Anneye Günaydın Mesajları

Anneye Günaydın Mesajları

Sayfa İçeriği: Anneye Günaydın Mesajları, Anneme Günaydın Mesajı, Anneler İçin Günaydın Mesajları, Anneye Günaydın Sözleri, Anneye En Güzel Günaydın Mesajları, Günaydın Mesajları Anneye, Anneye Kısa Günaydın Mesajları

Daha önceki yazımızda anneye güzel sözler yazımızı hazırlamıştık. Bu sayfamızda ise anneye günaydın mesajları hazırladık.

Anneye Günaydın Mesajları

Günaydın uzakların prensesi, günaydın gönlümün sesi, günaydın canım annem.

Benim senin gibi iyi kalpli bir melek gibi bir annem olduğu için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak görüyorum. Günaydın canım annem.

Bana hayatı öğreten, beni yetiştirip güçlü kılan, bana her zaman destek veren, acılarımı azaltıp, sevinçlerimi paylaşan benim canım annem günaydın.

Kalbin kadar güzel, saçların gibi narin, senin gibi muhteşem bir güne günaydın annem. Sen yanımda olmayınca sabahlar güzel olmuyor ama seni düşününce mutlu oluyorum.

Bir kadının çok güzel veya çirkin olması onu anne yapmaz, sadece anneliğini daha da güzelleştirir. Güzel annem seni çok seviyorum. Günaydın.

Senden uzakta doğan her güneş benim sana olan hasretimi, özlemimi artırıyor. Seni çok özledim canım annem.

O kahkahayla neşeli gülüşünü, tatlı tatlı bakan gözlerini, şefkat kokan yüreğini, birde yürekten yavrum deyişini özledim canım annem. Günaydın gül yüzlüm.

Canım annem senden uzakta doğdu bugün güneş. Günün anlamı eksik sen olmayınca yanımda. Günaydın gül yüzlü annem.

Annelerin en iyisine, annelerin en güzeline günaydın…

Uzaklarda bir meleğe yeni başlayan günün huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle günaydın demek istedim. Günaydın Meleğim.

Günaydın canım cananım güzel annem.

Sabahları senin güzel sesinle uyanmak varken güne şimdi telefonun alarmı ile başlıyorum güne. Günaydın canım annem.

Saraylarda kuş tüyü yataklarda uyumaktansa derme çatma bir yerde senin kucağında uyumayı tercih ederim canım annem. Günün aydın olsun. Günaydın.

Günaydın kraliçem sen her zaman, her şeyin en iyisine layıksın. Seni çok özledim.

Anneciğim sen benim hayatımdaki en büyük arkadaşım, can yoldaşım ve sır vermeyen bir sırdaşım oldun.  Günaydın iyi kalpli annem…

Senin bakışlarındı benim güneşim, güne başlayışım. Şimdi senden uzakta başladım güne. Seni çok özledim canım annem.

Günaydın Canım annem insan dünyada yaptığı her şeyin karşılığını ödeyebilir ama anne hakkını hiçbir zaman ödeyemez.

Allah’ım seni bizlerden ayırmasın, sen olduğun sürece bizler seninle mutlu olmaya devam edeceğiz. Sen bizim koruyucu meleğimizsin. Günaydın canım annem.

Anne gibi yar olmaz, anne gibi güzel kokan gül olmaz. Anne sevgisi bu başka hiçbir şey de olmaz. Günaydın melek annem.

Güzel bir gül koklamak istiyorsanız annenizi koklayın, bir meleğe dokunmak istiyorsanız annenizin saçlarına dokunun. Günaydın Meleğim.

Bana hayatı öğreten, beni yetiştirip güçlü kılan, bana her zaman destek veren, acılarımı azaltıp, sevinçlerimi paylaşan benim canım annem günaydın.

İstediğin kadar lisan öğren, istediğin kadar bilgi öğren, eğer hayatında anne sevgisini öğrenememişsen öğrendiklerinin, bildiklerinin hep si boş. Günaydın anneciğim.

Ben annemi çok üzdüm ama benim annem beni hiç üzmedi, ben annemi kırdım ama annem beni hiç kırmadı. İşte böyle bir insanın hakkını ben nasıl ödeyebilirim. Seni çok seviyorum canım annem.

Benim annem candır, o evladının için sıkıntı çeken cefakâr bir annedir. Günaydın cefakar annem.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz