Günaydın Sözleri

Günaydın Sözleri

Bu sayfamızda günaydın mesajları, anlamlı günaydın sözleri, espirili günaydın sözleri, günaydın mesajları, günaydın sözleri arkadaşa, günaydın sözleri kısa, komik günaydın sözleri, sevgiliye günaydın sözleri konulu bir yazı hazırladık.

Adettendir uyanan birine günaydın demek. Bunu günaydın sözlerini kullanarak yapabilirsiniz. Söylemiş olduğunu komik günaydın sözleri söylediğiniz kişi veya sözü gönderdiğiniz kişiyi güldürüp güne iyi başlamasına neden olabilir. Yada uyanır uyanmaz akıllı telefonunuzu elinize alır whatsapptan günaydın mesajları gönderirsiniz.

Günaydın Sözleri

Yat demeyince yatmaz, öğleden önce önce kalkmaz, bu çocuk adam olmaz.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? günaydın bebeğim.

Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki meleğim Günaydın

Görülebilecek en güzel bir rüyanın gerçeğe dönüşümüsün sen Birtanem. Günaydın.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledim, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Günaydın hayatımın ay çiçeği tarlası, günaydın kalbimin en tatlı yarası.

Sensiz bir gece daha gözlerini görmek için güneşin doğmasıyla bitti, bu günüde seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım.

Sabah esintisiyle yüreğine sevgiyi, kalbine aşkı seni uyandırmadan usulca bırakıyorum, Güneş o güzelliğinin üzerine doğsun ve güzelliğine güzellik katsın.

Tatlı bir gülüş gönderiyorum sana kulaklarında yankılanan, seni incitmeden yanağına konacak bir buse gönderiyorum, güne iyi başlayacak. Günaydın gül yüzlüm.

Sabahları neşe ile uyanılabilecek en tatlı düşüncesin sen Bitanem. Günaydın

Bu yalan dünyanın sahibi değilim, yarı aç yarı tok gezerim, Dostlarımla ağlar, dostlarımla güler eğlenirim. Tüm dostlarıma günaydın dilerim.

Üç erteleme sonucunda telefonun alarmına karşı mücadeleyi kaybeden güzel insan Günün aydın olsun.

 Arkadaşlar olmadan, hayatın bir anlamı olmaz. bir sevgi olmadan, kalpte huzur olmaz. bir hikâye olmadan, bir film olmaz ve benden bir günaydın mesajı almadan, güzel bir gün olmaz! Günaydın.

Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünkü sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın.

Bir türlü gelmek bilmeyen günaydın mesajları, tek başına yapılan kahvaltılar, bugün de hayalde kalan rüyalar. Günaydın yalnızlığa günaydın Aşksızlığa

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel savaşlar sizlerin olsun. Günaydınlar

 Bende diyorum neden bana Günaydın Adamım iyi geceler herifim mesajları gelmiyor meğerse sevgilim yokmuş ya benim. sevgimesajlarim.com günaydın sözleri

Yeni bir güne seninle yaşamanın vereceği moralle başlıyorum ve bu günüde 24 saat seni düşünerek geçireceğim AŞKIM günaydın.

Bugün sana sabah kahvaltısı gönderiyorum umut dolu bir omlet, 2 dilim öpücük, haşlanmış sevgi ve hasret çayı demledim kaç şekerli olsun? Günaydın Aşkımmm

Aşık olamıyor musunuz? Sevgiliniz mi yok? Sabahları günaydın mesajları alamıyor musunuz? E www.sevgimesajlarim.com girin bi zahmet? günaydın mesajlarını okuyun.

İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini beklemektedir. Günaydın Cananım

Günlerin aydın olurken kalbin bensiz olmasın, kalbin benimleyken bende her zaman seninleyim biriciğim, günaydınlar olsun.

 Günaydın, sabah sabah bela mısın sen ya diyenlere, vayyy sen bana mesaj atar mıydın diyenlere, ulan daha yatacaktım of ya diyenlere günaydın.

Sevgilerin tükenmediği, dostlukların ölmediği, gülümsemelerin bitmediği, göz yaşlarının akmadığı en güzel günaydınlar sizlerin olsun.

Günaydın bir tanem hadi bir gülüşünü gönderde benimde güneşim doğsun. Günaydın kalbimin içi

gunaydin-mesajlari

Umutla başlayan her güne günaydın, göz yaşlarının akmadığı güne günaydın, sevgilerin aldatılmadığı güne günaydın, çiçeklerin solmadığı güzel günlere günaydın, yaşama umuduyla uyanan herkese günaydın.

Bu gün sizin gününüz olsun, dilediğiniz her şey gerçek olsun, sabah gözlerini açtığında günün aydın olsun.

Güzel bir sabah için 5 İşlem: 1. Gözlerini aç. 2.Derin nefes al. 3.Yorganı kenara at. 4.Yataktan kalk. 5.Ve benim mesajımı oku Aşkım Günaydın

Arkadaşlar olmadan hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan kalpte huzur olmaz. Bir hikaye olmadan, bir film olmaz ve benden günaydın mesajı almadan güzel bir gün olmaz. Günaydın.

Önceden uyanmış olupta ayakta olanlara, bıktık artık senden bırak yakamı diyenlere, biricik arkadaşlarıma,  beni seven ya da gıcık olupta söyleyemeyen herkese günaydınlar.

Günaydın Mesajları: Bir uykunun daha sonuna geIdik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçIüsüne teşekkür ederiz. GünaydınIar.

Ay doğar ayazlanır. Gün doğar beyazlanır. Benim sevgili yarim, uyanmaya nazlanır. Günaydın Aşkım.

Bir sabah uykusuna bir de sana doyamadım. Günaydın Bitanem.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demenin  tam zamanı Günaydın.

Sen uyurken neler oldu neler? Tom jeriyi yakaladı, uyuyan güzel uyandı, kabasakal safinaz ile evlendi, temel ıspanak yemekten vazgeçti, gargamel şirinleri yakaladı, yedi cüceler uzadı,daha kötüsü kalk sabah oldu. Günaydın.

Sizler için hazırlamış olduğumuz günaydın sözleri başlıklı bu yazımız hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum bölümünden yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz