Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

Sayfa İçeriği: Etkileyici Yeni Yıl Mesajları, Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları, Etkileyici Yeni Yıl Sözleri, Etkili Yeni Yıl Mesajları, Büyüleyici Yeni Yıl Mesajları, Kurumsal Yeni Yıl Mesajları

Yeni bir yıla girmek demek yeni umutlar, yeni hayaller ve yepyeni yaşanacak 365 gün demektir. Yeni yıldan herkes kendince bir şeyler bekler, kimileri mutluluk ister, kimileri biletine para çıksın ister, kimleri huzur ister, kimileri hastalığına şifa ister. Bizde yeni yılınızı herkesin gönlündeki güzelliği getirmesi dileğiyle kutluyoruz.

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

Artık her yıl dilediğim dileklerimiz bu sen gerçek olsun. Bu yıl kanlar akmasın, savaşlar olmasın, çocukların ölmediği bir yıl olsun. Yeni barış ve huzur getirmesi dileğiyle mutlu yıllar.

İyi, güzel şeylerin olacağı, yüzlerin hep güleceği bir yıl olsun. Mutlu senelere.

Girecek olduğumuz yeni yılın biterken herkesin keşke bu yıl geçmeseydi diyebileceği bir yıl geçirmesi dileğiyle sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yeni yılınız olsun.

Milli piyango biletime büyük ikramiye çıksın, sayamayacağım kadar param olsun. Sizinde yeni yılınız kutlu olsun.

2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun.

Bir yılı daha eskittik, bitirdik şimdi kapımızda yeni bir yıl var. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

Mutluluk bankasının sevgi şubesindeki TR00 0000 0000 000 2018 nolu İban numaralı hesabınıza 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu Yıllar

Her ne oldu ve her ne yaşandıysa 2017 geride kaldı. Artık 2018 kapımızda, umarım yeni yıl size daha fazla mutluluk, daha fazla umut getirir. İyi senelere.

Hani bu ülkede özgürlük vardı, hani insanlar özgürdü istemediği bir şey zorla yaptırılmazdı. Tüm yetkilileri göreve çağırıyorum. Ben yeni yıla girmek istemiyorum ama beni zorla yeni yıla sürüklüyorlar.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılın bol para, bol alışveriş, bol eğlence getirmesi dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılın tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesi dileğiyle….

Yeni yılda her şey çok daha güzel olsun, seven sevdiğiyle, anne baba evladıyla, arkadaşlar arkadaşlarıyla mutlu olsun. Herkesin yeni yılı kutlu olsun.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Mutlu Yıllara…

Bizim hediye dağıtan Noel babamız yok ama bizim yeni yıl mesajları gönderen değerli arkadaşlarımız, dostlarımız var. Yeni yıl mesajı gönderen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bende tüm sevdiklerimin yeni yılını kutlarım.

2018 yılının en güzel geçmesi dileğiyle geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun… Mutlu Yıllar

2017 sana güle güle, 2018 sana merhaba. Aramıza hoş geldin, bizlere mutluluk ve neşe getirmen dileğiyle…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılda “o sen olsan bari” diyebileceğimiz insanların karşımıza çıkması dileğiyle tüm yalnız arkadaşlarımın yeni yılını kutlarım.

2018 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2017 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturtabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Yeni yılı doyasıya yaşamak ve her gününden ayrı bir tat almak, mutluluk yaşamanız dileğiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Yeni Yıl Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Yeni Yıl Mesajları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz