19 Mayıs Mesajları

19 Mayıs Mesajları

Bu sayfamızda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajları, 19 mayıs güzel sözler, 19 mayıs kutlama mesajları, 19 Mayıs Mesajları, 19 mayıs mesajları atatürk, 19 mayıs sözleri konulu bir yazı hazırladık. Atamızın gençlerimize armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türkiye Cumhuriyetinin kalkınması ve gelişmesi sadece bir kişinin azmi ve çalışması ile değil bütün milletin azim ve emelleriyle olacaktır. Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. ( K. Atatürk ) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanın geleceği ve gelişmesi Türk gençliğinin yaşayış ve düşüncelerine bağlıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey Türk Gençliği sana emanet edilen değerleri ve vazifelerini unutma ve unutturma bu bayram senin bayramın, bayramını da doya doya kutla. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramın kutlu olsun.

Bizler vatanımızı muasır medeniyetler düzeyine getirmek ve gelecek kuşaklara aktarmak en önemli görevimizdir. Bayramınız kutlu olsun.

Bu millet hiçbir zaman esaret altında yaşamayı kabul etmeyecektir çünkü biz Atamızdan böyle gördük böyle bildik .Atatürk’ün gençlerimize armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bayrağını göklerde dalgalandırmak için milletimiz bu uğurda ölümü göze almıştır.  Namus ve şerefini korumak için çarpışarak şehit düşen aziz şehitlerimiz ve Büyük önderimizin ruhu şad olsun.

Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı bu gün gençlerimiz için atılmış büyük bir adımdır bu bütün gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz. ( K. Atatürk ) 

Savunulacak ve korunacak olan vatansa gerisi teferruattır. Vatan uğrunda ölen varsa vatandır. Gençlik bayramınız kutlu olsun

19 Mayısta atılan adım Türkiye Cumhuriyeti için atılmış büyük bir adımdır. Atatürk’ün Türkiye cumhuriyetini kurmak için attığı ilk adımdır. 19 Mayıs bayramınız kutlu olsun.

Gençlerimizi milli ve manevi duygulara ve değerlere sahip çıkan birer bireyler yetiştirmek ve onlara güzel bir ülke bırakmak için evlatlarımızı iyi yetiştirelim. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı ulusumuza ve milletimize barış ve huzur getirsin.

Zaferin önemi savaşın zorluğu ve mücadele boyunca çekilen eziyetlerle anlaşılır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Gençliğini güzel ve değerlendirerek yaşayanın ihtiyarlığı huzur içinde geçer. Gençlik Bayramınız kutlu olsun.

Ümitlerin bittiği, yorgunlukların hat safaya ulaştığı bir anda bir milletin vatanına sahip çıkarak geleceğini inşa etmeye başladığı gündür 19 Mayıs.

Başarı bireylerin başarı olamaz, başarı bir milletin el birliği ile birlikte ve azimli hareket etmesinden meydana gelmiştir. Ondokuz Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bağımsızlık uğruna dökülen kanların ülkesidir Türkiye Cumhuriyeti, esaret zincirini elleriyle kıranların ülkesidir bu kutlu vatan.

Tarihin önemli olaylarından biri olan 19 Mayıs 1919′un yıl dönümünü coşku ve heyecan içinde kutlamak dileğiyle tüm gençlerimizin bayramı kutlu olsun.

19 Mayıs 1919 Bir ulusun, bir ulusal egemenlik yolculuğunun ilk durağıdır.  bağımsızlık uğruna, özgürlük uğruna mücadelelerin günüdür.

Bir milletin geleceğini yine bir milletin çabası ve mücadelesi şekillendirecektir. Gençler sarsılmak yok mücadeleye devam etmeliyiz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Güzel vatanımızın taze fidanları, pırıl pırıl tertemiz kalpli gençler bizler atamızdan aldığımız emaneti sizlere devredeceğiz. Sizlerde bu emanete gözünüz gibi sahip çıkacaksınız.

Bu vatan için, bu bayrak için, bu ulus için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz. Ruhunuz şad olsun.

19 mayis genclik ve spor bayramı mesajları

Bizler Türkiye Cumhuriyetini atamızdan miras aldık bizlerde cumhuriyetin en büyün savunucusu gençlere devredeceğiz. Sevgili Gençler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs yorgun bir milletin bağımsızlık umutlarının arttığı, milli mücadele meş’alesinin yakıldığı ve yeni bir gelecek için umutların arttığı gündür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Taşı sıkıp suyunu çıkarır bu gençlik, bu gençlik ki memleketi için gözünü kırpmadan, hiç düşünmeden seve seve canını verir. Tertemiz pırıl pırıl kalpli gençlerimizin bayramı kutlu olsun.

Gençler bayramınız kutlu olsun. En büyük bayramınız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı olsun.

Siz gençler Çanakkale de Sarıkamış’ta Trablusgarp’ta şehit düşenlerin torunlarısınız sizlerin damarlarında şehit kanları dolaşıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz