Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Aralık 2023
Anasayfa » Özel Günler » Dayıya Babalar Günü Mesajları

Dayıya Babalar Günü Mesajları

Dayıya Babalar Günü Mesajları

Dayıya Babalar Günü Mesajları, Dayıya Balar Günü Mesajı, Dayıya Babalar Günü Sözleri, Dayıya Kısa Babalar Günü Mesajları, Dayıya Duygusal Babalar Günü Mesajı, Dayıya Resimli Babalar Günü Mesajı

Dayıya Babalar Günü Sözleri

Canım dayım babalar günün kutlu olsun.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın. Babalar günün kutlu olsun canım dayım.

Dayıların en yakışıklısı, babaların en iyisi, babalar günün kutlu olsun.

Herkeste benim ki de dayı diye dolaşıyor işte öyle seni tanımadan görmeden. Dünyanın en iyi dayısının babalar günü kutlu olsun.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım dayım. Babalar günün kutlu olsun.

Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var. Çok şanslıyım çünkü en zor anımda imdadıma koşan bir dayım var. İyi ki varsın dayıcığım babalar günün kutlu olsun.

İlk babalar günün kutlu ve mutlu olsun dayıcığım.

Rabbim ikiz ikiz çocuklar nasip etsin, geceleri uykusuz kalasın, en güzel günlerini çocuklarınla birlikte yaşayasın. Baba adayı dayımın babalar günü kutlu olsun.

Benim en büyük destekçim, her işimde en iyi yardımcım canım dayıcığım seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun dayım.

Benim dayım sizin dayınızı döver mi bilmem ama benim dayım dünyanın en iyi insanı bu kesin. Dünyanın en mükemmel insanı babalar günün kutlu olsun.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli. Babalar günün kutlu olsun biricik dayıcığım.

Dayı gibi arkadaş, dayı gibi sırdaş zor bulunurmuş. Dayı dediğin zaman akan sular dururmuş. Babalar günün kutlu olsun dayı.

Ben dayımı çok seviyorum inanmıyorsan aha dayıya sor. Babalar günün kutlu olsun dayıcığım.

Hayat çok kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta her zaman mutlu olman ve her zaman gülmen dileğiyle babalar günün kutlu olsun.

Canım iyi ki varsın seni her zaman çok sevdim ve seveceğim. Sen bana bu hayatta güven veren tek insansın. Babalar günün kutlu olsun.

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun, babalar günün kutlu olsun.

Varın gidin selam söyleyin dayıma, çok özlemiş onu yeğeni deyin. Yeğeni onun babalar gününü en içten duygularla kutluyormuş deyin.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte, görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki varsın dayıcığım babalar günün kutlu olsun.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın. Babalar günün kutlu olsun canım dayım.

Bir dayınız olduğunu düşünün. Derdiniz sevgimesajlarim.com olduğunuzda oturup derdinizi dinleyen, bir sorunun olduğunda işini gücünü bırakıp koşup gelen, güldüğü zaman etrafına neşe saçan yaşam dolu, süper bir insan. İşte bu insan benim dayım. Babalar günün kutlu olsun dayım.

Dayılar günün kutlu olsun canım babam, biraz ters oldu ama idare et be dayı. Ne yapayım bende böyleyim işte.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi. Dayımın babalar gününü kutlayacaktım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz