Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Teyzeye Doğum Günü Mesajı

Bu sayfamızda teyzeye doğum günü mesajı, teyzeye doğum günü mesajları, teyzeye doğum günü sözleri, teyzem için doğum günü mesajı, yeğenden teyzeye doğum günü mesajı, doğum günü mesajları teyzeye konulu bir yazı hazırladık. Teyzelerimiz için hazırladığımız doğum günü mesajlarından onlara göndererek onları mutlu edebilirsiniz.

Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Doğum gününü en samimi duygularımla kutluyorum. Doğum Günün Kutlu olsun Teyzem.

Geliyor ve geldi ne geldi teyzeme kendi kadar bir güzel mesaj geldi. Niçin geldi? En güzel gününü, doğum gününü kutlamak için geldi. Ne getirdi? Sevgi, mutluluk ve güzellik getirdi. Kime getirdi? Canım teyzeme getirdi.

Doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

Yeryüzünün en güzel ve iyi kalpli meleği olan benim canım teyzem doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Bu mesaj yeğenden teyzeye gönderilmiştir. Teyzesinin doğum gününü kutlamak ve ona mutluluklar dilemek için gönderilmiştir.

Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Allah her şeyi gönlüne göre versin.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Sağlık, mutluluk, başarı, sevgi, kazanç, para, mal, mülk, huzur yani teyzem her şey senin gönlünce olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Teyzelerin güzeli, doğum günün kutlu olsun. Pastan tatlı ömrün muhabbetli olsun.

Teyzelerde kapalı bir havada görünmeye yıldızlar gibidirler; onları biz göremeyiz ama onlar bizim için her zaman ordadırlar. Teyzem doğum günün kutlu olsun.

Kalbinin güzelliği yaşamına vursun. Allah’ım sana senin kadar güzel bir hayat nasip etsin. Canım teyzem doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın yaşadığın tüm yaşlarından daha mutlu ve güzel olsun. Eğer hayatta ağlaman gerekirse oda mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Rabbim sana kalbin kadar güzel bir ömür nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Bugün senin miladın olsun yaşadığın tüm olumsuzlukların bugün itibariyle son bulsun, bundan sonra en güzel günler senin olsun. Teyzemin doğum günü kutlu olsun.

Teyze doğum günün kutlu olsun. Hediye almıyorum diye kızma çünkü alacağım hiçbir hediyenin değeri yok senin yanında o yüzden hediye almadım teyzem seni çok seviyorum.

Allah’ım sana dilediğin gibi hayırlı bir yaşam nasip etsin. Yeni yaşın sağlıklı, huzurlu ve mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Mevlam sağlıklı, başarılı ve huzurlu bir hayat nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.

Teyzeciğim hayatından; huzur, mutluluk ve sağlık hiçbir zaman eksik olmasın. Allah layıkıyla yaşamak nasip etsin doğum günün kutlu olsun.

O yüzündeki muhteşem gülümsemen hiçbir zaman eksik olmasın. Doğum günün ve her günün mutlu ve güzel olsun.

Teyzeciğim yaşadıklarına inat yüzün gülsün, Allah’ım yaşadığın tüm kötü olayları bir daha göstermesin. Bundan sonra ki her günün en mutlu günün olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

Mutlu günlerin mutsuz günlerinden, sevinçli günlerin üzüntülü günlerinden fazla olsun. Teyzemin doğum günü kutlu olsun.

Okumuş olduğunuz teyzeye doğum günü mesajı hakkındaki yazımızla ilgili görüşlerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz