Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Şubat 2024
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » İkizlere Doğum Günü Mesajı

İkizlere Doğum Günü Mesajı

İkizlere Doğum Günü Mesajı

İkiz kardeşler için hazırladığımız bu doğum günü mesajı yazımızda teyzeden, haladan, amcadan ve dayıdan ikizlere doğum günü mesajlarını okuyabilirsiniz.

İkizlere Doğum Günü Mesajları Kısa

– Bugün ikisi bir arada bir doğum günü var. İki tatlı can ve iki sevimli kuzucuk. Doğum gününüz kutlu olsun ikizlerim.

– Her yönden parlayan ve parıldayan iki güzel yıldıza güzel dilekler gönderiyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun, ikizler! Allah ikinizin de hayatını çifte mutluluklar ile doldursun ve ikinize de çok daha parlak bir yaşam dilerim.

– Doğum gününüz kutlu olsun iki ayrılmaz parçalarım. Sizi çok seviyorum.

– Amcasının prensesleri iyi ki doğdunuz. Nice mutlu yıllara.

– En özel ikiz kardeşlere en içten doğum günü dileklerini gönderiyorum. Rabbim sana hak ettiğin her şeyi ve yaşamın dindarlığını versin.

– Bu harika ikizle her tanıştığımda, sen mi yoksa kız kardeşin mi, bir aldatmacaya kapılıyorum. Ancak, ikinize de çok mutlu yıllar dilerim.

– Bir bakladaki iki bezelye ve kan bağıyla kardeşlerimize nice mutlu yaşlar dileriz. Çiftler halinde gelen en iyi şeysin.

– Kardeş, bir arkadaştan daha fazlası olan ve kalbine çok yakın olandır. İkiz kardeş olduğumuz için çok şanslıyız. En zeki ve en havalı olanın doğum günü kutlu olsun.

– Sadece birkaç şanslı kişi, ömür boyu gerçek arkadaş olan ikiz kardeşler edinir; ikiniz de o şanslı kişisiniz. Güzel ikiz kardeşlerin doğum günü kutlu olsun.

– Teyzesinin 2 tatlı minnakı doğum gününüz kutlu olsun. Ömrünüz bahtınız açık olsun.

– Hayatımızdaki mutluluğun iki katı olan ikiz kız kardeşlerimizin doğum günü kutlu olsun. Allah bereketini ikiye katlasın ve tüm dileklerinizi yerine getirsin!

– Aralarındaki bağ esrarengiz derecede güzel olan iki sevimli kıza harika bir doğum günü diliyorum. Allah sağlıklı ve uzun ömürler versin.

– Doğum gününüz kutlu olsun, canlarım! Ne kadar güzelsiniz.

– Siz ikizsiniz, benim güzelliklerimsiniz, Dünyada daha iyi ve daha sevgili yok! İyi ki varsınız.

– En havalı ve en parlak ikizlere çok güzel bir doğum günü diliyorum. Oops, ben kendim istiyordum! Her neyse, size çifte mutlu mutlu yıllar dilerim.

– Allah ömrünüzü her daim mutlu kılsın. Gözlerinizdeki gülümsemeniz hiç kaybolmasın.

– Allah dünyanın en şirin ikizlerinin bu özel gününün sevincini ikiye katlasın! Aynı yüz ve kıyafetle ikiniz de tekil, harika ve benzersizsiniz.

– İkiniz de neredeyse her şey için kavga ederken, ikiniz için de dilekler getirdim. Harika bir doğum gününüz olsun.

– İki can geldi dünyaya, iki tatlı pamuk prenses. Doğum gününüz kutlu olsun prensesler.

– Yüce Mevla’m sizi her zaman güzel olan ve her zaman dilediğiniz her şeyle iki eşsiz ruhu kutsasın. Doğum günün kutlu olsun.

– İkiz kız kardeşler olmanıza rağmen, ikiniz de ayrı ayrı benzersiz, çekici ve harikasınız. İkiz meleklerin doğum günü kutlu olsun.

– Amcasının aslan parçaları doğum gününüz kutlu olsun. Hadi büyüyün artık halı sahaya adam eksik.

– Dünyanın en tatlışları doğum gününüz kutlu olsun.

– Halasının göz bebekleri halanız sizi çok ama çok seviyor. Doğum gününüzü kutlar yanaklarınızdan öperim.

Anneden İkizlerine Doğum Günü Mesajı

– Rabbim sizi ömrünüz boyunca mutlu etsin hiç ayırmasın inşallah. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Kızlar, tatlılar, sizi tebrik ediyoruz ve hayatı birlikte geçirmenizi diliyoruz.

– Annesinin minik kuzularının bugün dünyaya gelişinin … yıldönümü. Rabbim sizleri benden hiç ayırmasın. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Sevimli ikiz kardeşlere keyifli bir gün dileriz. Her iki hayatınız da mutlu ve neşeli olsun. Doğum günün kutlu olsun.

– Sanırım, ikizler olarak, bu doğum günü kartını paylaşımlarda okurken, ikinizin doğum günü hediyelerinizi ve kartlarınızı paylaşmanız gerekiyor. Doğum günün kutlu olsun ikizler.

– Bugün çifte kutsama, sevinç ve parti günü olduğu için gün ışığı öncekinden daha parlak. İkiz kardeşimin doğum günü kutlu olsun.

– İkiz kız kardeşleriniz olduğunda hayat yürüyüşünüz sevgimesajlarim.com daha kolay, rahat ve ilham verici hale geliyor. En eşsiz ikiz kız kardeşlere harika bir doğum günü diliyorum.

– Sevgili ikizlerimiz doğum günün kutlu olsun Gülümsemelerin bize her zaman neşe verir, Hemen içerisi ısınır, Teşekkür ederim canlarım!

– İki arkadaşım var ikisi de tıpkı aynı. İkisi de çok iyi ikisi de çok değerli. Canım arkadaşlarım doğum gününüz kutlu olsun. İkiz arkadaşlara selam olsun.

İkiz Kardeşlere Doğum Günü Mesajı

– İkizler iki kat neşe, mutluluk ve kutlama demektir. Şimdiye kadar doğmuş en sevimli ikizlere yürekten dileklerimi gönderiyorum.

– Babasının iki aslanı doğum gününüz kutlu olsun.

– Doğum gününüz kutlu olsun ikizler! Hiçbir şey sizi birbirinizden ayırmasın.

– Ablanız size kurban olsun, sizi veren Allah’a şükürler olsun. İki tatlı can her zaman mutlu olursunuz inşallah. Doğum gününüz kutlu olsun.

– İki tatlı şapşik. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Babasının prenseslerinin en özel ve en mutlu günü bugün. İyi ki doğdunuz bizi çok mutlu ettiniz.

– İkiz sevinç, sicim dileği, ikiz pasta ve ikiz kız kardeşlerin doğum gününü kutlamak. İkiz çiçeğin doğum günü kutlu olsun.

– Tüm zorluklar senin neşen olsun ve onları kolayca bir arada geçirirsiniz! Ve eğer bir şey seni üzerse, Yapabilirsin, sadece ikinize verilir!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz