Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Haziran 2024
Anasayfa » Özel Günler » En Güzel Babalar Günü Mesajları

En Güzel Babalar Günü Mesajları

En Güzel Babalar Günü Mesajları

Haziran ayında kutlanan babalar günüyle ilgili olarak hazırlamış olduğumuz bu yazımızda en güzel babalar günü mesajları  yeni, en güzel babalar günü mesajları babama ve uzaktaki babaya babalar günü mesajlarını okuyabilirsiniz.

En Güzel Babalar Günü Mesajı

– Kahramanım ve rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!

– Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Ayrıca onlara baba denir!

– Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

– Baba, çocuğundaki kusurları birer meziyet gibi anlatır ve onunla övünür.

– Baba, sen olmasaydı, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!

– Baba yüreği kağıttan daha ince, ağaçtan daha dayanıklı, denizden daha derindir.

– Dünyanın en güvenli, en rahat yeri babanın kollarıdır. Çünkü ilk onu kucaklarsın.

– Babalar çocuklarının ilk kahramanıdır, sen benim ilk ve tek kahramanımsın canım babam.

– Öyle bir adam sevdim ki, beni hiçbir zaman bırakmadı. Çünkü o adam benim biricik babamdı.

– Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Çünkü onun parasını hemen harcayabilirsin.

– Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

– Kardeşimle kavga ederken hep beni desteklediğin için teşekkür ederim baba. Babalar Günün kutlu olsun!

– İyi ki benim babam dedirten her güne binlerce kez şükürler olsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım!

– Babam hayatımda her daim olduğun için sana sonsuz kere teşekkür ederim. Babalar Günü’nün kutlu olsun…

– Güven duymayı, pes etmemeyi, sabretmeyi ve yaşamayı bize öğreten babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

– Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

– Hayata gözlerimizi açtığımız andan itibaren bize kahramanlık yapan bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

– Ailemizin çınarı ve kanatlarının arasına alarak bizi sarıp sarmalayan canım babamın babalar gününü kutlarım.

– Yaşı kaç olursa olsun enerji ve yaşama sevincinden hiçbir şey kaybetmeyen bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

– Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

– Bir gün değil her gün en kıymetlim ve en değerlimsin, annemin eşi benim süper kahramanımsın. Babalar günün kutlu olsun.

– İnsanın en iyi çocukluk arkadaşı babasıdır. Büyüdüğünde en iyi dostu babasıdır. Yaşlandığında en çok özlediği babasıdır.

– Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun.

– Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

– Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

– Baba bir dağ, baba çocuklarının şemsiyesi, baba cesaret, baba evinin, çocuklarının gücü ve bekçisi. Ayrıca ocağın daimi koruyucusudur.

– Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!

– Babam komik ve harika biri ve ben şanslıyım çünkü senin gibi bir babaya sahibim ve onun en sevdiği çocuğu oldum. Babalar Günün kutlu olsun!

Uzaktaki Babaya Babalar Günü Mesajları

– Baba kokusu başkadır. Senin yanındayken, beni kollarının arasına aldığında tüm acılar son bulur, dertlerim biter, hayat neşeyle devam eder.

– Onlar her zaman kucaklarını sevgiyle, kapılarının koşulsuzca, yollarımızı tecrübeleriyle açtılar. Tüm babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

– Kaç yaşında olursan ol, her zaman benim ilk aşkım olacaksın. Babalar Günün kutlu olsun. Muhteşem bir kutlama yapın, bensiz ne kadar olabilirse…

– Sevgi ve şefkatinle aramızda her daim sıcacık bir bağ kurduğun için sana minnettarım, iyi ki babamsın ve iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

– Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar Günü’n kutlu olsun.

– Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar Günü’n kutlu olsun canım babacığım.

– Kanatlarının altına alıp bizi her daim koruduğun için ve şefkatle okşadığın saçımın verdiği tarifsiz huzur için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

– Varlığımızın temeli, en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil, her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutlar, saygılar sunarım.

– Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım.

– Hiçbir zaman bana eksikliğini hissettirmediğin ve her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

– Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

– Babalar Günü’n kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima miniğin olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle, sevgiler…

En Güzel Babalar Günü Mesajları Facebook

– Ailemizin maskotu olduğundan her yıl daha da emin oluyorum. Bunca yıldır mutluluğumuzun nedenini açıklayabilecek başka bir açıklama yok. Teşekkürler babişkom! Babalar Günün kutlu olsun!

– Bana verdiğin koruma hissi benim için dünyadaki en değerli şey. Seni seviyorum ve takdir ediyorum baba ve bugün sana bunu hatırlatmak için güzel bir gün, Babalar Günün kutlu olsun babam!

– Bana ve kardeşime her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin için aynı zamanda bizi bir gün bile olsun ayırmayarak hep eşit mesafede yaklaştığın için sana minnettarım, babalar günün kutlu olsun.

– Sensiz bir Babalar Günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum… Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar Günü’n kutlu olsun baba.

– Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor.

– Başarılarımla mutlu olan ve onların en önemli mimarı olan babacığım iyi ki senin evladınım. Bana gösterdiğin doğru yol ve önüme koyduğun hedefler için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

– Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar Günü’n kutlu olsun.

– Kesinlikle ikna olduğum bir şey var: Babalar Günü senin onuruna kuruldu, yakılıklı babam! Sen gelmiş geçmiş en harika babasın ve senin çocuğun olmaktan gerçekten gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

– Senin çocuğun olmak, sahip olabileceğim en büyük nimet. Sen benim en büyük koruyucum ve en büyük ilham kaynağımsın. Senin çocuğun olmak, sahip olabileceğim en büyük nimet. Günün çok güzel geçsin canım babam!

– Babalar gününü yaz aylarında kutlamak tesadüf değildir. Yaz ile pek çok ortak noktan var. Sıcaksın, güneşlisin, parlaksın ve seni bu kadar çok sevmeme neden olan da bu! Babalar Günün kutlu olsun hayatımın yazı!

– Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!

– Öğütlerinle hayatıma yön verdim ve başarıya ulaştım. Sana pek çok şey borçlu olsam da sevginle ve sıcacık gülümsemenle her yeni günde bana verdiğin hediye için asıl ben teşekkür ederim babalar günün kutlu olsun.

– Yıllar geçiyor ama sen hiç değişmiyorsun. Seni çocukluğumda hatırlıyorum: her zaman çok komik ve neşeliydin, herkes sana hayrandı. Herkese senin benim babam olduğunu büyük bir gururla söyledim. Babalar Günün kutlu olsun!

– Sevgili babacığım, seninle gurur duyuyorum. Bugün sana dilemek istediğim çok şey var ama en önemlisi benimle gurur duymanı istiyorum. Beklentilerini karşılamak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Mutlu Babalar Günü!

En Güzel Babalar Günü Mesajları Uzun

– Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

– Çocuklarımız artık büyüdüler ama hala sana ne kadar ihtiyaçları olduğunu görebiliyorum. Ve sanırım bu, gezegende onları bir anlığına çocukluklarına döndürebilen tek erkek olduğun için. Hepimiz seni delice seviyoruz. Mutlu Babalar Günü!

– bam, sen hayatım boyunca hayran olduğum kişisin! Bu kadar güçlü ve anlayışlı olduğun için sana gerçekten minnettarım. Yolumda her zorlukla karşılaştığımda beni destekleyen ve neşelendiren sendin. Teşekkürler ve Babalar Günün kutlu olsun!

– Senin yanında hep küçük bir prenses gibi hissettim. Her zaman çok güçlüydün ve her durumdan nasıl çıkacağını biliyordun. Sen beni hep korudun. Tüm kalbinle sevdin. Sana olan minnettarlığımı ve sevgimi ifade edebilecek kelimeler bile yok. Mutlu Babalar Günü!

– Küçücük bir çocukken elimden tutup beni ayağa kaldırdığında benim için neler yapabileceğinin sinyallerini vermeye başlamıştın aslında… Bunun bu yaşıma sevgimesajlarim.com kadar devam ettiğini ve bundan sonra da böyle olacağını biliyorum. Canım babam, babalar günün kutlu olsun.

– Şimdilerde artık ben de yavrumun ardından düşüncelere dalıyor ve onun geleceğini düşünüyorum. Senin hissettiklerini anlamak ve zor yılları nasıl aştığını bilmek daha kolay… Sana olan saygım ve sevgim hep aynı… Özlemle uzaklardan Babalar Günü’nü kutlamak isterim.

– Benim için ne kadar önemli olduğunu söylemek için herhangi bir nedene ihtiyacım yok ama bu tatil bana, ailemiz için yaptığın her şeyi takdir ettiğimi söylemek için harika bir fırsat daha veriyor. Söz veriyorum seni asla hayal kırıklığına uğratmayacağım. Mutlu Babalar Günü!

– Yalnızca bir gün değil her gün çok özel ve değerlisin ancak bugün senin günün olduğu için ekstra kıymetlisin. Varlığınla hayatıma kattığın en büyük renk ve armağan ile bana yaşattığın sayısız mutluluk için teşekkür ederim babacığım, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz