Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Aralık 2023
Anasayfa » Özel Günler » Sevgiliye Bayram Mesajları

Sevgiliye Bayram Mesajları

Sevgiliye Bayram Mesajları

Bir bayram daha yaklaşmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz güzel bir bayram olması dileğiyle sevgiliye güzel bayram mesajlarından oluşan bir yazı hazırladık. Yine bu yazımızda sevgiliye bayram mesajı uzun, sevgiliye romantik bayram mesajları ve sevgiliye bayram mesajları aşk mesajlarını okuyabilirsiniz.

Sevgilim İçin Bayram Mesajları

– Her şeye kadir yüce Allah, alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Kurban Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

– Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her akşam, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi bayramın aydınlık ışığının hiç sönmemesi dileğimle. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

– Allaha binlerce kez şükür. Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Kurban Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

– Canım. Yalnızca bu bayram değil, eriştiğimiz erişebildiğimiz her bayram kutlu olsun. Seni seviyorum.

– Bayram sevincimi yarıda bıkaran bir şey. Oda sana olan hasretim ve özlemim. Seni Çok ama Çok Seviyorum Birtanem…

– Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

– Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar.

– Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.

– Yeni elbiseler, yeni umutlar yeni heyecan ve gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve tüm sevdiklerime hoş geldin. Bayramın kutlu olsun sevgilim.

– Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım. Seni seviyorum.

– Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

– Bana en mutlu geçecek bayram, seninle beraber olabileceğim bayramdır. Biricik aşkımın bayramı kutlu olsun.

– Bayramın kutlu günlerin çok mutlu olsun aşkım

– Hayatının en güzel anları ve anılarını birlikte yaşamak dileğiyle. En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle. Kurban Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

– Birlikte geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara, iyi bayramlar aşkım.

– Sevgilim bugün ve bütün bayramlar beraber olmak umudu ile bayramın kutlu olsun.

– Sevgi pınarında koşarcasına mutlu bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın kutlu olsun aşkım.

– Biricik aşkım. Bayramlarda en çocuklar sevinir ya. Şimdi bende seviniyorum çünkü sana mesaj atmak ve senden cevap almak için bir bahanem olacak. Bayramını en derin duygularla kutlarım.

– Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle. Kurban Bayramın kutlu olsun canım.

– Kalpler sevgiyi paylaşmak , insanlar da yalnızlığı paylaşmak için vardır. Bu bayramı tüm sevdikleriniz ile bir arada mutluluk içinde , ağız tadıyla geçirmenizi dilerim. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

– Aşkım. Bayramını en yüce ve en samimi duygularımla kutlarım. Yüzün daima bayram sevinci içinde gülsün.

– Aşkım bugün de hayatımdasın bugün de kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.

– Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.

Sevgiliye Romantik Bayram Mesajları

– Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

– Bayram gecesinin ilk saatlerinde ilk ve özel olarak senin bayramını kutlarım aşkım.

– Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Kurban Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

– Kurban bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

– Her ilkbaharda gelinciklerin en guzel başlangıçları mujdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Kurban Bayramını kutluyorum…

– Hayatıma mana katan biricik aşkımın bayramı kutlu ve mutlu olsun. Seni seviyorum iyi ki varsın.

– Benim ömrümde denizler vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm. Hele biri var ki ömrüme ömür katan; ömrüm bayramın kutlu olsun.

– Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım… Kurban Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın.

– Bütün gözlere kör. Bayramın kutlu olsun canım aşkım.

– Bayram sevincimi yarıda bırakan bir şey. Oda sana olan hasretim ve özlemim. Seni çok ama çok seviyorum bir tanem.

Sevgiliye Bayram Mesajları Aşk

– Yüreğin umutla, günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Kurban Bayramın kutlu olsun.

– Ey yar. Telaşımı hoş gör. Islandığım ilk yağmursun. Bayramın kutlu olsun aşkım.

– Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun.

– Seninle olduğumuz bayramın kutlu olsun dileklerimi, sensiz geçirdiğimiz bayramlarda da kutlu olsun diyebilecek kadar seni seviyorum.

– Bir çift göze aşık olursun, sonra bütün gözlere kör. Bayramın kutlu olsun canım aşkım.

– Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan bütün gönülleri aydınlatırlar. Bayramın kutlu olsun, neşe ve umutlarınız beyaz olsun.

– Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin sevgimesajlarim.com hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim.

– Telefonum, telefonunun Kurban Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri dileriz.

– Canım sevgilim bugün bayram ve seninle girdiğim ilk kurban bayramı ama bugün bayram sevincimi yarıda bırakan bir şey var.

Sevgiliye Bayram Mesajları Resimli

– En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek ramazan bayramınızı kutlarız.

– Aramızdaki mesafeye inat, yürekten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Kurban Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

– En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

– Dost Acı Söyler, Hayat Sessizce Biter, Zaman Su Gibi Akıp geçer, Sadece Hayat Değil Koskoca Dünya Biter… Nice Mutlu Kurban Bayramlarına.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz