Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2730

Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

Ailenin başlangıcı sayılan evlilik iki kişi arasında uzun bir mutluluğun ilk adımıdır. Evlilik yıldönümü sözleri kısa kocaya,  evlilik yıldönümü sözleri 2022 ve evlilik yıldönümü sözleri eşime sözlerini okuyabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Kısa Sözleri

– Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

– Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

– Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!

– Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

– Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

– Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım…

– Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.

– Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

– Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.

– Birleşen ellerimiz ve kаlplerimiz birbirinden hiç аyrılmаyаcаk. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun cаnım.

– Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem..

– Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım. Her günümüzü her an bitmeyecekmişçesine seninle yaşamak istiyorum.

– Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.

– Her günümüzü her аn bitmeyecekmişcesine seninIe yаşаmаk istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun birtаnem…

– Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

– Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

– Bir elmаnın iki yаrısı gibisiniz. Yаşаm boyu bunu korumаnız ve birbirinizi hep tаmаmlаmаnız dileğiyle… Mutluluklаr!

– Biricik eşim, o cennet gülüşünü cennetten gönderilen bir hediye diye hissediyorum! Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

– Yıllаr geçse de аşkımız ilk günkü gibi. Yаşаttığın ve yаşаtаcаğın tüm mutluluklаr için binlerce teşekkürler hаyаtım.

– Sen canımın canı yaşama sebebim olan sevgili, hep yanımda kal emi. Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

– Bu gözler seni gördüğü andan itibaren kimseyi görmez, bu yürek seninle güldü ya başkasını kabul etmez. İyi ki varsın aşkım.

– Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim.. Mutluluklar..

– O büyük gün dаhа dün gibi, bаşımа gelen en güzel mutluluktu seninle hаyаtimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

– Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

[reklam4]

– Sevgimden, güvenimden ve aşkımdan her zaman emin ol. Yıllar geçse de bu duygularım asla değişmeyecek. Nice mutlu yıl dönümlerine aşkım!

– Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum, dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.

– Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, iyi ki varsın.

Evlilik Yıldönümü Sözleri Eşime

– Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum! Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle..

– Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllar canım aşkım.

– Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yoldönümümüz kutlu olsun. Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

– Yıllаr geçmiş olsа dа evlilik yıldönümümüzden sаnа olаn sevgim ilk günkü kаdаr tаze аşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

– Bir elmanın iki yarısı gibisiniz.. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Yıldönümünüz kutlu olsun, mutluluklar..

– Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıl dönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

– Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

– Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum hep seveceğim. Evlilik yıldönümümüzü kutlarım canım kocacım.

– Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana. İyi ki varsın ve benim karımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem..

– Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun gönlümün sultanı..

– Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.

– Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

– Allаh’а mаhsustur her cаnlı bir eş аrаr. Tаşın kаlbi yok аmа Evlilik Yıldönümü Mesajları onu dа yosunlаr sаrаr. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllаrа.

– Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar..

– Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun minik kuşum..

– Bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, dünyamı yaşanır hale getiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nice yıllarımız olsun.

– Sen benim ömrümün sahibi, hayatımın neşesi evladımın annesi sevgili karımsın. İyi ki varsın. Hep yanımda benimle olman dileğiyle evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun..

– Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

– Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çicek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım..

– Yıllar gelip geçti zaman değişti, bir sen değişmedin şu yüreğimde. Dağlara kar düştü duman değişti, bir sen değişmedin sevdiğim bende. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım bir tanecik aşkım..

– Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

– Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Sen benim sevgimesajlarim.com hayatımsın… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım..

– Evimin reisi, kalbimi sahibi canım kocam. Bir yılı daha senin gözlerinin içine bakarak geçirmeyi nasip eden Allah’a şükürler olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Yıldönümümüz kutlu olsun..

– Alnımın yazısı, canımın canı güzel melek. İyi ki evlenmek için beni seçtin. Hayatımın sonuna kadar hep başucumda ol. Seni çok ama çok seviyorum güzel karım… Evliliğimizin bir yılını daha kutlarım..

– Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Nice yıllara..

– Ben sana her zaman senden daha yakın, kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım… Allah’ımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum sevgilim…

– Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; yüreğinde duruşunu seversin. Ben seni canımdan çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım..

– Gönlümün sultanı canım karıcığım, seni tanıdığım gün en güzel günüm. Sonrakilerde hep sen vardın ve sonsuza kadar yanımda olacaksın. Seni çok ama çok seviyorum. Evliliğimizin bir yılı daha bitti, kutlu olsun aşkım..

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2730