Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Özel Günler » Değişik Bayram Mesajları

Değişik Bayram Mesajları

Değişik Bayram Mesajları

Sayfa İçeriği: Değişik Bayram Mesajları, Yeni Bayram Mesajları, İlginç Bayram Mesajları, En Çok Gönderilen Bayram Mesajları, En Güzel Bayram Mesajları, Orijinal Bayram Mesajları, Sade Bayram Mesajları

Değişik Bayram Mesajları

Bayramlar vardır huzur ve mutluluk içinde geçen, bayramlar vardır hatıralarda yer eden, bayramlar vardır gülümsemeyi kahkahaya dönüştüren. Gönlünüzce bir bayram geçirmeniz dileğiyle Bayramınız mübarek olsun.

Bayram birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk demek. Küslerin barıştığı, gurbettekilerin sılaya kavuştuğu, özlem çekenlerin muhabbetle kucaklaştığı bir bayram geçirmeniz dileğiyle mutlu bayramlar.

Tüm sevdiklerimin bayramını en içten dileklerimle kutlar, herkese sevdikleriyle birlikte geçireceği mutlu bayramlar diliyorum.

Rabbim bu bayramı herkese bayram tadında yaşatsın, derdi olanların derdine çare versin, ellerini semaya açıp dua edenlerin dualarını kabul eylesin.

Küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden öperim (yalnız el öptüklerimden harçlığımı isterim)  Bayramınız mübarek olsun.

Beni sevmeyen, arkamdan konuşup beni çekiştiren, beni kıskanıp benim gibi olmak isteyen, her hareketimi dikkatle izleyenler sizlerin de bayramı kutlu olsun.

Nerde eski bayramlar dedikleri zaman çocukluğumdaki bayramlar aklıma gelirdi. Geceler boyu uyuyamaz sabah erkenden kalkar bayramlık kıyafetlerimizi giyerdik. O gün her gün yaşadıklarımız, arkadaşlıklarımız hiçbir zaman unutulmazdı.

Her şeye kadir olan yüce Mevla, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı ve bereketli bayram dilekleriyle bayramınız mübarek olsun.

Mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Sıcacık bir gülümseme kalbimizi yumuşatır. Tüm İslam âleminin kurban bayramını içtenlikle kutluyorum.

Bayramın evlerde değil gönüllerde dostlarla, sevdiklerinizle olması dileğiyle iyi bayramlar.

Bayram demek paylaşmak demek; kalplerdeki sevgiyi, sıkıntıları paylaşmaktır. Birlikte daha güçlü olmak, birbirimize destek çıkmaktır. Bayramınız mübarek olsun.

Bir bayram görmeyi daha nasip eden Rabbime şükürler olsun. Tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramını kutluyorum. Daha nice bayramlar görebilmek dileğiyle bayramınız kutlu olsun.

Bugün bayram birliktelik günü, kardeşlik günü. Bugün yaşlıları ziyaret edelim, büyüklerimizin ellerinden öpelim, küskün olduklarımızla barışalım, kırdığımız kişilere sarılıp kırgınlığımızı giderelim.

Ailenizle birlikte mutlu ve huzurlu aynı zamanda kahkahalar atmaktan karnınızın ağrıdığı bir bayram olsun. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramın mübarek olsun.

Kurban Bayramınızı kutlar, kurban ibadetimizin kabul olmasını Rabbimden niyaz ederim. Allah Müslüman âlemine daha nice bayramlar göstersin inşallah.

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz. Bayramın mübarek olsun güzel insan.

Rabbimiz Allah, fikrimizi zikrullah, kalbimizin nuru Resullulah, evvelimiz Allah, ahirimiz Allah, rehberimiz Kelamullah, Rabb’imiz hayırlara ihsan et bu Kurban Bayramımızı inşallah.

Bayramımız ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim. Mutlu ve huzurlu bayramlar.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bayram sevinçle gelsin, neşeyle gitsin. Bayramda sizin için hayırlı olan tüm dilekleriniz gerçek olsun. Bayramınız bayram tadında olsun.

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, bin bir duan kabul ve Kurban Bayramın kutlu olsun.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramınız kutlu olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar birlikte güzeldir, bayramlar ziyaretle güzeldir. Bayramı bayram yapan tatili değil, o günlerde birlikte yaşanılan, birlikte paylaşılanlardır.

Mutluluğun Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar az, geleceğin ise Güneş kadar parlak olsun, Bayramın Mübarek Olsun…

Allah’ın rızasını kazanmak ve Peygamber efendimizin sünnetine uyarak yaşamak dileğiyle, tüm Müslüman aleminin bayramı mübarek olsun.

Kalpler ancak Yüce Mevla’yı anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile Bayramınızı kutlarım.

Değişik Bayram Mesajları

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Bayramı bayram tadında yaşayalım. Bayramınız mübarek olsun.

Zamana ve mekâna sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmış olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

Her şeye kadir olan yüce Allah, bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Bayramınız mübarek olsun.

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın Nur’a dönüşüp rabbimize ulaşması dileği ile bayramın kutlu olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Bayramınızın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Öyle bir bayram gülüşü savur ki göklere, eski zamanlara, gülücükler getirsin. Öylesine içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mutlu bayramlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz