Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2024
Anasayfa » Makaleler » Aşk Acısı Geçer mi?

Aşk Acısı Geçer mi?

Aşk Acısı Geçer mi?

Bu sayfamızda aşk yazıları, aşk acısı nasıl geçer, aşk acısı sözler, ask acisi, uzun aşk yazıları, acılı aşk sözleri ile ilgili olan bir yazımızı yayınladık. Her şeyden çok sevdiğiniz uğrunda ölecek kadar sevdiniz onun için her şeyi göze alırdınız. Aşkınız hiç bitmeyecekti öyle diyordu beraber bir ömür boyu mutlu olacaksınız. Olmadı o güzel geçen her şey tersine döndü ilkbahar sonbahara döndü ve sizin için hazan mevsimi başladı. Ölümüne sevdiğiniz birisi için yaşadığınız bu aşkın acısı geçer mi?

Geçmez

Hayat sizin için işkenceye başlamıştır artık Evde boğulursunuz kendinizi sokağa atarsınız o geniş sokaklar dar gelir şehir sana yetmez küçük gelir. Kalabalık insan topluluğu üzerine üzerine yürür seni boğar. Geçer zannedersin ama geçmez.

 Yalnızlıktan sıkılırsın arkadaşlarımla oturup muhabbet edeyim efkarımı dağıtayım dersiniz muhabbet güzel ortam hoş senin bedenin ortamda olur ama beynin farklı yerde. Arkadaşların güler, gülmek istersin gülemezsin derdini anlatırsın paylaşırsın üzülme unutursun zamanla geçer derler ama geçmez.

Sahilde yürümek istersin yürümenin iyi geleceğini düşünürsün. Denize bakarsın sevdiğini görürsün, martılara bakarsın martılara simit attığınız aklına gelir, sahilde falcıyı görürsün gülümsersin hatırlarsın ama ne olursa olsun unutacağım dersin kafaya koyarsın ama kalbime söz geçiremezsin. Kalbe söz geçmez.

Eve dönersin biraz uyumak dinlenmek iyi gelir dersin yemek hazırdır sofraya oturursun boğazından lokma geçmez. Lokmalar boğazında düğümlenir, yediğinden tat alamazsın oysa bu yemeği çok severdin bir yemeğe iki tabak yerdin ama şimdi yiyemiyorsun. Yersem acın geçer dersin ama geçer mi?

Geçmez

Yemekten sonra odana çekilirsin yalnız kalmaktan korkarsın ama kendinle yüzleşmek gerektiğini bilirsin. Gün içerisinde almış olduğun kararları hatırlarsın evet kesin unutacağım dersin kendine güven verirsin. Böyle gidecek değil ya sürekli alışırım onun yokluğuna dersin. Gece ilerledikçe, sesler azaldıkça yalnızlığa gömülürsün yalnızlığa gömüldükçe baktığın duvarda onun yüzünü görürsün, gözlerini kapatırsın gözlerinin önüne gelir.

Kısık sesle çalan müzik de sizi daha da düşüncelere daldırır dayanamazsın gün boyu içine attıkların gözlerinden yanağına doğru süzülür gider ağlarsınız hıçkıra hıçkıra alırsınız gözyaşlarınız akar.  Yalnızlığınıza akar, acılarınıza akar, çaresizliğinize akar. Ağladıkça geçecek geçecek dersiniz ama geçer mi?

Geçmez

Düştüğünde dizindeki kanayan yara gibi kalbinize açılan o yara da mutlaka bir gün geçer dersiniz, bende unuturum yeniden hayatımı yaşarım güler, eğlenirim dersin. Artık zaman geçtikçe kendini inandırırsın geçti dersin, bitti dersin ta ki sokakta tekrar onunla karşılaşıncaya kadar.

Her şey geçer günler geçer, yıllar geçer, bir ömür geçer ama aşk acısı geçmez.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz