Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Özel günlerin içerisinde en çok kutlanılan ve hatırlanan sevgililer günü mesajları hazırladık. Kocaya sevgililer günü mesajları, erkek eşe sevgililer günü mesajları ve erkek sevgiliye sevgililer günü mesajı uzun mesajları hazırladık.

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Sözleri

Ait olduğum yerdeyim, sendeyim sevgilim.

Solum oldun, ama sakın sonum olma bir tanem.

Benim kurduğum tüm hayallerde sadece sen varsın.

Seviyorum seni, gerisini boşver gel benim ol aşkım. Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu şeytan doldurur.

Herkesin gidecek bir yeri vardı. Ben kalktım sana geldim.

Ben Mevla’dan bir mucize istedim O da karşıma seni çıkardı.

Sokakları bilemem ama benim her yolum sana çıkıyor sevgilim.

Sensin, kalbim değildir. Böyle göğsüme vuran. Sabahattin Ali

Sevdim. Çünkü bir tek ona sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken seninle olabilmek? Sevgililer günümüz kutlu olsun Yakışıklım.

Varlığın şu dünyada eşi benzeri olmayan en güzel şey sevgilim.

Tenine dokunduğunda, onu içinde hissetmeli canım erkeğim benim.

Saclarının kokusu, kalbinin güzelliği içime kadar işledi sevgili.

Bak bana nasıl karışmışım sana. Sen olmuşum ,bak kalbime sevgilim.

Sen olmayınca buralar buz gibi. Sensizlik bir iklim adı şimdilerde.

Ah benim neşeli yanım, en güzel yanım. Seni çok seviyorum sevgilim.

Sonra sana bakarak gülümsemen geldi aklıma; iyi ki sevmişim seni prensim. 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun.

Bugüne kadar tanıdığım en karizmatik, en yakışıklı, en cana yakın erkeksin.

Seninle birlikte geçen bir saat bile, sensiz geçen bir yıla bedel bir tanem.

Sonsuza dek benimsin, benim kalacaksın bir ömür boyu mutluluk seninle olsun sevgilim.

Adamım seni tahmin edemeyeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum.

Hangi duamın karşılığısın inan bilmiyorum ama seni tanıdığım güne şükürler olsun hayatım.

Sevgimi hediye ediyorum sana, Sende bana bir ömür boyu kalbine hediye eder misin sevgilim.

Gözlerin deniz, kaşların köprü olsa, ben düşerken ipler kopsa, düştüğünü yer dudakların olsa.

Gözlerim kan çanağı, uykuya hasretim, bir de sana. Yok başka yaşam kaynağı, tek sen lazımsın bana.

Kimileri seviyorum der, çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez, çünkü gerçekten çok sevmiştir. Can Yücel

Ne zaman elimi tutsan, içimdeki bir şey, bize ne olursa olsun birbirimizi asla bırakmayacağımızı söylüyor.

Sen gecenin soğuğunda içimi ısıtan karanlığımı aydınlatansın, sen benim gökyüzüm, sen benim biricik ayımsın.

Siyah ve beyaz gibi olsak hani herkesin gözündeki zıt renkler olalım ama muhteşem uyumumuz herkesi büyülesin.

Bazen dünyada kalmamın nedenini bulmaya çalışırım. Öyleyse benim hayatımın tek sebebi olduğunu anla. Seni seviyorum!

Sen sihirbaz değilsin. Ama seninle tanıştığım andan itibaren gözlerin beni büyüledi. Bana bir aşk değil, aşkını söyle!

Canımı biliyor musun? Birbirimiz için yaratılmışız. Sen benim ruh eşimsin. Beni istemesen bile her zaman senin olacağım.

Seninle tanıştığımdan beri seni düşünmeden bir an bile geçirmedim. Sen her zaman düşüncelerimde, kalbimde ve zihnimdesin.

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı Uzun

Tek bir bakışta bana büyü yaptın gibi! Kalbim şimdi senin oldu. Sensiz hiçbir şey düşünemiyorum. Sadece seni çok seviyorum.

Seni görmek isteyen sadece gözlerim değil. Seni ve her zaman sana ait olmak isteyen kalbimi düşünmeyi asla bırakmayan aklım!

erçek aşkın hayatımızda sadece bir kez gerçekleştiğini söylüyorlar. Ama benim için her gün ve seni gördüğüm her an aşk olur.

Seninle ne zaman lades oynasak hep sen kazanıyorsun; çünkü sen her zaman benim kalbimdeyken ben nasıl aklımda diyebilirim ki.

Elimi eline aldığında ne kadar çok sevildiğimi bir kez daha anlıyorum. Kalbime heycan, kalbimin ritmini  değiştiriyosun aşkım.

Sevgiyi senin kalbinde gördüm, aşkla bakan gözlerinde öldüm, gülüşünle yaşamaya başladım, seni sevdikten sonra hep mutlu oldum.

Aşkım, günlerimin renklerle dolu olması, gecelerimin rüyalarla dolu olması ve hayatımın mutlulukla dolu olmasının sebebi sensin!

Benim hayat tanımım sensin. Benim en tatlı hayallerim, içinde seninle olanlardır. Kalbim sana ait ve ruhum senin için can atıyor!

Dün benimdin, Bugün benimsin ve yarın benim olacaksın. Sen sadece benim varlığımsın. Ve seni her gün düşüneceğim. seni seviyorum.

Seninle öyle bir mutluluk yaşayalım ki kalplerimiz aynı atsın, gözlerimiz hep birbirine baksın, sımsıkı sarılalım hep aşk kokalım.

Birisi bana sorarsa canımı biliyor musun, hayatta neler başardın? Cevabım “Sen benim tek başarımsın” olacak. Seni delice seviyorum.

Hayatım bir bahçe ve sende sahip olduğum en renkli çiçeksin. Hayatımda sana sahip olduğum için şanslıyım. Sonsuza kadar benimle kal!

Beni hayatında tutmak için hayal edilemez bir şey yaptın. Şimdi içerideyim, seni hayatımda tutmak için her şeyi yapacağıma söz veriyorum!

Erkek dediğin sevdi mi adam gibi sever, sevdiğine aşkla bakan gözleri sevdiğinden başka herkese kör olur. Tıpkı benim yakışıklı prensim gibi.

Bu hayatta hiçbir şey senden zevkli değil sensiz sarmıyor hiçbir şey. Sen yanımda ol o bana yeter aşkım.Sıkıntılarımın tek çözümü sensin aşkım.

Bulutları görmeye o kadar alışkındım ki masmavi bir gökyüzünün nasıl görüneceğini unuttum. hayatıma masmavi gökyüzü olduğun için seni seviyorum.

Hayatıma girdiğin günden bu yana, her gün sevinç ve mutlulukla doludur. Hayatımın son gününe kadar seninle olmak istiyorum. Sen benim kalbimsin.

Avucunun arasına bir yürek bıraktım. İster bir kenara kaldırıp atarsın. İster kendi yüreğinin üzerini koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın.

Seni her gördüğümde, bu dünyada doğru kişiye ait olduğumu biliyorum. Ve bu doğru insanın kalbimin asla kanamasına asla izin vermeyeceğini de biliyorum.

Yanımda olmasanda, seni her saniye deli gibi özlüyorum yokluğun kötü olsa da  seni hayallerimde yaşatıyorum sevgilim hep benim yanımda ol bırakma beni.

Kalp atışlarım sadece seni istiyor, çünkü senin yüzünden barış var, seninle aşk var. Seni seviyorum adamım. Her zaman benimle ol ve beni kollarında tut.

Çünkü sen benim hayatımdasın, benim için her sabah uyanmak ve Allah’a şükretmek için tatlı bir sabah daha. Allah naziktir çünkü seni benim kaderim yaptı!

Sen bir rüyasın ve ben uyku, ikimiz de buluştuğumuzda gece tamamlanır. Bunun için her gün dua edeceğim, ikimizin birleşmesi için. Seni çok seviyorum canım

Hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. Diğer kriterlerin hiç önemi yok.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride sevgimesajlarim.com kaldı. Ben seni bugünde sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Basit iki kelime “Seni seviyorum” seni ne kadar sevdiğimi asla ifade etmeyecek. Aşkım o kadar derin ki seni kendimi sevdiğimden daha çok sevdiğimi hissediyorum.

Mükemmel bir kız arkadaş olmayabilirim, ama seni hiç kimsenin yapmadığı gibi sevmeyi biliyorum ve kimse asla yapmayacak. Çünkü seni kendimden daha çok seviyorum.

Sanma seni bıraktım gideceksin diye. Gizli gizli arkandayım yine merak etmem nerde bu ne yapıyor diye… Uyurken bile düşlerimdesin yine her an karşılaşırız baksan geriye…

Ben şair değilim ki sana güzel sözler söyleyeyim, ben ressam değilim ki sana mutluluğun resmini yapayım. Ben sevdiği erkeğe kör kütük sarhoşum bildiğim, hissettiğim tek şey bu.

Sana söz veriyorum, son nefesimi alana kadar seni her zaman seveceğim ve güçlü bir destek olacağım. Hayatımın son gün batımını seninle görmek istiyorum. Beni asla terketme. Seni çok seviyorum.

Bir zamanların en hızlı sevgilisiydik; şimdilerin ise mutlu çifti olduk. Bundan sonra mı, bundan sonra sen benim tek sevdiğim, kollarında öleceğim tek erkeğim olacaksın. Seni çok seviyorum aşkım.

Senin yokluğunda ben, kendimi avutmak için kendimi teselli etmek için çok çaba sarfettim Ben artık yoruldum ya Yoruldum. Sen yanımda dursan benim başımı koyacak omuz olsan en yakınım olsan sevdiğim.

Geceleri çekilmez oldu sensiz sende benim gibi huzursuz musun? sensiz bu kalp yaşayamıyor inan sensin sende kalbine benim gibi söz geçiremiyormusun? bensiz hadi o zaman gel birleşsin yüreklerimiz kalplerimiz vazgeçilmezim.

Seni ezberleyerek sevdim, tanıdıkça daha çok sevdim. Ben seni; seninle her anı yaşayarak sevdim, ben şükrederek inanarak sevdim. Ben sadece sevmedim sevmelerime her gün yeni bir sebep bularak sevdim. Seni çok seviyorum erkeğim.

Sen peynirsen, ben de fareyim, bu yüzden seni parça parça ısırırım. Sen sütsen ben de kediyim o yüzden seni yudum yudum içerim. Ama yine de, eğer bir fare olsaydın, ben de bir kedi olmayı çok isterdim, bu yüzden seni parça parça yerim. Seni çok seviyorum aşkım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696