Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Özel Günler » En İçten Babalar Günü Mesajları

En İçten Babalar Günü Mesajları

En İçten Babalar Günü Mesajları

Sayfa içeriği: En İçten Babalar Günü Mesajları, En İçten Babalar Günü Sözleri, En İçten Babalar Günü Kutlama Mesajları, İçten Samimi Babalar Günü Mesajı, Duygusal Babalar Günü Mesajı, Etkili Babalar Günü Mesajları, Etkileyici Babalar Günü Mesajları

En İçten Babalar Günü Mesajları

Seni öyle çok seviyorum ki babacığım bunu sana kelimelerle anlatamam, tarif et desen tarif edemem. İyi ki varsın iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun babam.

Bana hayatın anlamını ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Rabbim seni başımızdan eksik etmesin, Yüce Mevla her zaman yüzünü güldürsün, dert, keder, hastalık vermesin. Canım babam babalar günün kutlu olsun.

Bana güç verdin, destek verdin yoluma ışık oldun, ne zaman dara düşsem başımı kaldırdığımda sen yanımdaydın. Sana yaptıkların için ne kadar teşekkür etsem de ben senin hakkını asla ödeyemem. Seni çok seviyorum babacığım babalar günün kutlu olsun.

Bugün bu hayatta ne öğrenmişsen bunda benden çok senin payın var babacığım. Seninle ne kadar gurur duysam azdır babam. Babalar günün kutlu olsun.

Allah’ım sizi başımızdan eksik etmesin, annem ile birlikte mutluluk içinde hayırlı ömürler nasip etsin. Canım babam en kötü günün babalar günü kadar güzel olsun.

Ben ne zaman fırtınaya yakalansam sığındığım en güvenli limanım oldun, uçmaya çalıştığımda bana kanat oldun, merhametinle, sevginle, yardımınla hep yanımdaydın. Ben senin gibi bir babam olduğu için ne kadar gurur duysam azdır. Seni çok seviyorum babacığım. Babalar gününü kutlar ellerinden öperim.

Bir babaya sahip olmak ve onun tarafından sevilmek bu dünyada paha biçilemez bir değere sahiptir. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen bizim yuvamızın neşesi, evimizin batmayan güneşisin, sen bizim her şeyimizsin canım babam. Babalar günün kutlu olsun Bitanecik babam.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

Allah’ım çektiğin acıları bir daha göstermesin, o zor günleri geri getirmesin, bundan sonra her gününü mutlu eylesin, kalbinden mutluluğu, yüzünden gülümsemeyi eksik etmesin. Yakışıklı babam babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım canım babam Babalar günün kutlu olsun.

Dün, bugün ve yarın. Daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizim ki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim çünkü bana hep güç verirsin. İyi ki varsın canım babam.

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

En İçten Babalar Günü Mesajları

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun. Sen güçlü bir çınar gibisin.

Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Varlığımızın temeli, en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil, her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın babalar gününü kutlar saygılar sunarım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz