Halaya Güzel Sözler

Halaya Güzel Sözler

Bu sayfamızda halaya güzel sözler, halama güzel sözler, halama sözler, halaya anlamlı sözler, haladan yeğene güzel sözler, hala için güzel sözler konulu bir yazı hazırladık.

Babamızın kız kardeşi olan halamıza bazı yörelerde “bibi” denildiğini hiç duymuş muydunuz? Halamız bazı zamanda bize bir arkadaş, bazı zamanda bir dert ortağı, bazı zamanda bir abla olur. Halamıza karşı olan sevgimizi halaya güzel sözler göndererek gösterebiliriz. Halamız için hazırlanmış bu sayfadaki güzel sözleri keyifle okumanız dileğiyle. Ayrıca halaya doğum günü mesajları yazımıza bakabilirsiniz.

Bu mesaj dünyanın en tatlısına, dünyanın en neşelisine veeee dünyanın en enerjik halasına gelsin. Seni çok özledim halacığım.

Nur yüzlü, güzel gözlü canım halam seni çok seviyorum ve her zaman seveceğim.

Benim hayatımda hiç unutmayacağım insanlar var ve o insanların en başında beni her zaman düşünen canım halam gelir.

Şekerde tatlıyım diye geçiniyor, oysaki bilmiyor ki benim halam şekerden tatlı, baldan daha güzel birisi olduğunu.

Halama güzel sözlerin en güzelini söylemek istiyorum. Ben halamı çok seviyorum, onu çok özledim.

Yüzü güzel, kalbi güzel, kendi güzel halam, hayatın hep başarılarla dolsun, mutluluk ayakucunda dursun, günlerin neşeli ve güzel olsun.

Benim senin gibi bir halam olduğu için kıskanan arkadaşlarım var, sen kıskanacak kadar güzel ve iyi birisin halam. İyi ki varsın ve iyi ki benim halamsın Seni çok seviyorum.

Benim halam kadar akıllı, başarılı ve çalışkan başka kimse yoktur. Başarı deyince halam, halam deyince başarı aklıma geliyor.

hala-icin-guzel-sozler

Dünyanın melek gibi halasına böyle kelimelerle sınırlı mesaj göndermek ona olan sevgimi hiç anlatmıyor. Benim halama olan sevgim değil kelime, sayfalara sığmaz.

Babam halalarınızı çok sevin çünkü onlar bizlerden sonra sizlere sahip çıkacak, koruyacak ilk insanlar demişti. Çok haklıymış babam. Halacığım Allah senden razı olsun.

Halacığım sana gittiğin yerde mutluluklar ve yaptığın işte başarılar dilerim. Bir gün geri döneceğin gün senin yollarını gözlüyor olacağım.

Geçmişinle geleceğine, kalbinle yaşama, neşenle yarınlara öyle adım at ki, hayat sana sadece bakmakla yetinsin.

Hayatımın neşe kaynağı, gönlümün mutluluk oymağı, yani sen canım halam. Seni çok özledim kocaman kocaman özledim.

Benim halam gibi başka birisini bulamazsınız, güzelliğini prenseste bulamazsınız, yüreğindeki sevgiyi başka kimsede göremezsiniz.

Canım halam keşke beni bu kadar çok sevmeseydin, ben sana öyle alıştım ki, şimdi sen gidince kimsesiz gibi boynu bükük kaldım.

Hayatıma neşe katanım, güldükçe gülücükler saçanım, sevdikçe seveceğim canım halam seni çok özledim.

halaya-en-guzen-sozler

Bak hala bu dünyada ki her şey değişecek bir sana olan sevgim değişmeyecek. Aha buraya yazıyorum. Seni çok seviyorum.

Sen bizim bir ailemizdin, sana çok alışmıştık, sen gidince evin içi boş, ses seda yok.

Eğer hayatı mutlu yaşamak, başarı biri olarak yaşamak, güldükçe gülmek istiyorsanız size adresi vereyim. vvvvv.Halam.com

Babam olmadığı zaman bir baba oldun, annem olmadığı zaman bir anne oldun, sen en zor zamanlarımda bana kol kanat gerdin. Canım halam.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz