Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Hayırlı Sabahlar Mesajları

Hayırlı Sabahlar Mesajları

Güne başlarken sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara hayırlı sabahlar mesajları gönderebilirsiniz. Dini hayırlı sabahlar mesajları kısa, herkese hayırlı sabahlar mesajları ve hayırlı sabahlar mesajı sevgiliye içeriklerini de okuyabilirsiniz.

Hayırlı Sabahlar Mesajları Kısa

– Sevmekten, gülmekten ve dua etmekten asla vazgeçme. Günaydın.

– Sabahların getirdiği güzellikler daima sizinle birlikte olsun.

– Hayır dileyelim, bereketiniz artsın hayatınız neşe ile dolsun.

– Allah’ın selamı ve bereketi üzerinizde olsun. Hayırlı sabahlar.

– Günaydın herkese, Allah’ım bizi sabaha da çıkardı ya ona şükürler olsun.

– Hakkımızda hayırlı olacak tüm güzellikler sizinle olsun. Hayırlı sabahlar.

– Sabahınız hayırlı, gününüz aydın eviniz bereketli olsun. Günaydınlar efendim.

– Gözlerini, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim, günaydın.

– Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım.

– Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene günaydın.

– Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun. Günaydın.

– “Dua ibadetin özüdür.” Bol dualı bir gün dileğiyle gününüz aydın kazancınız bereketli olsun.

– Rabbim ömrümüzün her gününe sabah namazı ile başlamayı nasip etsin inşallah. Hayırlı sabahlar

– Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günler dilerim Hayırlı sabahlar, günaydın..

– Yeni bir güne daha gözlerimizi açtığımız için Allah’a şükürler olsun. Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Sevdiklerinizle sabahınız güzel olsun ve mutluluğu ifade eden hayırlı mesajlar daima size gelsin.

– Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Günaydın huzurlu mutlu, sağlıklı güzel bir gün diliyorum değerli dostlarıma! Hayırlı sabahlar olsun.

– Şafak vakti duam, Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin. Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Dua ibadetin özüdür. Bol dualı bir gün dileğiyle günümüz aydın kazancımız bol olsun. Hayırlı sabahlar.

– Sevginin terazisi yok ki, Herkes kendine göre. Kimi verdiğini, Kimi aldığını tartar. Hayırlı Sabahlar.

– Gününüz aydın gönlünüz nurlu olsun. Herkese hayırlı sabahlar ve günaydınlar Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Allah’ın selamı ve rahmeti üzerinize bereket olsun, Rabbim hayırlı ve güzel sağlıklı günler nasip eylesin.

– Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan çok güzel bir gün geçirmenizi dilerim. Hayırlı sabahlar.

– Evimizden sağlık, mutluluk, huzur, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik eksik olmasın inşallah. Hayırlı sabahlar.

– Allah’ın, Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun, evinizde huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın, Hayırlı sabahlar.

– Sabah-ı şeriflerinz hayırlı olsun, Mevlam bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah. Selametle hayırlı sabahlar.

– Selam ve dua ile başlayalım güne, hep birlikte kavuşalım rahmetine, günaydınlar hepimize Hayırlı sabahlar, günaydın..

– Unutmayın ki hayat yolunda yaptığınız maçların bir tek hakemi vardır. O da yüce Allah’tır. Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Selam olsun gözümün görmediği ama yüreğimin hissettiği yüreklere huzurlı ve bereketli bir gün dilerim. Hayırlı sabahlar.

– Sevdiklerimizin nefes alması dahi bizi mutlu etmeye yetmeli. Allah sevdiklerimizin yokluğunu göstermesin. Hayırlı Sabahlar.

– Mutluluk ne bir yoldur, Nede varacağın bir nokta. Mutlu olmak bir seçimdir! Ve sen onu seçersen senin olur. Hayırlı sabahlar.

– Sabah şerifleriniz hayırlı olsun, Mevla’m bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah. Selametle Hayırlı sabahlar, günaydın.

Dini Hayırlı Sabahlar Mesajları Kısa

– Bir gün sen, bir gün ben, bir gün bir başkası sana bu mesajı atacak ama önemli olan gönülden getirmektir. Herkese hayırlı sabahlar.

– Sıkıntılar misafirdir, gelir ve gider. Önemli olan gönderenin hatırına misafire sabretmektir. Gününüz aydın, cumanız mübarek olsun.

– Sağlığın, huzurun, mutluluğun, bereketin, şansın yuvamızdan, gülümsemenin yüzümüzden eksik olmadığı bir gün olsun.. Hayırlı Sabahlar..

– Allahü teâlâ’ nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar.

– Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Hayırlı sabahlar.

– Allah(C.C.), kalbimizden imanı ve ilahi aşkını, Peygamberimizin güzel ahlakını ve şefaatini bizlerden mahrum etmesin, hayırlı sabahlar.

– Yuvanızın huzurla kalbinizin sevgiyle dolacağı yanı başınızdan sevdiklerinizin hiç eksik olmadığı keyifli,huzurlu birgün Hayırlı sabahlar.

– Sırf sen içinde olduğun için hayatımın yaşama şeklimi seviyorum. Sana olan ölümsüz aşkımla dolu güzel bir sabah diliyorum. Günaydın bebeğim.

– Bugün yeni bir gün. Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın. Uykucular Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, göz yaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun. Hayırlı sabahlar.

– Sensiz uyanmaktan nefret ediyorum. Sabah  kahvaltısında kahvenin tadı gelmiş geçmiş en iyi fincan kahve senin gibi tatlı olsun. Günaydın sevgilim.

– Günaydın sevgilim. Günün aydın olsun. Seni çok seviyorum. Güne güzel, huzurlu ve Hayırlı başlayıp öyle tamamlaman dileğiyle. Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Allah’ım! Her çeşit kötü ahlaktan, kötü amelden, arzulardan ve hastalıklardan kuşkusuz sana sığınırım. Rabbim gününüzü hayırlı eylesin, Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Sağanak sağanak rahmet yağsın hayatına, her gün Resulallah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Sabahları yanımda olmadığın zaman hiç mantıklı gelmiyor. Tek istediğim güne senin parlak gülümsemenle başlamak. Bunun olması için her şeyi yaparım. İyi sabahlar tatlım.

– Günaydın, zifiri karanlık geceyi aydınlık güne çeviren rabbim sizlerin sıkıntılarını da feraha çıkarması dileği ile hayırlı bol kazançlı günler Hayırlı sabahlar, günaydın..

– Günaydın’ın sırrı da sensin. Güneş’ten daha parlak parlıyorsun; Sesin kulaklarıma müzik gibi geliyor. Hayatımın her dakikasını seninle geçirmek istiyorum. İyi sabahlar bebeğim.

– Bugün hayatımda olduğun için kendimi mutlu hissederek uyandım ve bunu sana söylemek istedim. Keşke burada benimle olsaydın. Bugünün sabahı huzur ve uyumla dolu olsun. İyi günler aşkım.

– Bu sabah daha iyi olamazdı, çünkü seni ne kadar sevdiğimi ve takdir ettiğimi söylemek için bir fırsatım var. Umarım bu gün sana çok fazla kahkaha ve neşe getirir, çünkü bunu hak ediyorsun. İyi günler bebeğim.

– Sensiz sabahları farklı hissediyorum. Kendimi sevgimesajlarim.com mutlu etmek için fazladan bir şey yapmam gerektiğini hissediyorum çünkü uyandığımda gülümsememin asıl sebebi sensin. Seni çok özledim hayatım. Hayırlı sabahlar gülüm.

– Hiçbir şey sabahlarla kıyaslanamaz. Sesinin sesine uyanmayı seviyorum, seni kollarımda hissediyorum, çok yakından. Bu sabah da birlikteyiz sevgilim. Seni görmek için sabırsızlanıyorum. Seni çok seviyorum. Hayırlı sabahlar sevgilim.

– Sana olan aşkım kendimi dünyanın en şanslı insanı gibi hissettiren bir şey. Umarım bu metin büyük günün başlangıcı olur ve sabahın hüzünlü ve kasvetli olmaz, çünkü seni çok sevdiğimi bileceksin ilerleyen günlerde. Günaydın sevgilim.

– Ey bizleri karanlık geceden aydınlık sabaha çıkaran Yüce Rabbimiz! Bizlere bugün de huzuru, bereketi, sağlığı, mutluluğu yaşamayı layık kıl, rahmetini, merhametini üzerimizden esirgeme, sevdiklerimizi koru. Hayırlı sabahlar, günaydın.

– Seninle tanıştığımdan beri, her sabahım bir mutluluk. Sana sahip olduğumu bildiğimde pazartesileri bile o kadar da kötü görünmüyor. Umarım bu gün sana elinden gelenin en iyisini getirir ve çok gülümsersin. Gülüşlerine kurban olduğum. Günaydın

– Seninle geçirdiğim her sabah bir huzur. Sadece bir düşüncen bana dünyanın kralıymış gibi hissettiriyor ve hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Mutluluk, sevgi üzerimize olsun. Günümüz aydın, geleceğimiz aşkla dolu olsun aşkım. Hayırlı sabahlar.

– Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün kompleksizdirler güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın Allahü teâlâ’ nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar. Hayırlı ve mutlu sabahlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740