradığı her şeyi. -Kahraman Tazeoğlu-

Bazen vazgeçmek artık tüm çarelerin bittiğin kabullenmektir. Sana çıkan tüm yolların kapandığında vazgeçersin gözlerin yaşlı. İlk önceleri vazgeçmek kolay gibi görünür ama zamanla nelerden vazgeçtiğini gördükçe için kanar, yüreğin yanar. Vazgeçtiğinin hayali ile yaşamaya başlarsın, onu tesadüfen gördüğün bir gün hayat sana cehennem olur ve vazgeçemediğini anlarsın.

Asla vazgeçme! Çünkü kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin. -C. Guevara-

Haykıracaksın ama isyan etmeyeceksin. Ağlayacaksın ama belli etmeyeceksin. Onsuz kalacaksın belki; ama asla vazgeçmeyeceksin.

Öyle bir zamanda gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın. -Orhan Veli Kanık-

Her türlü yollara başvuracaksınız sevgiliden vazgeçmemek için. Ama bazen çabalar nafile hayat kendi planına göre işlemeye devam edecektir. Aşktan vazgeçmek sözleri sizi daha derinden yaralayacaktır. Sevdiğinden vazgeçmek ile ilgili dostlarında çok tavsiyeler alacaksın; üzülme zamanla geçer, zaman her şeyin ilacıdır gibi ama kendini alıştıramazsın vazgeçmeye bir türlü. Artık vazgeçtim dersiniz hayata yeniden başlamakla ilgili planlar yaparsınız ama hayat sizin planınıza göre işlemez.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz