Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Şubat 2024
Anasayfa » Özel Günler » Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajları

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajları

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajları

Teyzeler anne yarısıdır ve her zaman yeğenlerini çok düşünürler. Yazımızda teyzeye öğretmenler günü mesajı uzun, teyzeye komik öğretmenler günü mesajı ve teyzeye öğretmenler günü kutlama  mesajlarını okuyabilirsiniz.

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı

– Teyze, fazladan sevgi ve sevgi dolu özel annedir.

– Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin.

– Dünyanın en iyi öğretmeninin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

– Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. İyi ki varsın teyzem. Öğretmenler günün kutlu olsun.

– Tüm emekçi öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

– Cehaletin düşmanı canım öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Teyzeciğim annemin yarısı olduğunu hep bilmişimdir küçükken beni büyüttün.

– Motivasyon kaynağım olan canım öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Merhaba güzel prenses, uzak diyarlardan bizi tekrar ziyarete gelecek misin?

– Ailemizin renkli yüzü, anne yarısı teyzem, seninle hayatımız rengarenk geçiyor.

– Saf ve temiz su gibisin teyze, hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum.

– Annem olmadığı zaman sen bakardın bana. Emeğini hiçbir zaman ödeyemem canım teyzem.

– Teyzelerin en güzeli, teyzelerin en iyisi, teyzelerin en harikası seni çok seviyorum.

– Annem hep teyzenizle iyi geçinin derdi, ben ne kadar annenizsem o da teyzeniz diyordu.

– Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım, hayata tutunmama yardımcı oldun teyzem.

– Hayatımda harika izler bırakan, “ben” olmamı sağlayan canım öğretmenim; İyi ki varsınız!

– Yolumuza ışık tutan, rehber olan, şefkat dolu tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

– Aynı okulda çalıştığımız öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlamak için bir mesaj yazar mısın?

– Bugün yalnız olabilirim ama teyzeciğim bir gün yanıma gelip hiç yalnız bırakmayacaksın hissediyorum.

– Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

– Yarınımızın temellerini atan, bugünümüze hep destek olan canım öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun…

– Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum.

– Eğitim hayatımda oldukça önemli bir yeri olan öğretmenimin Öğretmenler Gününü kutlamam için bir mesaj yazar mısın?

– Mükemmel ve muhteşem bir anne olmanın yanı sıra inanılmaz bir eğitmen olan anneciğim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

– Mesafeler önemli değil, önemli olan kalpten yazılacak olanlardır sevgili teyzeciğim. Öğretmenler günün biricik teyzeciğim.

– Bize okuyup yazmayı öğreten, her zaman doğruyu gösteren, şefkatini esirgemeyen öğretmenim… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Öğretmenim, bugün sizin gününüz! Bize verdiğiniz emekleriniz için minnetlerimizi sunuyoruz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Bize verdiğiniz emekler için size ne kadar teşekkür etsek az. İyi ki bizim öğretmenimizsiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Senin gibi bir öğretmenim olsa, dünyanın en başarılı öğrencisi olurdum. İlham kaynağım, meleğim Öğretmenler Günün kutlu olsun!

– Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Teyzeye Komik Öğretmenler Günü Mesajı

– Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

– Canım sevgilim, Öğretmenler Günün kutlu olsun. Herkesin hayatını güzelleştirdiğin gibi benimkine de dokunduğun için teşekkür ederim.

– Güzel yarınlar için uğraştığın, emek verdiğin her ana tanık olmak ne kadar güzel, anlatamam… Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim.

– Bizi sabır ve sevgiyle yetiştiren, her zaman bize destek olan canımız öğretmenimiz… İyi ki varsınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun Öğretmenler günün benim canım teyzem.

– Hayatıma yön veren, kendimi bulmamı sağlayan, yeteneklerimi keşfetmeme yardımcı olan canım öğretmenim…Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Sana hitap ederken teyzem, annem hangisini söylesem hiç fark etmiyor. Çünkü sen benim yanımda annem kadar değerli, annem kadar özelsin.

– Teyzeler bulutların arkasında olan güneşler gibidir, ne zaman bizi koruyan bulutlar giderse o zaman teyzemizin sıcacık yüreğinde oluruz.

– Sadece iyi notlar almamı değil hayata da iyi bir şekilde adapte olmamı sağladığınız için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Bir çocuğa hayatı öğretmek, gerçek bir öğretmenin armağanıdır. Yol göstericim olduğunuz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

– Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara teyzelerin bir tanesi.

– Bana anneni mi çok seviyorsun, teyzeni mi diye sorsalar.  İkisini de çok seviyorum derdim. Çünkü benim teyzem annem kadar değerlidir benim için.

– Senin gibi öğretmenler var olduğunu sürece eğitimin geleceği hakkında endişe duymamıza hiç gerek yok meslektaşım. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

– Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Sizin gibi bir insan hayatıma dokunduğu için çok şanslıyım. Bana her konuda ilham olduğunuz için teşekkür ederim.

Teyzeye Öğretmenler Günü Kutlama  Mesajı

– Bizi her zaman destekleyip en iyisine ulaşmamıza yardım ettiğiniz için çok şanslıyız. İyi ki varsınız öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

– Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Öğretmenler günün.

– Bilgileri ve doğruları zihinlerimize ilmek ilmek işleyen biricik öğretmenim… Hayatıma dokunduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Öğretmenler Gününü kutlamayacağımı mı sansın? Bana her zaman yol gösteren, her zaman öğretme aşkıyla dolu olan canım babam… Öğretmenler Günün kutlu olsun!

– Bana soru sormak, merak etmek ve düşünmek için ilham veren canım öğretmenim, benim için yaptığınız her şey için teşekkürler… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Öğretmen, bir toplumun meşalesidir ve herkes onun ışığı ile aydınlanır. Yolumu aydınlattığınız için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Biricik kızım; öğretmen olma yolunda attığın her adımın, döktüğün her terin, üstesinden geldiğin her zorlukların artık sonu geldi. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

– Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem.

– “Dünyada her şeye değer biçilebilir ama öğretmenin eserine değer biçilemez.” demiş Sokrates. Senin de hakkın asla ödenemez canım benim. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

– Öğretmen, öğrencilerini her gün yeniden öğrenme ilhamıyla kuşatan kişidir. Bu kadar ilham verici bir öğretmen olduğun için teşekkürler. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

– Sabrınızı, sevginizi ve bilginizi bizden eksik etmediniz. Her gün daha da coşkuyla, mutlulukla okula gelmemizi sağladınız. Çok teşekkür ederiz öğretmenim, iyi ki varsınız!

– Bende büyüdüğü zaman senin gibi hayat dolu, güldüğü zaman çevresindeki herkesi mutlu eden, iyi kalpli biri olacağım. Hayat sana istediklerini bir gün değil her gün versin.

– Anneciğim, sen yol gösterici ve ilham kaynağı bir yıldızsın. Bana ve tüm öğrencilerine göstermiş olduğun rehberlik için sana teşekkür ederim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

– Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Öğretmenler günün biricik teyzeciğim.

– Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Öğretmenler günün biricik teyzeciğim.

Teyzeye Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

– Sana teşekkür ederim, sana hayranım öğretmenim. Hayatımda boyunca benim için en iyi rol modellerden biri olmaya devam edeceksin. İyi ki varsın. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

– Başarılı bir neslin yetişmesine katkıda bulunmanı görmek, harika bir duygu. Senin gibi bir öğretmene sahip olan herkes çok şanslıdır canım kızım. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

– Geleceğe adım adım yürürken hala sizin verdiğiniz dersleri, sizin öğrettiğiniz doğruları hatırlıyorum. Bana öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Sana her gün daha çok hayran oluyorum. Keşke öğrencilerinin yerinde olsam ve tüm gün seninle birlikte olabilsem. Dünyanın en şanslı öğrencilerinin öğretmeni, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

– Anne ve babamız bize hayat verir, öğretmenimiz ise bu hayatı nasıl yaşamamız gerektiğini öğretir. Verdiğiniz tüm bilgiler ve rehberliğiniz için minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen.

– Bugün hala ilkokula giden bir çocuk gibi hayal kurabiliyorsam, bunu size borçluyum öğretmenim. Hayallerimizi sınırlamayan ve hedeflerimizde bizi destekleyen öğretmenimizin günü kutlu olsun!

– Okul sıralarından öğretmenler odasına kadar geçtiğim tüm yollarda bana destek olduğunuz için size ne kadar teşekkür etsem az. Benim için yeriniz her zaman ayrı. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

– Bana hem evde hem de okulda mükemmel bir yol gösterici olduğun için teşekkürler anne. Öğrencilerin çok şanslı ama en şanslı benim, çünkü 24 saatimi seninle geçiriyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

– Öğrencilerine ilham verirken, hayatlarına da anlam kattığını biliyorum. Çünkü benim de hayattaki en büyük ilham kaynağım sensin. Her zaman yolumuza ışık tutacağına eminim. Öğretmenler Günün kutlu olsun!

– Hiç bitmeyecek sandığım ama sona yaklaştıkça da bitmesinden büyük hüzün duyduğum mezuniyet günüm geldi. Bugün tüm teşekkürleri size iletiyorum canım öğretmenim. Size olan sevgim ve saygım daima kalacak.

– Sizi sonsuz saygı ve minnettarlıkla anıyorum sevgili öğretmenim. Sizin öğrettiğiniz bilgi ve beceriler sayesinde hayatımda ilerleyebildim. Size her zaman teşekkür etmek isterim ve Öğretmenler Günü’nüzü kutlarım.

Teyzeye Öğretmenler Günü Mesajı Uzun

– Değerli okul arkadaşlarım, sizlerin emeği ve özverisi sayesinde öğrencilerimize en iyi eğitimi veriyoruz. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun ve sizlerin bize öğrettiği gibi sürekli öğrenmeyi sürdürmeniz dileğiyle.

– Sevgili Öğretmenim, sen benim hayatıma dokunan ilk öğretmenimsin. Sayende, bugüne kadar aldığım eğitimdeki temel değerler hala benimle. Sana minnettarım, kalbimdeki öğretmenim olarak her zaman özel bir yere sahipsin.

– Bizi annemiz kadar çok seviyorsun. Ne zaman içimiz hüzün kaplasa senin varlığınla kendimize gelir olduk. Çünkü teyzeciğim sen anne yarısısın. Seninle hayata sımsıkı tutunarak mücadeleye kaldığımız yerden devam ettik.

– Bugün hayattaki tüm başarılarım, sizin rehberliğinizin ve desteğinizin bir sonucudur. Sevginiz, ilginiz ve öğretileriniz ile hayatımı değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüzü kutlar ve sevgilerimi sunarım.

– Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.

– Öğretmenim; bugün sadece benim değil, sizin de mezuniyetiniz. Sevgiyi, saygıyı, hayatı ve bilgiyi hiçbir koşul sunmadan tüm özverinizle bize aktardığınız için bu diploma aslında sizin. Her şey için çok teşekkürler, sizi çok seviyorum.

– Saygıdeğer öğretmenim, sizin yol göstericiliğiniz ve emeğiniz sayesinde hayatımda büyük bir fark yaratmıştır. Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun ve sizin gibi değerli bir öğretmen olmak isteyen herkes için ilham kaynağı olmanız dileğiyle.

– Sevgili eşim, senin gibi idealist, öğrencilerine sevgimesajlarim.com adanmış bir öğretmene sahip olmak öğrencilerin için büyük bir şans. Sınıfındaki öğrencilerin hayatına dokunmak, onların geleceğini şekillendirmek için yaptığın emeklerin takdir edilmesi gerekiyor.

– Hiçbir hediye, sizin bana verdiğiniz hediyeye yaklaşamaz. Çünkü öğretmenim olmanız, aldığım en büyük hediyelerden biri! Desteğiniz ve anlayışınız bana hayata hazır olduğumu hissettiriyor. Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Bugün her ne kadar mutlu ve heyecanlı olsam da, bundan sonra rehberliğinize tanık olamayacağım için hüzünlüyüm. Ancak hayatla ilgili verdiğiniz derslerin, bana yıllar geçse de rehber olacağını biliyorum. Sizi çok seviyorum. Her şey için teşekkür ediyorum.

– Sadece bugün değil, hayatın önemli anlarında her şey sizinle ilgili. Sonsuz bilgeliğinizi, paha biçilmez deneyiminizi ve istemediğimiz zamanlarda bile ilerlememize yardımcı olan muazzam nezaketinizi kutluyoruz. Her şey için teşekkürler. Siz bu gezegendeki en iyi öğretmensiniz!

– Bana neyin yanlış neyin doğru olduğunu ayırt etmem için rehberlik eden, bana nasıl yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı sağlayan; arkadaşım, akıl hocam, ilham kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

– Sizin gibi harika bir öğretmenle hayatım boyunca başarılı bir yolculuğum olacağından emindim ama bu kadarını ben bile beklemiyordum. Başarı yolunda filizlenecek tohumları ekmemde bana yol gösterdiğiniz için minnettarlığımı ifade edecek hiçbir sözcük bulamıyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz