Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Arefe Günü Mesajları

Arefe Günü Mesajları

Arefe Günü Mesajları,  Arefe Mesajları, Arefe Gunu Mesajlari, Arefe Günü Sözleri, Arefe Mesajı, Arefe Mesajları Resimli, Arefe Günü Mesajları 2021, Ramazan Bayramı Arefe Günü Mesajları, Kurban Bayramı Arefe Günü Mesajları

Arefe Mesajları

Bugünün feyiz ve bereketi üzerinizden eksik olmasın. Niyetleriniz makbul, amelleriniz kabul olsun. Arefe gününüz mübarek olsun.

Bizleri Arefe gününe kavuşturan Rabbime şükürler olsun. Yüce Mevla Bayramı huzurlu ve mutlu geçirmeyi de herkese nasip etsin.

Arefe günü bu kutlu ve mutlu günü bize müjdelemektedir.

Ramazan Bayramı’nın müjdeleyicisi arefe gününüz kutlu olsun.

Sizlere en güzel ve coşkulu olan bayramları müjdeleyen bugünde en güzel bayramlara erişebilmeniz duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun.

Sevdiklerinizle hiç unutamayacağınız çok güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle arefe gününüz kutlu olsun.

En güzel bayramlara hep birlikte sağlıkla ve huzurla erişebilmek duasıyla. Arefe gününüz mübarek olsun.

Bayrama bir gün kala bayramın sevinç ve mutluluğunu yüreğinde hissetmeye başlayan herkese selam olsun. Arife gününüz kutlu olsun.

Heyecanla bayramı gözlediğimiz bugünde son orucunuz kabul, bekleyişleriniz hayırlara vesile olsun, arefe gününüz kutlu olsun.

30 Gün oruç tutup ibadet ettiğimiz, Kuran-ı Kerim okuduğumuz bir Ramazan ayını geride bırakmak üzereyiz. Ramazan Bayramının müjdeleyicisi arefe gününüz kutlu olsun.

Sizlere en güzel ve coşkulu olan bayramları müjdeleyen bugünde en güzel bayramlara erişebilmeniz duasıyla. Arefe gününüz kutlu olsun.

Duanın hayırlısı arefe günü yapılan duadır. Bayrama kavuşmanızı dileğiyle Arefe gününüz mübarek olsun.

Arefe gününüzü kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice güzel günlere erişmenizi Allah’tan niyaz ederiz.

Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Arefe gününüz kutlu olsun.

Kurban Bayramı’nın müjdeleyicisi arefe gününüz kutlu olsun.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu günde yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle. Arefe gününüz kutlu olsun.

Hayatınızdaki tüm bekleyişlerin arefe günü bayramı beklediğiniz gibi güzel olması dileğiyle Arefe gününüz mübarek olsun.

Arefe gününde vefat eden yakınlarımızın belki de en çok ziyaret edildiği bu günlerde sizlerin de sevenleriniz hiç eksik olmasın. Gününüz kutlu olsun.

Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir bayram sevgimesajlarim.com yaşamanız dileklerimle. Arefe gününüzü ve şimdiden bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Bir avuç dua, sıcak bir mesaj, bir kucak sevgi, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun. Arefe Gününüz Kutlu Olsun.

Allah’tan mağfiretin istendiği bugünlerde hepimizin affa mazhar olması duasıyla.. Arefe gününüz kutlu olsun.

Ramazan Bayramı ve Kurban bayramı öncesindeki gün arefe gün olarak kabul edilir. Arefe günü bayram hazırlıkları yapılır. Arefe günü okunacak dua, yapılacak ibadetler, mezar ziyaretleri, okunacak ayet ve sureler vardır. Arefe gününün feyiz ve bereketinden faydalanmanız dileğiyle Bayramınız mübarek olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696