29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Bu yazımızda 29 cumhuriyet bayramı mesajları, 29 ekim mesajları, 29 ekim sms, 29 Ekim Sözleri, cumhuriyet bayramı mesajları, cumhuriyet bayramı sözleri konulu bir yazı hazırladık. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları ve sözleri içerikli bir yazı hazırladık. Yazımız sonunda konuyla alakalı yorum yapabilirsiniz.

Der ki bilmeyen cahil; Nedir bu Cumhuriyet? Bilmez ki anlamını özgürlük ve hürriyet.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızın 93. yıl dönümü vatanımıza ve milletimize kutlu olsun.

Ulu Önder Atatürk’ün eserlerinin ve devrimlerinin dün olduğu gibi bugünde aynı anlayışla devam ettirilecektir. Türkiye Cumhuriyeti Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkmaya devam edecektir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

29-ekim-mesajlari-1

Türkiye Cumhuriyetini uygar medeniyetler düzeyine çıkarmak için Atatürk’ün sözlerinden de anlayacağımız gibi daha çok gayret göstereceğiz daha çok çalışacağız. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Atam bizler senin izinden gitmeye söz verdik bu günde senin kurduğun Cumhuriyeti coşku ve heyecan ile kutlamak için huzurundayız. Türk insanı bu gün sana saygısını, bağlılığını ve seni unutmadığını hep bir ağızdan haykırmaktadır. Türk milletinin Cumhuriyet bayramı kutlu olsun.

Vatanı için kanlarını ve canlarını hiç düşünmeden veren aziz şehitlerimizi ve ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle cumhuriyetimizin bu 93. yıl dönümünde saygıyla anıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız vatan için kutlu olsun.

Cumhuriyetimiz 93 yaşında, bağımsızlığımız 93 yaşında Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.

Cumhuriyetin ilanından sonra başlayan yenilik ve değişimler devam etmektedir. Senin eserlerine her zaman sahip çıkacağız. 

Türkiye Cumhuriyetinin bu şanlı ve anlamlı günü milletimiz için kutlu olsun. Ülkemize barış  ve birlik getirmesi temennisiyle Bayramınız kutlu olsun.

Güneşin berrak ışıklarının Türk milletinin üstüne doğduğu gün olan Cumhuriyetin 93 yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşamaktayız.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet özgürlüktür, cumhuriyet demokrasidir, cumhuriyet halkın kendi kendini yönetmesidir. Cumhuriyet  bir milletin bağımsızlığına kavuşmasıdır. Bağımsızlığımızın simgesi cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

Türk milletinin inanç ve azmiyle toprağı kanlarıyla sulayan şehitlerimizin bizlere en büyük armağanı olan bağımsızlığımızı simgesi olan cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyet milletimize kayıtsız şartsız egemenliği sağlamıştır. Atatürk bizlere Cumhuriyet rejimini armağan etmiştir. Milletimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Atatürk’ün başlattığı çağdaş uygar medeniyetler seviyesine gelen kadar durmak yok çalışmaya devam edeceğiz. Bu güzel ülkemizi bir kaç çapulcuya bırakmayacağız. Cumhuriyeti biz kurduk onu biz yücelteceğiz.

Türk Milletinin adını altın harflerle tarihe yazdırdığı Cumhuriyetin 93 yılını da her zaman ki gibi coşkulu ve heyecanlı bir şekilde kutluyoruz. Cumhuriyetimizin 93 yılı kutlu olsun.

29-ekim-sozleri

Bir milleti idam sehpasından kurtararak cesaretlendiren ve yüreklendiren en büyük lider Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bizlere armağan ettiği Cumhuriyetimiz 93 yaşında Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

Türkiye Cumhuriyetinin ay yıldızlı bayrağı nasıl ki ilelebet göklerde dalgalanacak, Cumhuriyet rejimi de sonsuza kadar yaşayacaktır. 29 Ekim demokrasi, egemenlik gününüz kutlu olsun.

Cumhuriyetin kuruluşunu aydınlık yarınlara yakışır şekilde kutlamanın kıvancını duymaktayız. Her yıl ülkemizin her köşesinde coşkuyla kutlanan Cumhuriyetimiz atamızdan bize miras olarak  bizler yarınlara taşımaya devam edeceğiz.

Tüm halkımızın demokrasi ve kendini yönetmesi günü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

29-ekim-mesajlari

Atatürk’ün bizlere en büyük armağanı olan Cumhuriyet ülkemizde atamıza yakışır bir şekilde saygıya ve heyecanla kutlanıyor ve kutlanmaya devam edecektir.

Tüm dünyanın gözünün üzerimizde olduğu bugün dünyaya bir olduğumuzu, kenetlendiğimizi ve bizi kimsenin parçalayamayacağını göstereceğimizi bir Cumhuriyet bayramı olması temennisiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Türkiye Cumhuriyetinin kalkınması ve gelişmesi sadece bir kişinin azmi ve çalışması ile değil bütün milletin azim ve emelleriyle olacaktır. Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.

Cumhuriyetin anlı şanlı günü kutlu olsun.

Şehitlerimizin kanları ile sulanan ve milletin azim ve zaferi ile elde edilen Cumhuriyetimizin 93 yıl dönümü vatana millete kutlu olsun.

Cumhuriyet özgürlüktür, cumhuriyet demokrasidir, cumhuriyet halkın kendi kendini yönetmesidir. Cumhuriyet  bir milletin bağımsızlığına kavuşmasıdır. Bağımsızlığımızın simgesi cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz