Eşinizi Etkileyici Sözler

Eşinizi Etkileyici Sözler

Sayfa İçeriği: Eşinizi Etkileyici Sözler, Karıma Etkileyici Sözler, Eşi Etkileyecek Sözler, Eşim İçin Etkili Güzel Sözler, Eşi Etkileme Sözleri, Kocayı Etkileme Sözleri, Eşime Büyüleyici Sözler

Eşinizi Etkileyici Sözler

Sen yıllar boyunca gözlerimin aradığı tek sevdamsın, sen her şeyden çok sevdiğim uğrunda ölümü göze aldığım kara sevdam, tek hayatımsın.

Biz seninle birbirini tamamlayan iki tamamlayıcı gibiyiz. Sen yoksan ben eksiğim, ben yoksam sen. Biz mutluluğu birlikte tattık, acıları birlikte paylaştık, bu hayatta hep birlikte yol aldık ve alacağız da Bitanem.

Bu gözler var ya hani seni gören bu gözler. Seni gördü, başkasını göremez artık. Bu yürek seninle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi, başkasını sevmez artık.

Hayat arkadaşım, ömrüm, kaderim, canım, cananım. Bu ömür seninle başlamadı ama seninle bitecek, ömrüm seninle mutluluk yağmurları altında geçecek.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken gülümsediği, gülümserken gözlerinde kaybolup, kendini bulduğu ve aşkın sıcaklığı ile kavrulup, yaşamanın keyfine vardığı. Bir eşi olmalı insanın sevdikçe sevesinin, baktıkça bakasının geldiği.

Hani o gün ki tesadüf var ya, işte o tesadüf ömrümün en güzel tesadüfü oldu. O tesadüf seni bana getirdi. Sen benim bitanemsin canım eşim.

Gel birbirimize can olalım, ayrılırsak cansız kalalım.

Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı. Canım eşim seni çok ama çooooookkkkk seviyorum.

Hani sahildeki kumsala bir yazı yazarsın da dalga geldikçe yazdığın her şeyi siler gider. Eşler de bu dalgalar gibi olmalıdır. Yaşanan olumsuzlukları silip atmalı.

Güzele bakmak sevap dediler hemen döndüm sana baktım. Benim için güzel de sensin, özel de sensin, hayatımın anlamı biricik eşimde sensin. Bu hayatta ilk ve tek eşim olacaksın.

İnsanın eşi olduğu zaman her şeyi oluyormuş. İnsanın eşi yanında olduğu zaman kendini güvende hissediyormuş. Sevgiyi, aşkı, mutluluğu, neşeyi hep onda buluyormuş. İyi ki varsın Bitanem. Seni çok seviyorum.

Bir tanem, canım eşim seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın, iyi ki benim en çok sevdiğim canım eşimsin.

Senin yanındayken tek bir düşmanım vardır o da akıp giden zaman. Seninle aynı yolda yürüyen iki mutlu insanız. Ama bazen aklıma geliyor olur da yollarımız ayrılırsa diye. Korkuyorum, üşüyorum, her şeyimi kaybediyorum. Sensiz geçecek bir ömrü asla düşünemiyorum. Seni çok seviyorum.

İyi bir eşiniz varsa iyi bir aileniz ve iyi bir çocuklarınız olacaktır. İyi bir eş huzurun ve mutluluğun başlangıcıdır.

Sensizlik soğuk ve acı sen uzaklarda ben uzaklarda yaşamak çok zor geliyor. Senin sesini duyduğum zaman meltem esiyor, seni gördüğüm zaman adeta güneş doğuyor. Seni çok özledim Bitanem.

Yedi ayrı iklimden, yedi ayrı çeşit arı getirseler ve yedi farklı arı yedi ayrı çiçekten yedi farklı bal yapsa, yine senin kadar tatlı olamaz. Sen dünyanın en masum, en tatlı, en güzel çiçeğinden çok daha güzelsin. Sen hayatımın anlamı mutluluğumun sebebisin. Sen benim dünyalar kadar çok sevdiğim canım eşimsin.

Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kaynadığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.

Bazen ya seninle karşılaşmamış, ya seninle tanışmamış olsaydım ne yapardım diye düşünüyorum. Sonra Yüce Mevla’ya binlerce şükür ediyorum seni karşıma çıkardığı için, seni bana eş olarak yazdığı için.

Ben hayatıma tek kadın aldım ve onunla çok mutluyum. Ama günler sonra dünyalar kadar güzel bir kızımız olunca anladım ki hayatıma bir kızı daha almam gerek. Şimdi birbirinde çok sevdiğim iki kız oldu.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Ben bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Yeter ki hep seninle olayım, yeter ki hep senin yanında kalayım.

Hayatta üç şeyi sevdim: “Seni”, “kalbimi”, “ümit etmeyi”. Seni sevdim; sensin diye. Kalbimi sevdim; seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim; belki sende beni seversin diye.

Eşinizi Etkileyici Sözler

Selvi boylu sevdiğim seni gören selvinin boyu kısalır, su içtiğin pınarların suyu kurur, böyle bir güzelin aşkı benim kalbimde beni yakıp durur.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Şu hayatta bir hastalığa yakalandığım zaman iyileştirecek doktor çoktur, ama sana olan aşk hastalığıma ölümden başka dindirecek yoktur.

Hayat arkadaşım, ömrüm, kaderim, canım, cananım. Bu ömür seninle başlamadı ama seninle bitecek, ömrüm seninle mutluluk yağmurları altında geçecek.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz