Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Nisan 2024
Anasayfa » Özel Günler » Eşe Babalar Günü Mesajları

Eşe Babalar Günü Mesajları

Eşe Babalar Günü Mesajları

Eşe Babalar Günü Mesajları, Eşe Babalar Günü Sözleri, Eşe Babalar Günü Mesajı, Kocama Babalar Günü Mesajı, Kocaya Babalar Günü Mesajı, Eşe Babalar Günü Mesajları Resimli, Eşe Babalar Günü Mesajları Uzun

Eşe Babalar Günü Mesajı

Canım eşim babalar günün kutlu olsun, birlikte daha çooook babalar günü kutalayacağız.

Yakışıklı, karizmatik, insancıl, candan eşim babalar günün kutlu olsun.

Babalar günün kutlu olsun babaların en iyisi.

Hayatıma anlam katanım babalar günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı babasının babalar günü kutlu olsun.

Sen evimizin neşesi hayat güneşimiz. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbimin ince yanına dokunan canım eşim. Babalar günün kutlu olsun.

Seni bana yazan kadere de aşığım. Babalar Günün kutlu olsun Canım kocam.

Sevgisiyle yuvamızı sarıp sarmalayan biricik eşim, babalar günün kutlu olsun.

Ailemizin sarsılmaz direği babamıza sevgilerimizle, babalar günün kutlu olsun.

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için. Babalar günün kutlu olsun canım.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki varsın baş tacım. Babalar günün kutlu olsun.

Ellerin dikenli olsa bile tutmak isteyecek kadar seviyorum seni. Babalar günün kutlu olsun Sevgilim.

Rabbim seni başımızdan hiç eksik etmesin, her daima birlikte olmak dileğiyle babalar günün kutlu olsun Aşkım.

İyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim.  Babalar Günün kutlu olsun Bitanem…

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. Babalar gününü evlatlarınla beraber kutlarız.

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni biricik kocam Babalar günün kutlu olsun.

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. Babalar günün kutlu olsun biriciğim.

Yokluğun suya yazı yazmak kadar zor, sensizlik; işte o benim için ölüm. Canım, nefesim babalar günün kutlu olsun.

Her beklentimi aşan hayallerimin prensi, seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir kadınım. Babalar günün kutlu olsun…

Sen gönlüme düşen bir cemresin ve seninle yeşerdim sevgilim. Seni çok seviyorum her şeyim. Babalar Günü kutlu olsun.

Zihnim, her zaman bir babanın nasıl olur da bu kadar harika olduğuna, inanamamıştır. Babalar günün kutlu olsun canım!

Sen varsa her yer cennet bana, sen yoksan her yer cehennem gibi seni seviyorum canım kocam. Babalar günün kutlu olsun.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, bu hayatta sahip olduğum her şeyim seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Seni bana eş diye gönderen Rabbime binlerce kez şükürler olsun, ben seninle mutluyum hayatım. Babalar günün kutlu olsun.

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar günün kutlu olsun!

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘sar’. Ben ‘hoş’ olurum zaten. Seni çok seviyorum kocacığım. Babalar Günün kutlu olsun Aşkım.

Bu dünyada her şeye alışabilirim ama senin yokluğuna asla Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun canım.

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun Sevdiğim.

Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım. Ama full çeken hattımla seninleyim kocacığım. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Babalar günün kutlu olsun…

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın.  Babalar günün kutlu olsun.

Seninle hayatım renklendi. Seninle gönül bahçeme baharlar açtı. Yaşama sebebim seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle çok şanslı olduğum bir şey sen varsın. Babalar Gününü kutlu olsun Bitanem…

Sonra sen geldin girdin hayatıma. Şükrüm arttı, sevgim arttı. Nefes aldığımı fark ettim kocacığım. Babalar günün kutlu olsun aşkımsın.

Öylesine seviyorum ki seni, yeni doğan bir bebeğin uykuda gülümsemesi gibi, masum ve içten sevgilim. Babalar günün kutlu olsun canım Kocacığım.

Bir baba çocuklarının koruyucusu, eşinin prensi olan ve eşinin onu her şeyden çok sevdiği bir baba, işte o baba bu mesajı okuyor. Yakışıklı eşim babalar günün kutlu olsun.

Bu zorlu, acımasız dünyada sığınacağım tek güvenli limanım sen olduğun sürece bütün zorlukları beraber aşarız. Babalar günün kutlu olsun Dünyam.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Babalar gününü kutlarım bir tanem.

Hiçbir nefesi, hiçbir anı sensiz yaşamak istemem, evimizin direği, evimizin reisi, iyi ki varsın baş tacımız. Babalar günün kutlu olsun can yoldaşım.

Evi dişi kuş kurar, ama erkek kuş onu “yuva” yapar. Sıcacık yuvamız, sıcacık ailemiz için sana binlerce kez teşekkür ediyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Hayatımda dünyadaki en iyi babaya ve erkeğe sahibim. Sana istediğin ve hak ettiğin sevgiyi vermeye kararlıyım. Seni seviyorum! Babalar günün kutlu olsun!

Hayatın bana verdiği en güzel hediye sensin kocacığım. Benim hiç keşkem olmadı hep iyikileri yaşattığın için sana minnettarım. Babalar günün kutlu olsun.

Sen dileklerimsin yaşadığım hayatın içinde can nefesisin sen bir değil bin asra bedelsin sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, babalar günün kutlu olsun.

Babalarda kırık kalpleri birleştiren sihirli bir tutkal vardır. Sen de bizim ailemizin tutkalısın bir tanem. Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana eşim diye bildiğim için çok şanslıyım. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Hissedilebilecek tüm duyguları sana baktığımda hissettiğimi anladığım günden beri dünya üzerinde en çok seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım kocam.

Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun ki sen varsın ve milyonlarca insan içinden beni seçmişsin. Seni çok seviyorum, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Senin yerin Anayasadaki ilk 3 maddeye benzer canım eşim. Değişmez, değiştirilemez, değişmesi teklif bile edilemez… Çocuklarımın babası Babalar günün kutlu olsun.

Okuduğum en güzel ve gizemli kitapsın sen canım kocam. Seni öyle seviyorum ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Dünyanın en yakışıklı eşi, Babalar Günü kutlu olsun.

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, babalar günün kutlu olsun.

Sen en güzel dileklerimdesin. Sen verdiğim nefesimdesin. Sen bir değil binlerce asra bedelsin. Sen hayatımdaki en özelsin. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar gününü kutlu olsun.

Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun acıları ben çekeyim sefayı sen çek dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse aşkım seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Güvenilir, harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım, baş tacım ve çocuklarımın babasısın. Hayatım seninle mutlu anlar ve aşkla dolu. Babalar Günün kutlu olsun aşkım…

Allah’ım bana harika bir koca, yakışıklı bir eş ve çocuklarımız için iyi bir baba verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için Allah’ıma şükrediyorum. Babalar günün kutlu olsun…

Sen muhteşem bir eş ve mükemmel bir kocasın. Olağanüstü bir erkeksin. Senin hayatımda olman, hayatımızı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Babalar Günün kutlu olsun hayatım…

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Babalar günün kutlu olsun hayatım.

Eşe Babalar Günü Mesajları Uzun

Ben senin en çok bana yansımanı sevdim. Bende yeniden var olmanı, benimle bütünleşmeni mertliğini, yalansızlığını sevdim. Ben seni sevdim, ben seni sevdim, ben seni Babalar günün kutlu olsun.

İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam. Babalar günün kutlu olsun.

Ne dün ne bugün ne de yarın asla bitmeyecek bu aşk biliyorum. Evimin tüten bacası, masamın sıcak ekmeği, çayımın şekeri, yemeğimin tuzu, benim gönül tahtım, canım kocam… Babalar Günün kutlu olsun…

Sen yolumu kaybettiğimde, karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek sevgimesajlarim.com bana güven veriyor. Dünyanın en eşsiz yıldızının, Babalar Günü kutlu olsun.

Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun

Bu dünyada kaybetmeye dayanamayacağım tek kişi sensin bir tanem. Sen yoksan hiçbir şeyin anlamı yok bu dünyada ve seninle güzel her yer. Seni çok seviyorum benim bir tanecik sevgilim. Babalar günün kutlu olsun…

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Senin yüzündeki güzelliğin, ruhunun derinliklerinden geldiğini biliyorum. Sırf yüzün güzel diye değil, ruhunun da güzelliğini seviyorum. Hiçbir ayrılık, seni benden koparamaz canım aşkım. Babalar günün kutlu olsun can yoldaşım.

Canımdan çok seviyorum seni; tüm dünyayı hayran bırakacak kadar kocaman seviyorum. Leyla ile Mecnun’u kıskandıracak kadar çok seviyorum seni kocacığım. Yüz yıl uğraşsam anlatamayacak kadar çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aşkımsın.

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, sen evimizin reisi koca yürekli bir babasın. Babalar günün kutlu olsun aşkımsın.

Canım kocam, içime senden bir parça daha ektin. Birken iki olacaksın, bir oğlumuz olacak ve ben ikinize olan bağımlılığımdan hiç şikâyet etmeyeceğim. Önce bana koca oldun, şimdi oğlumuza baba oluyorsun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun Sevgilim.

Sensizlik benim için ölüm, canım eşim. Sen benim için nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. Dünya bütün dertleri ile üstüme ‎geldiğinde, bana açılan koruyucu şemsiyesin sen, seni çok seviyorum. Dünyanın en muhteşem erkeğinin, Babalar Günü kutlu olsun.

Karanlık dünyamın ışığısın sen, can yoldaşım. İyi ki varsın. Ne kadar konuşsam boş, yetmez kelimeler sana sevgimi anlatmaya. Allah başımızdan eksik etmesin seni, bazen seni ne kadar hak ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler canım kocam, Babalar Günün kutlu olsun.

Her ay beni çiçeklerle şımartan bir adam tanıdım. Yatağa girince bana hiç sırtını dönüp uykuya dalmamış, bana sarılmadan uyumamış, ağladığımda dayanamayıp ağlamış bir adamdan bahsediyorum. Kocam; başımın tacı, evimin direği seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Bir anne düşün; Bir evladı var güzel ve sevimli. Bu çocuk elini ateşe soksa anne ne yapar? Hemen yerinden fırlar, çocuğunu kapıp alır. İşte öyle de, ben bir ateş uçurumunun kenarındaydım. Düşmek üzereydim. Sene beni ateşten kapıp aldın. Sana minnettarım Aşkım. Babalar Günün kutlu olsun.

Seni çok seviyorum. Hayat yoldaşım. Ama biliyorum, sevgimi sana yeterince gösteremiyorum. Oysa herkes bırakıp gitse de yanımda bir tek senin kalacağını da biliyorum. Benim ve çocuklarımız için, bize verdiğin her şey için çok teşekkürler hayatım. Dünyanın en eşsiz erkeğinin, Babalar Günü kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz