Kurumsal Yeni Yıl Mesajları

Kurumsal Yeni Yıl Mesajları

Sayfa İçeriği: Kurumsal Yeni Yıl Mesajları, Kurumsal Yeni Yıl Sözleri, Kurumsal Yılbaşı Mesajları 2019, Şirket Yılbaşı Mesajları, Ciddi Yeni Yıl Mesajları, Çalışanlara Yeni Yıl Mesajı, Amirden Memura Yeni Yıl Mesajı, İş Arkadaşlarına Yeni Yıl Mesajları

Kurumsal Yeni Yıl Mesajları

Her şey bir önceki yıldan daha güzel olması barışının, kardeşliğin ve kavganın olmadığı bir yıl olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.

2019 yılının sağlık, mutluluk ve umut ile gelmesi dileğiyle sizlerin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

2019 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2019 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

2019 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. Asla pes etmeyeceğiniz ve başaracağınız bir yıl olması dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

2019 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun.

2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2019 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Yaşanan tüm acılara rağmen 2019 yılının, halklarımız için büyük kazanımlarla dolu bir yıl olacağına inanıyorum. Bu duyguyla yeni yılınızı kutlarım.

2019 yılının ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve bereket getirmesini Yüce Allah’tan dilerim.

İnsan ümit ettiği sürece yaşadığına göre, 2019’un hepimize yepyeni umutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini dilerim.

Bizi bir arada tutan sevgi ve güveni daha da güçlendiren, birlik içinde toplumumuzu ileriye götürecek yeni bir yıl olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Yeni yılda barış, huzur, sevgi diliyorum. Acı haberlerin olmadığı, gencecik çocuklarımızı yitirmediğimiz, annelerin ağlamadığı bir yıl diliyorum.

Ülkemde acıların yaşanmadığı, barış, huzur, birliktelik duygusuyla birbirimizi kucakladığımız bir yıl olmasını dilerim.

Sevginin göğe yükseldiği, silah seslerinin susup çocuk seslerinin yankılandığı, nefret yerine sevgi tohumlarının ekildiği, bütün zulümlerin son bulduğu, barışın, iyiliğin ve huzurun hakim olduğu bir dünya olması dileğiyle mutlu yıllar.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar.

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz