Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Kız Kardeş Sözleri

Kız Kardeş Sözleri

Kız Kardeş Sözleri

Bu sayfamızda kız kardeş sözleri,kız kardeş ile ilgili sözler,kız kardeşe güzel sözler,kız kardeşe sözler,kız kardeşle ilgili sözler,kızkardeş sözleri konulu bir yazı hazırladık.

Kız kardeş İle İlgili Sözler

Kız kardeşler aynı bahçenin farklı açan güzel çiçekleridir.

Bir kız kardeş en güzel hediyedir almasını bilene, ruhun hiç gitmeyen arkadaşıdır konuşmasını bilene, hayatın en güzel duygusudur yaşamasını bilene.

Kız kardeş demek bunalınca, sıkılınca ruhuna ilaç demek, bir sesiyle dertlerini unutturan, bir gülüşüyle mutlu eden demektir.

Kardeş aldığın nefestir. Sen nefes alamazsan kardeşinin de göğsü daralır, kalbi sıkışır. Kardeş kandır, candır, canandır. Her zaman sevilen bir güzel insandır. Seni seviyorum kardeşim.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin biricik kız kardeşim. İyi ki varsın kardeşim.

Dünyanın en şanslı insanı kimdir? diye bir soru sorsalar; kesinlikle benim diyebilirim. Sen gibi bir kız kardeşe sahip olmak, beni diğer insanlardan daha özel kılıyor.

Benim hayatta senin gibi bir kardeşim, bir can yoldaşım olduğu için çok mutluyum. İyi ki varsın canım kardeşim.

Kardeşlik öyle bir denizdir ki dibi bulunmaz, öyle bir sırdır ki, her gönül kaldırmaz, öyle özeldir ki kardeşi olmayan anlamaz!

Kız kardeş başınıza gelebilecek en güzel şey. Dedikodu dostu, moral deposu, ruh kırıklarının tutkalı. Ayakta duramadığın anda koltuk değneği, karanlıkta elini uzattığında hep bulduğun el, kimse olmadığında sesini tek duyan. Ben de bi tane var ve ben çok şanslıyım.

Kız kardeşin varsa çok şanslısın; Kız kardeş demek hayat demektir. Anne ve Babadan kalan mirastır. En zor zamanlarında hep yanında olandır. Asla kurtulamadığın en iyi arkadaştır. Ne yaparsan yap, ne söylersen söyle Onun senin için hep orada olacağını bildiğindir… İyi ki varsın canım kardeşim.

Kız kardeş uzakta olsa da hep yakınınızda, en zor anlarda bir tanıdık bakışı, gülümsemesi dünyalara bedel uğruna ölünesi, bu dünyada insanın başına gelebilecek en güzel şeylerden biri olan ve insana yedek bir kalbi olduğunu hissettiren kişi.

Babam hep derdi bir kızım olsa diye ve kız kardeşim doğduğu zamanda çok sevinmişti. Ben babam beni sevmiyor diye düşünüyordum ama kız kardeşim büyüdükçe babamı çok daha iyi anlamaya başladım. İyi varsın canım kardeşim.

Benim dünyalar tatlısı prensesler prensesi bir kız kardeşim var. Eğer sizde onu görseydiniz hiç abartmadığımı anlardınız. Canım kardeşim seni çok seviyorum.

Ayrılıklar sadece bedenen kardeşleri birbirinden ayırırmış canım kardeşim. Ben her zaman seni düşünüyorum ve seni çok seviyorum.

Biz iki kardeşiz, ben ve kız kardeşim. Biz aynı evin iki arkadaşı, sırların en sağlam sırdaşı, mutlulukların en yakın paydaşıyız. Biz iki kardeşiz ben ve dünyalar kadar çok sevdiğim kız kardeşim.

Şimdi bu mesaj da nerden çıktı diye sorma canım kardeşim, öylesine işte, öylesine doğal öylesine içten bir mesaj göndermek istedim ve sadece seni çok sevdiğimi bilmeni istedim.

Kız Kardeş İle İlgili Sözler

Kardeşler aynı çatının altında yaşayan, aynı masanın etrafında yemek yiyen, aynı muhabbettin kahvesini içen kişilerdir. Yani birbirinden ayrılması et ile tırnak gibidirler.

Merhaba güzel bayan bu mesaj size abinizden gönderildi. Niçin mi dediğinizi duyar gibi oldum. Bir sebebi yok sadece kız kardeşini çok özlediği için gönderildi.

Babam sana bir şey aldığında hemen benimle paylaşırdın, seni bir yere götüreceklerinde benim de gelmeni isterdim. Canım kardeşim sen beni her zaman düşünen can kardeşim oldun. Seni çok seviyorum.

Kardeş demek sadece mutlulukta beraber gülmek demek değildir, kardeş acıya da kardeş, derde, kedere de kardeş olmaktır. Kardeş acısıyla, tatlısıyla bir hayatı beraber paylaşmaktır.

Annemin minik kuzusu, babamın canından çok sevdiği prensesi, ablasının hiç büyümeyen kraliçesi seni çok özledik.

Canım kardeşim bu hayatta sen en güzel mutluluklara layıksın, eğer olur da bir gözyaşını dökecek olursan gözyaşın yanağından kurumadan yanındayım canım kardeşim.

Canım kardeşim Allah’ım senin bahtını, yolunu açık etsin. Kaderinde kalbin gibi temiz olsun. Gözlerinde hep mutluluk, yüreğin sevgi ile dolsun.

Bana fazla yaklaşmayın ve bana güvenmeyin benim kız kardeşim var bugün burdayım, yarın nerede olacağım belli olmaz.

Kız kardeş hiçbir zaman solmayan gül gibidir; her zaman çok güzel kokar.

Sen benden küçüksün ama sen bana yerine göre bir anne gibi yardımcı oldun. Sen bu dünyada ki meleğimsin canım kardeşim.

Kız kardeş demek hiç bir zaman kızamadığın kardeş demektir.

Kız Kardeş Sözleri

Kardeş lafını altı kelimeye sığdırmışlar ama ben ne yüreğime, ne yere ne de göğe sığdıramadım.

Ben herkese kardeşim demem çünkü benim tek kardeşim vardır o da biricik kız kardeşimdir.

Canım kardeşim dostluk ve arkadaşlık bir yere kadardır ama kardeşlik ölene kadardır.

Babam hep derdi bir kızım olsa diye ve kız kardeşim doğduğu zamanda çok sevinmişti. Ben babam beni sevmiyor diye düşünüyordum ama kız kardeşim büyüdükçe babamı çok daha iyi anlamaya başladım. İyi varsın canım kardeşim.

Benim dünyalar tatlısı prensesler prensesi bir kız kardeşim var. Eğer sizde onu görseydiniz hiç abartmadığımı anlardınız. Canım kardeşim seni çok

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz