Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Aralık 2023
Anasayfa » Özel Günler » Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler

Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler

Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler

Evlilik yıldönümü özel günler arasında olan ve en çok kutlanılan günlerdendir. Bizlerde bu özel gün için evlilik yıldönümü için güzel sözler uzun, kocaya evlilik yıldönümü sözleri nazım hikmet ve yıldönümü sözleri kısa sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Sözleri

– Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

–  Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım. Her günümüzü her an bitmeyecekmişçesine seninle yaşamak istiyorum.

– Hayatıma dokunduğun andan beri her şey daha da güzelleşti. İyi ki karım/kocam oldun. İlk yılımız kutlu olsun aşkım!

– Aranızdaki kutsal evlilik bağı her geçen gün daha da güçlensin ve daha romantikleşsin. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun!

– “Bu gözler seni gördüğü andan itibaren kimseyi görmez, bu yürek seninle güldü ya başkasını kabul etmez. İyi ki varsın aşkım.”

– Allah sizleri hep korusun ve size hak ettiğiniz tüm mutluluğu ve daha fazlasını versin. Evliğiniz bir ömür boyu olsun canlarım!

– Sevgimden, güvenimden ve aşkımdan her zaman emin ol. Yıllar geçse de bu duygularım asla değişmeyecek. Nice mutlu yıl dönümlerine aşkım!

– “Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, iyi ki varsın.”

– Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

– Evliliğiniz gördüğüm en güzel bağlardan biri. Böyle güçlü bir şey yaptığınız için büyük bir takdir hakkınız var. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

– Günümüzde evlilik yapmak zor. Ama siz ikiniz bir kez daha gerçek aşkın herhangi bir engel tanımadığını kanıtladınız. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

– İkinize de binlerce yıllık mutlu bir yaşam diliyorum. Bugünün neşesi sonsuza dek ve son nefese kadar kalsın. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canlarım!

– Senden önce hayatımın bir anlamı olmadığını, seninle evlenince anladım. Aşkını tarif edecek hiçbir kelime yok! Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

– Bir kez daha, bir yıl geriye bakmak ve birlikte paylaştığınız tüm güzel anları düşünmek için zaman geldi. İkinize de iyi dileklerimle nice mutlu yıllara!

– Senin için yaratılmasaydım, asla doğmazdım. Ve seninle evli olmasaydım, asla mutlu olmazdım. Bunca yıldır benimle birlikte olduğunun için teşekkür ederim!

– Şimdiye kadar tanık olduğumuz en romantik çiftlerden birine tebrikler. Allah sizi korusun ve her zaman bir arada tutsun. Nice güzel yıl dönümlerine canlar!

– Mutlu evli bir çift görmek kadar güzel bir şey yoktur. Mutluluğunuz her zaman yüzünüzdeki gülümsemeyi ve gözlerinizin zevkini yansıtır! Mutlu evlilik yıldönümü!

– Beni sevdiğin, beni umursadığın ve benimle kavga ettiğin için teşekkürler. Seninle aynı çatı altında olmaktan asla bıkmayacağım. Birlikte nice güzel yıllara sevgilim.!

– Bir yıldönümü temel olarak eşinizin geçtiği tüm iniş ve çıkışların hatırlatmasıdır. Hayatınız boyunca birbirinize tapın ve sevin! Sizlere Mutlu evlilik yıldönümü diliyorum.

– Seninle aynı çatı altında olmak hayatımın en mutlu dönemi. Bütün bu yıllar boyunca bana çok fazla sevgi ve huzur verdin. İkimize Mutlu evlilik yıldönümleri diliyorum canım!

– İkinizin de hayatınızda bir çift olarak olması bir lütuftan başka bir şey değil! Yıldönümünüz kutlu olsun canım! Sizin için çok mutluyum. Yaklaşan tüm yıldönümlerine şerefe.

– Keşke seninle yaşımdan daha fazla evlilik yıldönümümüz olsaydı. Doğduğumdan beri seninle evli olmadığım için çok üzgünüm. Ama ölümüne kadar seninle olan evliliğimi kutlayacağım!

Evlilik Yıldönümü Sözleri Kısa

– Sadece iki iyi ve saf kalp böyle bir cennetsel birlik oluşturabilir. Evliliğiniz günler ve yıllar içinde büyümeye devam ederken, paylaştığınız sevgi kalbinizde büyümeye devam etsin!

– Mutlu bir evlilik sadece insanlara olmaz, onu mutlu etmek zorunda kalırlar. Bu kadar uzun süre çalışmasını sağladığınız için ikinize de tebrikler. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

– Birlikte geçirdiğiniz yıllar, evliliğiniz hakkında söyleyebileceğimizden daha fazlasını anlatıyor. Siz ikiniz sadece inanılmaz derecede harikasınız. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

– İnsanlar her türlü şeyi başarırlar. Bazıları başarıya ulaşır, bazıları paraya ulaşır. Ama bir sevgili elde ettim ve onu sonsuza dek kendime bağladım. Birlikte yaşlanacağımız güzel yıllara sevdiğim.

– “Ben sana her zaman senden daha yakın, kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım… Allah’ımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum sevgilim…”

– Hala senin nasıl bir insan olduğunu tarif edecek kelime bulamıyorum. Senin gibi bir kadını/adamı birkaç kelimeye sığdırmak çok zor. Bu yüzden sen benim için her şeysin. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

– “Hayatıma kattığın her yeni güzellik, her yeni gülümseme ve her yeni mutluluk için teşekkür ederim. Hep yanımda, en yakınımda kal. Sen hayattaki en değerli varlığım, en güzel yanımsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.”

– Sizi birlikte görmek, her zaman beni gülümsetiyor. Mutlu evliliğin hala var olduğunun farkına varmamı sağlıyor. Allah, ikinizi de birbirinize vererek biz gerçek aşkın olduğunu gösterdi. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!

– Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

– “Hayatımda verdiğim en doğru karar senin evlenme teklifine evet dememdi… Seni hayat arkadaşım, yoldaşım seçmemdi. Seninle geçirdiğim hiçbir günden pişman olmadım, sen bana kendimi hep şanslı hissettirdin. Seni çok seviyorum.”

– Sen benim her başarımda ve başarısızlığımda yanımda oldun. Her düştüğümde, bana kalkmayı öğrettin. Her başarımda beni ilk alkışlayan ve destekleyen sendin. Her koşulda yanımda dimdik duran kadın/adam, evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun!

– “Evlenmeyi aklından bile geçirmeyen ben, seni görür görmez bütün ömrümü sana adamak istedim. Ellerini ellerimde, gülüşünü gözlerimde istedim. Seni hep yanı başımda, hep en masum yanımda istedim. Seni bu hayattaki her şeyden çok sevdim… İyi ki varsın.

Evlilik Yıldönümü İçin Güzel Sözler Uzun

– Her zaman gerçek aşkı bulmak için dua ettim ve seni ilk gördüğüm an, bu dileğimin gerçekleştiğini anladım. Yıllar, sana karşı olan duygularımı hiç değiştirmedi. Mutluluğum senin yanında katlanarak arttı ve her senede artmaya devam edecek. yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

– “Sen bana yaşanmamış çocukluğumu yaşatan, eksik yanlarımı sevgisiyle tamamlayan, benim canımın parçasısın. Sen benim en güzel rüyam, en güzel anlarım, en yıldızlı akşamlarımsın… Varlığınla gönlüme ışık dolduran, içimi ferahlatansın. Sen her şeysin! Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun prensesim.”

– “Yeryüzündeki en büyük şans en az senin kadar sevecek bir hayat arkadaşı bulabilmektir. Ben çok şanslıyım çünkü bana her gün ne kadar sevildiğimi sevgimesajlarim.com hissettiren ve mutluluğumla mutlu olup hüznümle üzüntüye boğulan, beni aşk dolu gözlerle izleyen ve kötülük nedir bilmeyen bir yürekle seven harika bir eşim var. İyi ki varsın.”

– “Seninle yaşadığım her andan öyle keyif alıyorum ki, bazen gerçek mi yoksa rüya mı olduğunu ayırt edemiyorum. Ben sana ömrümü adamaya, senin için her şeyi yapmaya hazırım… Senin bir gülüşün beni hiç olmadığım kadar güçlü, gözlerindeki en ufak hüzün beni hiç olmadığım kadar dertli yapar… Yıldönümümüz kutlu olsun her şeyim.”

– “Rüya gibi geçen düğünümüz hala her saniyesiyle aklımda. Senin telaşlı ve heyecanlı hallerin, benim mutluluktan akan gözyaşlarım… Zaman ne çabuk geçiyor, ama sen yanımdayken her gün daha güzel bir an giriyor en güzel hatıralar heybesine, her gün daha çok seviyor yüreğim adeta senin aşkınla büyüyor da titriyor her melodide. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayatım.”

– “Biz kendi dünyamızı kurmak için çok çabalar verdik, acısıyla tatlısıyla uzun yıllar geçirdik. Ama her zaman el ele diz dize, her zaman her şeye inat birlikteydik. Ben istiyorum ki ömrümün sonuna kadar bu çabaların mükâfatı olarak senin gülüşünü göreyim, son nefesimi verene kadar o güzel yüzüne uyanayım. Eşim olduğun için, beni böylesine güzel sevdiğin için minnettarım.”

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz